cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

Wakacje Last Minute

Oferty Lato 2021

Oferty Lato 2021 - First minute!

Z wielką przyjemnością zapraszamy do rezerwacji najlepszych ofert na lato 2021! Ulubione kierunki i hotele dostępne są już w sprzedaży na słoneczne wakacje 2021. Warto wcześniej zastanowić się nad wyborem kierunku, bo tylko w pierwszych etapach oferty first minute do dyspozycji jest najwięcej hoteli, można skorzystać z rabatów nawet do 60% od ceny katalogowej czy ze zniżek dla dzieci sięgających nawet 100%, a także innych promocji, jak gwarancji najniższej ceny czy gwarancji zmiany rezerwacji bez dodatkowych kosztów. Wybór oferty first minute na wakacje 2021 pozwoli na dogodne rozplanowanie wydatków, bo w momencie podpisywania umowy wymagane są tylko bardzo niskie zaliczki!

Wszystkie biura podróży oferują w promocjach first minute bogatą siatkę przelotów liniowych i czarterowych, zapewniając swoim klientom wyloty ze wszystkich lotnisk lokalnych w Polsce. Baza tysięcy obiektów pozwala na wybór idealnego hotelu w takich popularnych destynacjach jak Turcja, Grecja, Bułgaria, Włochy czy Hiszpania, ale także tych mniej znanych. Co roku do oferty wprowadzane są nowe, atrakcyjne kierunki dla osób szukających świeżych wrażeń. Wiele biur wychodzi także naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując zniżki na wycieczki fakultatywne, atrakcyjne pakiety ubezpieczeń, czy możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji w przypadku zmiany planów urlopowych.

Wybierz swoją idealną ofertę na lato 2021! Ogromną popularnością bez przerwy cieszy się Grecja, kraina tysięcy wysp i krajobrazów, gdzie można wybierać spośród setek hoteli z doskonałą kuchnią, aquaparkami, basenami, atrakcjami dla dzieci oraz dorosłych. Doskonałym miejscem na wakacje 2021 będzie też słoneczna Turcja, gdzie znajdują się hotele o najwyższym standardzie, oferujące masę atrakcji dla każdego. Zapraszamy także na wakacje do Tunezji, Maroko, Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Albanii,  Bułgarii czy Egiptu, a także do wielu innych, pełnych słońca i zabawy miejsc!

LATO 2021!

 

Lato to wymarzony okres na odpoczynek od ciężkiej pracy i oderwanie od codzienności. Warto więc już wcześniej zapoznać się z aktualną ofertą w zakresie dostępnych kierunków, nowych destynacji w sprzedaży, czy też z wyprzedzeniem wybrać swój ulubiony hotel by zagwarantować sobie udany urlop.  Jak co roku zapraszamy oczywiście do rezerwacji ofert wakacyjnych w najlepszych promocjach First Minute na LATO 2021. Właśnie teraz jest najlepszy czas na upolowanie hoteli z największymi rabatami oraz licznymi bonusami takimi jak gwarancje niezmiennej ceny, najniższej ceny, możliwości zmiany w rezerwacjach czy ubezpieczenie od rezygnacji w korzystnej cenie. 

 

Wczesną rezerwację First Minute na lato warto wziąć już teraz pod uwagę jeśli chcemy spędzić wakacje w większym gronie, jechać z liczną grupą znajomych. Można wtedy liczyć na największy wybór hoteli, dostępność miejsc i różnych typów pokoi w najatrakcyjniejszych kierunkach. Oferty First Minute 2021 cieszą się także dużym powodzeniem wśród rodzin z dziećmi, kiedy to mogą oni skorzystać z dostępnych w ograniczonej ilości pokoi rodzinnych. W ramach przedsprzedaży oferty na LATO 2021 wybierane są przede wszystkim oferty all inclusive w Bułgarii, Grecji i Hiszpanii.

 

Każda oferta, w tym również terminy na LATO 2021 to idealna okazja do poznawania nowych kultur, smakowania tradycyjnych potraw i nabywania nowych, ciepłych wspomnień. Niezapomniane chwile i wspaniale spędzony czas zapewnią wakacje all inclusive w jednym z wybranych, sprawdzonych hoteli. Można wybierać pomiędzy wakacjami samolotem nawet w najbardziej egzotyczne miejsca, jak Dominikana czy Meksyk, wczasami autokarem czy na dojazd własny, również w Polsce. Wyszukiwarka wczasów na naszej stronie pomoże odnaleźć się wśród wszystkich propozycji najlepsze oferty First Minute na lato 2021.

 

Wcześniejsza rezerwacja ofert  First Minute 2021 to również czas na zapoznanie się z dostępnymi regionami w ramach wybranej destynacji. Nie każde miejsce będzie idealne na wakacje dla każdego. Istnieje wiele głośnych kurortów, gdzie poszukujący spokoju nie będą czuli się dobrze, jak również wiele spokojnych miejscowości nie zaspokoi marzeń młodych i rozrywkowych turystów. A w przypadku tak wczesnej rezerwacji,  szeroki wybór hoteli praktycznie w każdej części turystycznych miejscowości może pomóc nam w podjęciu właściwej decyzji.

 

Czas na poszukiwanie wakacji na lato 2021 w ramach promocji First Minute zaczyna się zawsze pod koniec poprzedniego sezonu. Oferty są znacznie ograniczone czasowo, a najciekawsze propozycje wyprzedają się bardzo szybko. Rezerwując w późniejszy m terminie płacimy tylko za zarezerwowane świadczenia; w First Minute  w cenie wliczone są atrakcyjne dodatki, które zwiększają atrakcyjność danej oferty.

 

Wśród najpopularniejszych kierunków na lato 2021 należy Bułgaria, Grecja i Hiszpania, Turcja. Jednak odkrywanych jest coraz więcej niedocenianych wcześniej destynacji, takich jak Czarnogóra, Albania czy Malta. Jedną z nowych destynacji  organizatora  jest karaibska wyspa Curacao, z pięknymi plażami i bogatym światem podwodnym, dodatkowo malownicza stolica wyspy z zabytkowym starym miastem i portem. Klimat sprzyja podróżom przez cały rok, przy czym bardzo istotnym jest tu fakt bezpośrednich lotów, tak chętnie wybieranych przez klientów.

Maroko i region Saidia to kolejna nowa propozycja na wypoczynek z biurem Itaka na Lato 2021. Hotele znajdują się w północnej części Maroko, słynącej m.in. z przepięknej 14-kilometrowej plaży i sieciowych hoteli. Organizator proponuje również nowy region w Egipcie – Marsa Matrouh, czyli nadmorski kurort położony nad Morzem Śródziemnym.

Poza nowościami, Itaka oferuje to co już sprawdzone i uznane przez klientów, a mianowicie wyselekcjonowane i prestiżowe hotele z katalogu Itaka Gala, jak również coś dla najmłodszych podróżników, czyli Klub Przyjaciół Itaki, działający w tematyce popularnego filmu Hotel Transylwania.

 

Dobrze dobrane wczasy na pewno na długo zapadną w pamięć i będą źródłem wspaniałych wspomnień jeszcze przez długi czas.