Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
 • Hotel Residence La Fore™t, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence La Fore™t, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence La Fore™t, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence La Fore™t, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence La Fore™t, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence La Fore™t, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence La Fore™t, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence La Fore™t, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence La Fore™t, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence La Fore™t, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence La Fore™t, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence La Fore™t, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence La Fore™t, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence La Fore™t, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence La Fore™t, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence La Fore™t, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence La Fore™t, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence La Fore™t, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence La Fore™t, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence La Fore™t, Alpe d\'Huez
1 / 20
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
10.12 - 15.12
już od 571 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
15.01 - 20.01
już od 538 zł / os
Sprawdź
Udogodnienia hotelu Residence La Fore™t
 • Wypożyczalnia sprzętu zimowego
 • Dostęp do Internetu
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Bez paszportu

Hotel Residence La Fore™t
star 3

Francja: Alpe d'Huez
Ocena hotelu Residence La Fore™t:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Szczegóły oceny hotelu Residence La Fore™t:
 • Lokalizacja
  0
 • Hotel
  0
 • Pokoje
  0
 • Wyżywienie
  0
 • Atrakcje
  i sport
  0
 • Jakość
  do ceny
  0
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 10 grudnia 2022
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 15 stycznia 2023

Hotel Residence La Fore™t w ofercie Biura podróży:

Snowtrex

Szukasz wakacji do Francji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Miasto

Flaine

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Przytulnie urządzony obiekt Résidence La For?t położony jest w dzielnicy o tej samej nazwie, na wysokości ok. 1700 m i zaledwie ok. 100 metrów od wyciągów. La For?t należy przy tym do najwyżej położonych i najbardziej zalesionych części miasta. Bezpłatny autobus łączy ze sobą pobliskie tereny narciarskie. Również centrum ze sklepami, barami i restauracjami jest w pobliżu (ok. 100 m).Obiekt posiada hol z recepcją, kącik dla dzieci, izbę z bilardem (za opłatą), przechowalnię bagażu i schowki na narty. W pobliżu obiektu znajduje się kilka bezpłatnych oraz kolejne płatne miejsca parkingowe.WyposażenieW większości odnowione apartamenty posiadają pokój dzienno-sypialny z TV, osobną sypialnię, łazienkę lub prysznic z osobnym WC i suszarką (do wypożyczenia w recepcji, dostępność ograniczona), jak i Wi-Fi (ograniczony przesył danych), sejf (za opłatą) i częściowo balkon (w zależności od wybranego apartamentu).W pełni wyposażona nisza kuchenna z kuchenką, lodówką, kuchenką mikrofalową, zmywarką do naczyń, czajnikiem elektrycznym i ekspresem do kawy. W recepcji można ponadto wypożyczyć urządzenie do raclette (dostępność ograniczona).

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątaniaPrzechowalnia bagażuMiejsca parkingowe (wg opisu)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Wi-Fi (większy przesył danych): 15,- €/1 - 3 dni lub 25,- €/4 - 7 dniSejf (w apartamencie): 15,- € /tydz.BilardAkcesoria dla niemowląt (dostępność ograniczona): 40,- €/tydz.Miejsca parkingowe (wg opisu)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 3,- € za osob./nocKaucja: 200-500,- €/apart.Keycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (70,- € /tydz., bez karmy, za okazaniem zaświadczenia o aktualnych szczepieniach, nie można przywieźć psów ras obronnych)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Flaine jest miejscowością całkowicie wyłączoną z ruchu drogowego. Do załadunku i rozładunku samochodu można jednak dojechać do miejsca zakwaterowania, potem trzeba jednak zaparkować samochód w garażu (częściowo za opłatą). Bliższe informacje otrzymają Państwo na miejscu

Apartament 5-osob. (ok. 38 m?), SC

pokój dzienno-sypialniany z podwójną kanapą rozsuwaną i TVsypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz łóżkiem rozsuwanym (zalecane dla dzieci)

Apartament 5-osob. (ok. 38 m?, balkon), SC

pokój dzienno-sypialniany z podwójną kanapą rozsuwaną i TVsypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz łóżkiem rozsuwanym (zalecane dla dzieci)balkon od południa

Apartament 7-osob. (49 - 60 m?), SC

pokój dzienno-sypialniany z dwoma pojedynczymi kanapami, rozsuwanym łóżkiem (zalecane dla dzieci) oraz TVsypialnia z łóżkiem podwójnymsypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkamidodatkowa łazienka

Apartament 7-osob. (49 - 60 m?, balkon), SC

pokój dzienno-sypialniany z dwoma pojedynczymi kanapami, wysuwanym łóżkiem (zalecane dla dzieci) i TVsypialnia z łóżkiem 2-osobowymsypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkamidodatkowa łazienkabalkon od strony południowej

Dojazd

Kolej: Cluses (ok. 30 km)Przelot: Genewa (ok. 90 km), Berno (ok. 250 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF). Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Grand Massif

Maks. wysokość: 2480 mMin. wysokość: 697 mWys. miejscowość: 1600 mWyciągi łącznie: 67Orczyki: 34Krzesełka: 25Gondole: 8Trasy łącznie: 265 kmTrasy zielone/niebieskie: 135 kmTrasy czerwone: 95 kmTrasy czarne: 35 km

Region narciarski Grand Massif

Maks. wysokość: 2480 mMin. wysokość: 697 mWyciągi łącznie: 67Orczyki: 34Krzesełka: 25Gondole: 8Trasy łącznie: 265 kmTrasy zielone/niebieskie: 135 kmTrasy czerwone: 95 kmTrasy czarne: 35 km


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Snow Trex, które specjalizuje się w ofertach wyjazdów zimowych do najbardziej atrakcyjnych regionów narciarskich w Europie i w Ameryce Północnej. Biuro Podróży SnowTrex prężnie działa na rynku międzynarodowym od 2005 roku, obecnie obsługuje turystów w 15 krajach świata.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Biuro Podróży Snow Trex ma do dyspozycji szeroką bazę apartamentów i hoteli o różnym standardzie, a także pośredniczy w zakupie karnetów narciarskich na wybrane ski regiony. Dodatkowo isnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia kursów nauki jazdy na nartach czy snowboardzie.

Podczas wakacji w najpopularniejszych destynacjach klienci objęci są opieką rezydentów, którzy przygotowują animacje wieczorne i zabawy na śniegu. To właśnie stanowi o wyjątkowości oferty Snow Trex.


Europe Mountains

Szukasz wakacji do Francji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Flaine

OPIS

Usytuowane w malowniczej scenerii apartamenty znajdują się najwyższej części kurortu, otoczonej przez lasy i sąsiadującej ze stokami. Na gości czekają przestronne apartamenty wyposażone w funkcjonalny sposób, zgodnie ze standardem 3-gwiazdkowego obiektu. Gwarantują prywatność i przyjemny pobyt; szczególnie chętnie wybierane są przez osoby wyjeżdżające z rodzinami i znajomymi. W pełni odnowione wnętrza stanowią dobrą bazę wypadową w góry; na stok i z powrotem można dojechać na nartach. Z myślą o gościach niepełnosprawnych przygotowano niezbędne udogodnienia.

Apartament z jedną sypialnią dla 5

1 oddzielna sypialnia, 2 krzesła, balkon, ekspres do kawy, garderoba, kuchenka mikrofalowa, lodówka, pościel, prysznic, ręczniki, rozkładana kanapa, salon z aneksem kuchennym, stół, telewizja kablowa, telewizja satelitarna, telewizor, zestaw do sprzątania, zmywarka

Apartament z jedną sypialnią dla 5 strona południowa

1 oddzielna sypialnia, 2 krzesła, balkon, ekspres do kawy, garderoba, kuchenka mikrofalowa, lodówka, pościel, prysznic, ręczniki, rozkładana kanapa, salon z aneksem kuchennym, stół, telewizja kablowa, telewizja satelitarna, telewizor, zestaw do sprzątania, zmywarka

Apartament z dwiema sypialniami dla 7

2 krzesła, 2 oddzielne sypialnie, balkon, ekspres do kawy, garderoba, kuchenka mikrofalowa, lodówka, pościel, prysznic, ręczniki, rozkładana kanapa, salon z aneksem kuchennym, stół, telewizja kablowa, telewizja satelitarna, telewizor, zestaw do sprzątania, zmywarka

Apartament z dwiema sypialniami dla 7 strona południowa

2 krzesła, 2 oddzielne sypialnie, balkon, ekspres do kawy, garderoba, kuchenka mikrofalowa, lodówka, pościel, prysznic, ręczniki, rozkładana kanapa, salon z aneksem kuchennym, stół, telewizja kablowa, telewizja satelitarna, telewizor, zestaw do sprzątania, zmywarka

W CENIE

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.Informację, jakie dodatkowe świadczenia zawarte są w cenie otrzymacie Państwo w trakcie procesu rezerwacji.

PŁATNE NA MIEJSCU

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

ODLEGŁOŚCI

Centrum - 256 m.Wyciągi - 549 m.

PARKING

parking niestrzeżony, parking strzeżony.

USŁUGI NARCIARSKIE I ROWEROWE

transport busem do wyciągów, wynajem nart, punkt sprzedaży skipasów, schowek na narty i buty.

INTERNET

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach, kącik internetowy.

SPORT W HOTELU

bilard, kręgielnia.

INFORMACJA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

udogodnienia dla niepełnosprawnych.

USŁUGI HOTELOWE

butik, przechowalnia bagaży, biblioteka, sala bankietowa, widok na góry, dostępne pokoje dla niepalących.

WYPOSAŻENIE POKOI

balkon, rozkładana kanapa, telewizja satelitarna, stół, telewizor, garderoba, prysznic, ręczniki, zestaw do sprzątania, pościel, 2 krzesła.

ZWIERZĘTA

zwierzęta mile widziane.

WARUNKI REZYGNACJI

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

WARUNKI PŁATNOŚCI

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.


Europe Mountains to organizator imprez turystycznych, który powstał w 2005 roku. Specjalizuje się urlopami w kurortach alpejskich, a szczególnie ośrodkach narciarskich. Gdzie najpopularniejsze znajdują się w Austrii, Włoszech, Francji i Szwajcarii. Posiadają znakomite rekomendacje od powracających klientów. Zapewniają każdemu klientowi dostęp do najlepszych usług turystycznych – miejsc noclegowych, wypożyczalni sprzętu, instruktorów narciarstwa, dojazdu z lotniska, karnetów narciarskich. Organizator ma w swojej ofercie setki miejsc noclegowych z dojazdem własnym w takich krajach jak: Austria, Czechy, Hiszpania, Francja, Węgry, Andora, Słowacja, Chorwacja, Słowenia. Obecnie Europ Mountains posiada również szeroka ofertę na wypoczynek w naszej przepięknej Polsce w każdym jej regionie od Pomorza po Tatry w hotelach, apartamentach czy domach wakacyjnych. Wybierając ofertę organizatora klienci mogą liczyć na: - Gwarancję najniższej ceny - Brak ukrytych opłat - Zniżki dla stałych klientów - 100% bezpieczeństwa rezerwacji Misja biura podróży Europe Mountains, to umożliwienie klientom znalezienie jak najszybciej sprawdzonej oferty i przeprowadzenie sprawnej rezerwacji bez wychodzenia z domu i w najniższej cenie na rynku.

Mapa Hotelu Residence La Fore™t

Opinie o Hotelu Residence La Fore™t

Residence La Fore™t - możliwości zakwaterowania:

Apartament 5-osob., ok. 38 qm, balkon
Apartament 7-osob., 49 - 60 qm, balkon
Apartament z 2 sypialniami dla 7 strona
Apartament z jedną sypialnią dla 5

Residence La Fore™t - Możliwości wyżywienia:


Residence La Fore™t - możliwa długość wypoczynku:


Masz pytania o Hotel Residence La Fore™t? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00