cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
Hotel Residence L\'Ours Blanc, Alpe d\'Huez
1/20
Hotel Residence L\'Ours Blanc, Alpe d\'Huez
2/20
Hotel Residence L\'Ours Blanc, Alpe d\'Huez
3/20
Hotel Residence L\'Ours Blanc, Alpe d\'Huez
4/20
Hotel Residence L\'Ours Blanc, Alpe d\'Huez
5/20
Hotel Residence L\'Ours Blanc, Alpe d\'Huez
6/20
Hotel Residence L\'Ours Blanc, Alpe d\'Huez
7/20
Hotel Residence L\'Ours Blanc, Alpe d\'Huez
8/20
Hotel Residence L\'Ours Blanc, Alpe d\'Huez
9/20
Hotel Residence L\'Ours Blanc, Alpe d\'Huez
10/20
Hotel Residence L\'Ours Blanc, Alpe d\'Huez
11/20
Hotel Residence L\'Ours Blanc, Alpe d\'Huez
12/20
Hotel Residence L\'Ours Blanc, Alpe d\'Huez
13/20
Hotel Residence L\'Ours Blanc, Alpe d\'Huez
14/20
Hotel Residence L\'Ours Blanc, Alpe d\'Huez
15/20
Hotel Residence L\'Ours Blanc, Alpe d\'Huez
16/20
Hotel Residence L\'Ours Blanc, Alpe d\'Huez
17/20
Hotel Residence L\'Ours Blanc, Alpe d\'Huez
18/20
Hotel Residence L\'Ours Blanc, Alpe d\'Huez
19/20
Hotel Residence L\'Ours Blanc, Alpe d\'Huez
20/20
mapakliknij aby aktywować mapę
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
08.04 - 15.04
już od 1044 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
15.04 - 22.04
już od 933 zł / os
Sprawdź
Udogodnienia hotelu Residence L'Ours Blanc
 • Wypożyczalnia sprzętu zimowego
 • Basen kryty
 • Dostęp do Internetu
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Bez paszportu

Hotel Residence L'Ours Blanc
star 3

Francja: Alpe d'Huez
Ocena hotelu Residence L'Ours Blanc:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Szczegóły oceny hotelu Residence L'Ours Blanc:
 • Lokalizacja
  0
 • Hotel
  0
 • Pokoje
  0
 • Wyżywienie
  0
 • Atrakcje
  i sport
  0
 • Jakość
  do ceny
  0
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 08 kwietnia 2023
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 15 kwietnia 2023

Hotel Residence L'Ours Blanc w ofercie Biura podróży:

Snowtrex

Szukasz wakacji do Francji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

****

Miasto

Les 2 Alpes

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Komfortowy obiekt Résidence L'Ours Blanc położony jest w centrum miejscowości Les Deux Alpes, tuż przy nartostradzie i ok. 150 m od wyciągu „Le Diable”. W obiekcie znajduje się recepcja, Wi-Fi (za opłatą) oraz ogrzewany, kryty basen, z którego można korzystać bezpłatnie.Ponadto do dyspozycji w strefie wellness jest bezpłatne studio fitness, oraz płatne sauna i hammam. Dostępna jest również przechowalnia sprzętu narciarskiego. Kilka miejsc parkingowych w pobliżu, a także płatny garaż do dyspozycji gości (dostępność ograniczona).Wyposażenie i wyżywienieNowoczesne studia i apartamenty posiadają łazienkę lub prysznic/WC (częściowo oddzielnie), TV plazmowy i Wi-Fi (za opłatą), częściowo balkon, część dzienno-sypialną, częściowo oddzielne sypialnie lub nisze sypialne oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny z kuchenką ceramiczną, kuchenką mikrofalową z funkcją grilla, zmywarką, lodówką oraz częściowo ekspresem do kawy i czajnikiem elektrycznym.Oferta bez wyżywienia. Dodatkowo mają Państwo możliwość uwzględnienia w procesie rezerwacji kolacji lub wyżywienia HB (za opłatą).Na początku sezonu odbywa się wydarzenie PowderWeek.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieOpieka rezydentaBielizna pościelowaSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Korzystanie z krytego basenuKorzystanie z sali fitness (wg opisu)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)10% zniżki na kursy grupowe w partnerskiej szkółce narciarskiej (na kursy 5- lub 6-dniowe)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Korzystanie z sauny i hammam: 8,- € /os./skorzystanie lub 5 x za 35,- € /os.Zestaw ręczników: 9,- € /os.Wi-Fi: 8,- € /dzień lub 22,- € /tydz.; pakiet rodzinny (maks. 4 urządzenia): 35,- € /tydz.Akcesoria dla niemowląt (łóżeczko, krzesełko i wanienka): 30,- € /tydz./dzieckoGaraż (ograniczona dostępność): 50,- € /tydz./auto

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,65 € za osob./nocKaucja: 300,- € /studio/apart.Opłata za eko-recycling: ok. 0,20 € /osob./dzień

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (60,- € /tydz., bez karmy, za okazaniem zaświadczenia o szczepieniu przeciw wściekliźnie)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Zwierzęta domowe na terenie obiektu należy prowadzić na smyczy.Kolacje i wyżywienie HB serwowane są w restauracji "Le Sherpa" (ok. 800 m, w przypadku gdy posiłki zostały zamówione).

Studio 4-osob. (ok. 27 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą do spania i TVnisza sypialna z łóżkiem piętrowymoddzielne WCczęściowo balkon

Apartament 4-osob. (ok. 33 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą do spania i TV sypialnia z podwójnym łóżkiem lub 2 łóżkami pojedynczymiw większości oddzielne WCczęściowo balkon

Apartament 6-osob. (ok. 38 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą do spania i TVpokój sypialny z podwójnym łóżkiemkabina sypialna z łóżkiem piętrowym lub dodatkowo pojedyncza kanapa do spania i pojedyncze łóżko w pokoju dziennym w większości oddzielne WCczęściowo balkon

Apartament 6-osob. (ok. 50 m?), SC

pokój dzienno sypialny z podwójną kanapą do spania i TVpokój sypialny z podwójnym łóżkiempokój sypialny z 2 łóżkami pojedynczymiLUBpokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą do spania, pojedynczą sofą i TVpokój sypialny z podwójnym łóżkiem pokój sypialny łóżkiem piętrowymoddzielne WCczęściowo balkon

Apartament 8-osob. (ok. 60 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną sofą sypialną i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymsypialnia z łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem piętrowymkabina sypialna z łóżkiem piętrowymLUBpokój dzienny z TVsypialnia z łóżkiem podwójnymsypialnia z 2 łóżkami pojedynczymikabina sypialna z 2 łóżkami piętrowymiLUBpokój dzienny z TVsypialnia z łóżkiem podwójnymsypialnia z 3 łóżkami pojedynczymipokój podwójną i pojedynczą kanapą do spaniadodatkowy prysznicosobne WCczęściowo balkon

Apartament 10-osob. (ok. 60 m?), SC

pokój dzienno sypialny z podwójną kanapą do spania i TV2 sypialnie, każda z podwójnym łóżkiemsypialnia z łóżkiem piętrowymkabina sypialna z łóżkiem piętrowymdodatkowy prysznic/WCbalkon

Dojazd

Kolej: Grenoble (ok. 70 km) Przelot: Grenoble (ok. 110 km), Chambéry (ok. 135 km), Lyon-Saint Exupéry (ok. 155 km), Turyn (ok. 180 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 10 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności. Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Les 2 Alpes

Maks. wysokość: 3560 mMin. wysokość: 1280 mWys. miejscowość: 1650 mWyciągi łącznie: 52Orczyki: 26Krzesełka: 19Gondole: 7Trasy łącznie: 200 kmTrasy zielone/niebieskie: 110 kmTrasy czerwone: 56 kmTrasy czarne: 34 km


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Snow Trex, które specjalizuje się w ofertach wyjazdów zimowych do najbardziej atrakcyjnych regionów narciarskich w Europie i w Ameryce Północnej. Biuro Podróży SnowTrex prężnie działa na rynku międzynarodowym od 2005 roku, obecnie obsługuje turystów w 15 krajach świata.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Biuro Podróży Snow Trex ma do dyspozycji szeroką bazę apartamentów i hoteli o różnym standardzie, a także pośredniczy w zakupie karnetów narciarskich na wybrane ski regiony. Dodatkowo isnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia kursów nauki jazdy na nartach czy snowboardzie.

Podczas wakacji w najpopularniejszych destynacjach klienci objęci są opieką rezydentów, którzy przygotowują animacje wieczorne i zabawy na śniegu. To właśnie stanowi o wyjątkowości oferty Snow Trex.


Mapa Hotelu Residence L'Ours Blanc

Opinie o Hotelu Residence L'Ours Blanc

Residence L'Ours Blanc - możliwości zakwaterowania:

Apartament 10-osob. (ok. 60 m˛), SC
Apartament 4-osob. (ok. 33 m˛), SC
Apartament 6-osob. (ok. 38 m˛), SC
Apartament 8-osob. (ok. 60 m˛), SC
Apartmán 2P4
Apartmán 2P4
Apartmán 2P4
Apartmán 2P6C
Apartmán 2P6C
Apartmán 2P6C
Studio 2-osob. (ok. 23 m˛), SC
Studio 4-osob. (ok. 27 m˛), SC

Residence L'Ours Blanc - Możliwości wyżywienia:


Residence L'Ours Blanc - możliwa długość wypoczynku:


Masz pytania o Hotel Residence L'Ours Blanc? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00