cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

Wakacje Last Minute
 • Hotel Arnoga, Lombardia
 • Hotel Arnoga, Lombardia
 • Hotel Arnoga, Lombardia
 • Hotel Arnoga, Lombardia
 • Hotel Arnoga, Lombardia
 • Hotel Arnoga, Lombardia
 • Hotel Arnoga, Lombardia
 • Hotel Arnoga, Lombardia
 • Hotel Arnoga, Lombardia
1 / 9
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Hotel Arnoga
star 3

Włochy: Lombardia
Ocena hotelu Arnoga:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Szczegóły oceny hotelu Arnoga:
 • Lokalizacja
  0
 • Hotel
  0
 • Pokoje
  0
 • Wyżywienie
  0
 • Atrakcje
  i sport
  0
 • Jakość
  do ceny
  0

Hotel Arnoga w ofercie Biura podróży:

Wygoda Travel

Szukasz wakacji do Włoch?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Jednym zdaniem

Wyjątkowo stylowe wnętrza, znakomite położenie narciarskie, centrum wellness i bardzo atrakcyjna cena sprawiają, że hotel ten cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem naszych Klientów.

Położenie

obiekt położony w górskiej scenerii na wysokości 1870 m n.p.m., poza obszarem zabudowanym, w strategicznej pozycji pomiędzy stokami Bormio (18 km) i Livigno-Trepalle  (12 km), oraz 8 km od stacji Isolaccia.

Hotel

jeden z najbardziej klimatycznych hoteli alpejskich o 3-gwiazdkowym standardzie powstały w 2000 roku. Składa się z 2 części diametralnie różniących się pod względem stylistyki. Arnoga Antica- część hotelu powstała w obrębie zabytkowych murów z XIX w. w rustykalnym stylu z wykorzystaniem stuletniego drewna i starych projektów. Poza pokojami znajduje się tu cała infrastruktura hotelowa dla obydwu budynków. W przylegającym budynku (ok. 30 m) - Arnoga Nuova mieszczą się nowoczesne pokoje o dużych, panoramicznych oknach, wychodzących wyłącznie na słoneczną południową stronę, z pięknym widokiem na lodowiec Cima Piazzi.

Pokoje

odmienna stylistyka w 2 częściach hotelu - rustykalna lub nowoczesna. Przeznaczone dla 2, 3 lub 4 osób. Każdy pokój wyposażony jest w TV, telefon, indywidualnie sterowane ogrzewanie, Internet Wi-Fi (odpłatnie), eleganckie łazienki z prysznicem, bidetem, suszarką do włosów. Pokoje w części Arnoga Nuova wyposażone są w większości w DVD i balkony.

Do dyspozycji

niewielkie centrum wellness (odpłatnie) dostępne z wyjątkiem sobót sauna fińska, parowa, jacuzzi, pokój relaksacyjny; 2 restauracje w stylu zabytkowo rustykalnym. W podziemiach zbudowano mieszczącą do 400 os. tawernę-dyskotekę z pełnym wyposażeniem oświetleniowym, nagłośnieniem, sprzętem do karaoke, tenisem stołowym. Narciarnia i prywatny parking. Arnoga Antica posiada windę.

Po nartach

Livigno to najtańsza strefa wolnocłowa w Europie, natomiast Bormio słynie z unikalnych term.

Kuchnia

śniadania: bufet szwedzki, obiadokolacje 4-daniowe: bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser. Różnorodne posiłki w bardzo dobrym wykonaniu. Kuchnia włoska z akcentami typowymi dla regionu Alta Valtellina.

Program narciarski

ze względu na położenie hotelu mają Państwo do dyspozycji karnet 6x Alta Valtellina - karnet zawarty w cenie (szusowanie bez ograniczeń na stokach Livigno, Trepale, Bormio, S. Caterina Valfurva, Isolaccia). Program narciarski realizowany jest autokarem wg schematu: 1x Livigno/Trepalle, 2x Livigno, 1x Bormio, 1x Isolaccia, 1x S. Caterina Valfurva.

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych: Dzień 1: zbiórka na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów. Ramowy program imprez autokarowych: Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. W terminie 28.03.2015. - 03.04.2015. -  6 noclegów na miejscu i 6 dni jazdy na nartach. Program dni 1-7: analogiczny, jak dla programu klasycznego. W dniu 8 wykwaterowanie, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu, wyjazd na narty, powrót do hotelu, wyjazd do Polski, przyjazd do Polski w godzinach porannych, dnia 9. Sprawdź rozkłady jazdy dla pobytów 6- i 7-noclegowych. Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00. Termin 28.03.2015. - .03.04.2015.: po ostatnim noclegu wykwaterowanie, możliwość złożenia bagaży w wyznaczonym miejscu, wyjazd na narty. Opcjonalnie: powrót do hotelu.

Cena zawiera

zakwaterowanie wg wybranej oferty * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL i NNW z włączeniem sportów zimowych i chorób przewlekłych * transfer do hotelu wg wybranej oferty wraz z transferami na stoki wg programu narciarskiego (dotyczy oferty autokarowej i samolotowej) * karnet w oznaczonych terminach * podatek VAT.

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * odpłatności za korzystanie z centrum wellness: 20 /os./pobyt.

Dopłaty opcjonalne

transfery na stoki w przypadku wyboru oferty z dojazdem własnym wg programu narciarskiego * ubezpieczenie SKI.

Dopłaty obligatoryjne

opłata klimatyczna, płatna na miejscu - 1,30 /os./dzień (dla wszystkich osób powyżej 12 lat).

Karnet w cenie

6-dniowy karnet Alta Valtellina.  

Uwaga

w terminie 6-noclegowym na nartach jeździmy 6 dni, wyjazd do Polski po nartach.

Najważniejsze cechy hotelu

Super program narciarski Karnet w cenie przez cały sezon Centrum wellness


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Wygoda Travel, które jest wiodącym w Polsce organizatorem wypoczynku zimowego . Posiada w sprzedaży wyjazdy narciarskie do Włoch, Austrii i na terenie Polski. Są to wycieczki autokarowe jak i samolotowe, możliwy jest także zakup wapartamentów i hoteli na dojazd własny. Wiele z tych programów cechuje indywidualne podejście do różnych grup turystów. Na lato Biuro Podróży Wygoda Travel oferuje wakacje w Bułgarii, Chorwacji i Włoszech, zarówno w popularnej formie all inclusive, jak i tradycyjne wycieczki objazdowe realizowane autokarem.

Podczas wakacji turyści spędzający urlop z Wygoda Travel objęci są szczególną opieką pilotów i rezydentów. Wyjazdy zimowe umożliwiają także korzystanie z lekcji jazdy na nartach lub snowboardzie z instruktorem.

Wysoki poziom wyjazdów narciarskich Wygody Travel nagrodzony został wieloma prestiżowym nagrodami. Touroperator został nagrodzony ODYSem 2014 w kategorii „najlepsza jakość usług w województwie małopolskim”, wielokrotnie był też nagradzany w konkursie Podróże Marzeń.