cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
 • Hotel Residence Antares, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence Antares, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence Antares, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence Antares, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence Antares, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence Antares, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence Antares, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence Antares, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence Antares, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence Antares, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence Antares, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence Antares, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence Antares, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence Antares, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence Antares, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence Antares, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence Antares, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence Antares, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence Antares, Alpe d\'Huez
 • Hotel Residence Antares, Alpe d\'Huez
1 / 20
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
16.12 - 21.12
już od 997 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
07.01 - 14.01
już od 817 zł / os
Sprawdź
Udogodnienia hotelu Residence Antares
 • Wypożyczalnia sprzętu zimowego
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Bez paszportu

Hotel Residence Antares
star 3

Francja: Alpe d'Huez
Ocena hotelu Residence Antares:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Szczegóły oceny hotelu Residence Antares:
 • Lokalizacja
  0
 • Hotel
  0
 • Pokoje
  0
 • Wyżywienie
  0
 • Atrakcje
  i sport
  0
 • Jakość
  do ceny
  0
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 16 grudnia 2022
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 07 stycznia 2023

Hotel Residence Antares w ofercie Biura podróży:

Snowtrex

Szukasz wakacji do Francji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Miasto

Avoriaz

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Komfortowy obiekt Résidence Antar?s położony jest w Les Crozats, w górnej części miejscowości Avoriaz, skąd rozpościera się przepiękny widok na dolinę Morzine. Obiekt położony jest bezpośrednio na nartostradzie, co umożliwia jazdę na nartach od razu po wyjściu z obiektu. Do oddalonego o 900 m centrum miejscowości dotrzeć można windami.W dzień przyjazdu i powrotu mogą Państwo skorzystać z bezpłatnego busa, gdyż Avoriaz jest wyłączone z ruchu kołowego (konieczność wcześniejszego zgłoszenia, wg info. na miejscu).Do wyposażenia obiektu należy recepcja, Wi-Fi oraz przechowalnia sprzętu narciarskiego (w cenie). Ogólnodostępne miejsca parkingowe znajdują się przy wjeździe do miejscowości (za opłatą, zalecana rezerwacja).WyżywienieOferta bez wyżywienia, na życzenie jednak można zamówić na miejscu dostawę pieczywa (za opłatą).

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątaniaShuttle hotelowy (wg opisu)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Dostawa pieczywaSejf (w studiach i apart.): 15,- € /tydz.Wi-Fi (większy przesył danych w studiach i apart.): 15,- € / 1-3 dni lub 25,- € /4-7 dniAkcesoria dla niemowląt (ograniczona dostępność): 40,- € /tydz./dzieckoOgólnodostępne miejsca parkingowe (wg opisu, zalecana rezerwacja)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,50 € za osob./nocKaucja: 200 - 500,- € /studio/apart.

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (70,- € /tydz., bez karmy, należy przedstawić ważne zaświadczenie o szczepieniach)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Avoriaz jest miejscowością wolną od ruchu kołowego. Publiczne miejsca parkingowe i garaż przy wjeździe do miejscowości za opłatą. Polecamy rezerwację garażu na stronie www.avoriazparkings.com. Serwis transportowy do wybranego obiektu dostępny jest codziennie 24h na dobę (za opłatą).Dzieci poniżej 5 roku życia otrzymają bezpłatny karnet (więcej informacji otrzymają Państwo w kasie wyciągu).

Apartament 7-osob. (ok. 43 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą, pojedynczą rozkładaną kanapą (zalecana dla dzieci), TV i sejfem (za opłatą)kuchnia ze zmywarką, kuchenką mikrofalową, kuchenką, lodówką i ekspresem do kawypokój sypialny z łóżkiem podwójnymnisza sypialna z łóżkiem piętrowymłazienka z prysznicem i WCłazienka z wannączęściowo oddzielne WCbalkonWi-Fi

Apartament 4-osob. (ok. 24 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą lub 2 pojedynczymi rozkładanymi kanapami, TV i sejfem (za opłatą)kuchnia ze zmywarką, kuchenką mikrofalową, kuchenką, lodówką i ekspresem do kawypokój sypialny z łóżkiem podwójnymłazienka z wanną i WCbalkonWi-Fi

Studio 4-osob. (ok.21 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą, TV i sejfem (za opłatą)kuchnia ze zmywarką, kuchenką mikrofalową, kuchenką, lodówką i ekspresem do kawynisza sypialna z łóżkiem piętrowym (zalecane dla dzieci)łazienka z wanną i WCbalkonWi-Fi

Dojazd

Kolej: Thonon-Les-Bains (ok. 45 km)Przelot: Genewa (ok. 85 km), Chambery (ok. 145 km), Lyon-Saint Exupery (ok. 220 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF). Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Avoriaz

Maks. wysokość: 2460 mMin. wysokość: 1100 mWys. miejscowość: 1800 mWyciągi łącznie: 34Orczyki: 14Krzesełka: 18Gondole: 2Trasy łącznie: 49 kmTrasy zielone/niebieskie: 29 kmTrasy czerwone: 14 kmTrasy czarne: 6 km

Region narciarski Les Portes du Soleil

Maks. wysokość: 2466 mMin. wysokość: 1000 mWyciągi łącznie: 172Orczyki: 86Krzesełka: 75Gondole: 11Trasy łącznie: 580 kmTrasy zielone/niebieskie: 310 kmTrasy czerwone: 210 kmTrasy czarne: 60 km


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Snow Trex, które specjalizuje się w ofertach wyjazdów zimowych do najbardziej atrakcyjnych regionów narciarskich w Europie i w Ameryce Północnej. Biuro Podróży SnowTrex prężnie działa na rynku międzynarodowym od 2005 roku, obecnie obsługuje turystów w 15 krajach świata.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Biuro Podróży Snow Trex ma do dyspozycji szeroką bazę apartamentów i hoteli o różnym standardzie, a także pośredniczy w zakupie karnetów narciarskich na wybrane ski regiony. Dodatkowo isnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia kursów nauki jazdy na nartach czy snowboardzie.

Podczas wakacji w najpopularniejszych destynacjach klienci objęci są opieką rezydentów, którzy przygotowują animacje wieczorne i zabawy na śniegu. To właśnie stanowi o wyjątkowości oferty Snow Trex.


Europe Mountains

Szukasz wakacji do Francji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Avoriaz

OPIS

Apartamenty mieszczą się w 14-piętrowym budynku, położonym w uroczej okolicy. Góruje on nad stokami narciarskimi, a z okien roztacza się piękna panorama okolicznych szczytów. Na gości czeka 120 w pełni wyremontowanych apartamentów utrzymanych w górskim stylu. Z myślą o dzieciach przygotowano plac zabaw. Cały kurort jest wyłączony z ruchu samochodowego.

Apartament z jedną sypialnią dla 4

1 oddzielna sypialnia, 2 krzesła, balkon, ekspres do kawy, garderoba, kuchenka mikrofalowa, lodówka, pościel, ręczniki, rozkładana kanapa, salon z aneksem kuchennym, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic

Studio dla 4 cabin

2 krzesła, balkon, ekspres do kawy, garderoba, kuchenka mikrofalowa, lodówka, pościel, ręczniki, rozkładana kanapa, salon/sypialnia połączona z aneksem kuchennym, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic

W CENIE

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.Informację, jakie dodatkowe świadczenia zawarte są w cenie otrzymacie Państwo w trakcie procesu rezerwacji.

PŁATNE NA MIEJSCU

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

ODLEGŁOŚCI

Centrum - 984 m.Wyciągi - 715 m.

PARKING

parking niestrzeżony.

USŁUGI NARCIARSKIE I ROWEROWE

schowek na narty i buty.

INTERNET

WI-FI w częściach wspólnych hotelu.

USŁUGI DLA DZIECI

plac zabaw dla dzieci, animacja zabaw dla dzieci.

USŁUGI HOTELOWE

widok na góry.

WYPOSAŻENIE POKOI

balkon, rozkładana kanapa, telewizja satelitarna, garderoba, wanna lub prysznic, ręczniki, pościel, 2 krzesła.

ZWIERZĘTA

zwierzęta mile widziane.

WARUNKI REZYGNACJI

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

WARUNKI PŁATNOŚCI

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.


Europe Mountains to organizator imprez turystycznych, który powstał w 2005 roku. Specjalizuje się urlopami w kurortach alpejskich, a szczególnie ośrodkach narciarskich. Gdzie najpopularniejsze znajdują się w Austrii, Włoszech, Francji i Szwajcarii. Posiadają znakomite rekomendacje od powracających klientów. Zapewniają każdemu klientowi dostęp do najlepszych usług turystycznych – miejsc noclegowych, wypożyczalni sprzętu, instruktorów narciarstwa, dojazdu z lotniska, karnetów narciarskich. Organizator ma w swojej ofercie setki miejsc noclegowych z dojazdem własnym w takich krajach jak: Austria, Czechy, Hiszpania, Francja, Węgry, Andora, Słowacja, Chorwacja, Słowenia. Obecnie Europ Mountains posiada również szeroka ofertę na wypoczynek w naszej przepięknej Polsce w każdym jej regionie od Pomorza po Tatry w hotelach, apartamentach czy domach wakacyjnych. Wybierając ofertę organizatora klienci mogą liczyć na: - Gwarancję najniższej ceny - Brak ukrytych opłat - Zniżki dla stałych klientów - 100% bezpieczeństwa rezerwacji Misja biura podróży Europe Mountains, to umożliwienie klientom znalezienie jak najszybciej sprawdzonej oferty i przeprowadzenie sprawnej rezerwacji bez wychodzenia z domu i w najniższej cenie na rynku.

Mapa Hotelu Residence Antares

Opinie o Hotelu Residence Antares

Residence Antares - możliwości zakwaterowania:

Apartament 4-osob., ok. 24 qm
Apartament 7-osob., ok. 43 qm
Apartament z jedną sypialnią dla 4
Studio dla 4 cabin
Studio 4-osob., ok.21 qm

Residence Antares - Możliwości wyżywienia:


Residence Antares - możliwa długość wypoczynku:


Masz pytania o Hotel Residence Antares? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00