cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Udogodnienia hotelu ANDREAS HOFER
 • Polska animacja
 • Dostęp do Internetu
 • Blisko centrum
 • Bez paszportu

Hotel ANDREAS HOFER
star 4

Austria: Innsbruck
Ocena hotelu ANDREAS HOFER:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Szczegóły oceny hotelu ANDREAS HOFER:
 • Lokalizacja
  0
 • Hotel
  0
 • Pokoje
  0
 • Wyżywienie
  0
 • Atrakcje
  i sport
  0
 • Jakość
  do ceny
  0

Hotel ANDREAS HOFER w ofercie Biura podróży:

Wygoda Travel

Szukasz wakacji do Austrii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Jednym zdaniem

Elegancki hotel w centrum miasteczka i u podnóża średniowiecznego zamku oraz 280 km tras Ski Welt do dyspozycji - idealne połączenie dla wymagającego narciarza.

Położenie

hotel znajduje się w centrum średniowiecznego miasteczka Kufstein, zlokalizowanego tuż przy autostradzie A12. To znakomita baza wypadowa na stację Ski Welt Wilder Kaiser (279 km tras, 13 km od hotelu). Przystanek skibusa przed hotelem.

Hotel

elegancki kilkupiętrowy obiekt, który dzięki położeniu oferuje możliwość skorzystania z miejskich rozrywek, doskonale wyposażonych sal konferencyjnych i atrakcji narciarskich.

Pokoje

2-osobowe, przestronne, z możliwością 1 lub 2 dostawek, w każdym znajduje się: łazienka z wanną lub prysznicem oraz suszarką do włosów; TV sat, telefon, mini-bar (dodatkowo płatny), radio, Wi-Fi.

Do dyspozycji

bar, stube, restauracja, sala telewizyjna, Wi-Fi, lobby, narciarnia, winda, sejf, parking (odpłatnie), garaż (odpłatnie, ok. 12 EUR/dzień).

Po nartach

w Kufstein warto zobaczyć świadectwa długiej i bogatej historii miasta: zabytkowe kościoły, ratusz i średniowieczną twierdzę. W mieście można znaleźć również wiele sklepów, restauracji i barów, a także lodowisko. Warto również wybrać się do pobliskiego Wörgl (14 km) i skorzystać z Aquaparku Wave.

Kuchnia

śniadania: w formie bufetu, obiadokolacje: 3-daniowe, serwowane. Drink powitalny.

Program narciarski

ze względu na dogodne połączenie hotelu ze stacją narciarską Ski Welt Wilder Keiser proponujemy przeznaczyć na nią 5 lub 6 dni.

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez autokarowych: Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy. Dzień 2: przyjazd do Austrii, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. Tanie Szusowanie: 5 noclegów na miejscu i 5 dni jazdy na nartach. Program dni 1-6: analogiczny, jak dla programu klasycznego. W dniu 7 wykwaterowanie, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu, wyjazd na narty, powrót do hotelu, wyjazd do Polski, przyjazd do Polski w godzinach porannych, dnia 8. Sprawdź rozkład jazdy dla pobytów 5-noclegowych. Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00. Tanie Szusowanie: po ostatnim noclegu wykwaterowanie, możliwość złożenia bagaży w wyznaczonym miejscu, wyjazd na narty. Opcjonalnie: powrót do hotelu.

Cena zawiera

zakwaterowanie wg oferty * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta * ubezpieczenie podstawowe KL, NNW z włączeniem sportów zimowych i chorób przewlekłych * transport do hotelu wg wybranej oferty * podatek VAT.

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * karnetu narciarskiego * transferów do wyciągów.

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie rozszerzone KL 30 000 EUR * ubezpieczenie SKI * karnet narciarski.

Dopłaty obligatoryjne

opłata klimatyczna, płatna na miejscu - 1,05 /os./dzień (dla osób powyżej 16 lat).

Uwaga

obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta austriackiego (więcej informacji w Ważnych Uwagach).

Najważniejsze cechy hotelu

Centrum średniowiecznego miasteczka 280 km tras narciarskich Ski Welt Dla wymagających


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Wygoda Travel, które jest wiodącym w Polsce organizatorem wypoczynku zimowego . Posiada w sprzedaży wyjazdy narciarskie do Włoch, Austrii i na terenie Polski. Są to wycieczki autokarowe jak i samolotowe, możliwy jest także zakup wapartamentów i hoteli na dojazd własny. Wiele z tych programów cechuje indywidualne podejście do różnych grup turystów. Na lato Biuro Podróży Wygoda Travel oferuje wakacje w Bułgarii, Chorwacji i Włoszech, zarówno w popularnej formie all inclusive, jak i tradycyjne wycieczki objazdowe realizowane autokarem.

Podczas wakacji turyści spędzający urlop z Wygoda Travel objęci są szczególną opieką pilotów i rezydentów. Wyjazdy zimowe umożliwiają także korzystanie z lekcji jazdy na nartach lub snowboardzie z instruktorem.

Wysoki poziom wyjazdów narciarskich Wygody Travel nagrodzony został wieloma prestiżowym nagrodami. Touroperator został nagrodzony ODYSem 2014 w kategorii „najlepsza jakość usług w województwie małopolskim”, wielokrotnie był też nagradzany w konkursie Podróże Marzeń.