Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Hotel Gounod
star 3

Francja
Ocena hotelu Gounod:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Szczegóły oceny hotelu Gounod:
 • Lokalizacja
  0
 • Hotel
  0
 • Pokoje
  0
 • Wyżywienie
  0
 • Atrakcje
  i sport
  0
 • Jakość
  do ceny
  0

Hotel Gounod w ofercie Biura podróży:

KonsorcjumPBP

Szukasz wakacji do Francji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Położenie

Hotel jest usytuowany w sercu centrum miasta, niedaleko morza, sklepów, starego miasta i tramwajów.

Pokoje

Hotel oferuje 43 pokoje w stylu barokowym. Wystrój pokoju jest połączeniem tradycji i nowoczesności. Wszystkie pokoje są wyposażone w klimatyzację, telefon z linią bezpośrednią, suszarkę, łazienkę z prysznicem lub wanną, minibarek, telewizję satelitarną.

Do dyspozycji gości

Bar, basen na zewnątrz, spa (jacuzzi i inne)

CENA ZAWIERA

bilet lotniczy na trasie Warszawa/Nicea/Warszawa w cenie od 800 zł/osoba, nocleg ze śniadaniem, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w wybranym hotelu, informacje o kraju, przywieszka do bagażu, ubezpieczenie NW i KL

CENA NIE ZAWIERA

wydatków własnych

UWAGI

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfieobowiazujacej na przelot w okresie wazności powyzszej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednia dopłatą. 2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot). 3. Możliwość dłuższych pobytów - indywidualna kalkulacja na zapytanie. 4. Możliwość wynajęcia przewodnika - na zapytanie


Wycieczka pochodzi z oferty Konsorcjum Polskich Biur Podróży Trade & Travel Company, które działa już od ponad 27 lat. To w pełni polska firma z bogatym doświadczeniem na rynku turystycznym, tworzona przez pełen pasji zespół pasjonatów, będących jednocześnie ekspertami w swojej branży.

W ofercie Konsorcjum Polskich Biur Podróży Trade & Travel znajdują się zarówno wycieczki pobytowe oraz objazdowe do ponad stu kierunków egzotycznych, takich jak Indie, Meksyk, USA, Izrael, Kuba, Malediwy i Seszele, Chiny,  Floryda, Hawaje, Jawa czy Sri Lanka. Istnieje także możliwość zorganizaowania wyjazdów na specjalne uroczystości czy według szczegółowych życzeń klientów.

Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi liniami lotniczymi, biurami podróży za granicą, a także innymi przedstawicielami branży turystycznej,  Konsorcjum Polskich Biur Podróży Trade & Travel Company intensywnie rozszerza swoją działalność proponując bardzo zróżnicowane programy, skierowane do różnych grup klientów.

Rzetelność i  wysoki poziom świadczonych usług potwierdza członkowstwo w Polskiej Izbie Turystyki, a także w Polskim Związku Organizatorów Turystyki. Jako jedyne biuro w Polsce Konsorcjum Polskich Biur Podróży Trade & Travel Company zostało nagrodzone Godłem Fundacji Teraz Polska.