cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

 • Hotel Szkolenie narciarskie Val di Fiemme, Trentino
1 / 1

Szkolenie narciarskie Val di Fiemme
Włochy » Trentino » Val Di Fiemme

 • KOD OFERTY:
  TRV752486
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 1420
 • 135
Opis oferty
 • Standard
  star
 • Lokalizacja
  Włochy » Trentino » Val Di Fiemme

Włochy/Val di Fiemme

Tytuł:

Szkolenie narciarskie w Val di Fiemme

Cena zawiera:

szkolenie lub przedszkole narciarskie dla dzieci od 4 do 12,99 lat

Cena nie zawiera:

skipassów;ubezpieczenia KL, NNW i bagaż dla uczestnika szkolenia, chyba, że wybrano inaczej;

Szkolenia i idea Family Campu:

Family Camp to oferta feryjna skierowana do rodzin, podczas której dajemy dzieciom możliwość szkolenia z wykwalifikowanymi polskojęzycznymi instruktorami szkółki Volare Kids pod patronatem Scuola Italiana di Sci, a rodzicom parę chwil swobody.Dołącz do naszej Family Campowej społeczności. Na Twoje dziecko czeka wspaniała przygoda, doskonałe szkolenie z technik narciarstwa, ale także najlepsza zabawa z przyjaciółmi.Szkolenie narciarskie standardowe -  szkolenie z doskonalenia jazdy na nartach dla dzieci w wieku  5-12,99  lat, w grupach liczących od 5 do 10 osób. Odbywa się codziennie (6 dni) przez 5 godzin lekcyjnych (lekcja trwa 55 minut) według następującego harmonogramu:- blok przedpołudniowy 10.00-12.45 (3 lekcje) z krótką przerwą na stoku na przekąskę.- przerwa obiadowa 12.45-14.00,- blok popołudniowy 14.00-15.50 (2 lekcje).Podczas szkolenia dzieci są pod stałą opieką instruktorów. Osoby szkolone podzielone zostają pierwszego dnia na grupy pod względem wieku i umiejętności. Ostatniego dnia odbywa się zarówno szkolenie, jak i również zawody narciarskie dla dzieci. Dzieci otrzymują medale i puchary.Szkolenie grupowe dotyczy wyłącznie dzieci, które potrafią samodzielnie zjechać ze stoku oraz skorzystać z wyciągu orczykowego oraz krzesełkowego. Osoby początkujące (od zera") nie kwalifikują się do wzięcia udziału w szkoleniu grupowym.Przedszkole narciarskie - zajęcia narciarskie i zabawa dla najmłodszych dzieci początkujących w wieku 4 lat, w grupach liczących od 3 do 5 osób. Dopasowaliśmy program narciarski i długość trwania zajęć stricte narciarskich do predyspozycji 4-letnich maluchów. Dzieci stawiają pierwsze kroki na nartach przez niecałe 3 godziny. Szkolenie prowadzone jest poprzez zabawę i przy wykorzystaniu infrastruktury dla dzieci: baby lift, taśma, karuzela, bramki itd.  Po południu dzieci pozostają pod fachową opieką - bawią się z animatorem.Przedszkole narciarskie odbywa się codziennie (6 dni) według następującego harmonogramu:- przedpołudniowe szkolenie narciarskie* (10.00-12.45) z krótką przerwą na stoku na przekąskę- przerwa obiadowa (12.45-14.00),- popołudniowa zabawa (14.00-15.50) z animatorem, w zależności od warunków pogodowych - na śniegu lub w pomieszczeniach.

Uwagi dodatkowe:

Szkolenie grupowe standardowe dotyczy wyłącznie dzieci, które potrafią samodzielnie zjechać ze stoku oraz skorzystać z wyciągu orczykowego oraz krzesełkowego. Osoby początkujące (od zera") nie kwalifikują się do wzięcia udziału w szkoleniu grupowym.- W miarę dostępności miejsc, spełniamy następujące prośby: do przedszkola narciarskiego może być zapisane także początkujące dziecko w wieku 5 lat; jeżdżące już 4-letnie dziecko może być przepisane do szkolenia standardowego; chętny 13-14-latek może dołączyć do szkolenia standardowego (w cenie 1390 zł).- W przypadku zebrania się min. 5 osób na podobnym poziomie umiejętności istnieje możliwość utworzenia grupy snowboardowej.- Organizator zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia za zwrotem poniesionych kosztów w przypadku nie uzbierania wymaganego minimum 5 osób (szkolenie standardowe) lub 3 osób (przedszkole narciarskie) do grupy.- Szkolenie w Val di Fiemme odbywa się we wszystkich trzech ośrodkach: Alpe Cermis, Latamar (Pampeago) i Alpe Lucia (Bellamonte).

Region:

VAL DI FIEMME, czyli Dolina Płomieni nazywana jest też czasami Bramą Dolomitów. Otoczona wysokimi pasmami górskimi, pokryta gęstymi lasami świerkowymi stanowi nie tylko doskonałe miejsce dla spragnionych dobrych warunków narciarskich, ale także dla każdego, kto marzy o wypoczynku na łonie pięknej przyrody. Val di Fiemme to jedna z najpiękniejszych dolin narciarskich będąca częścią narciarskiego kompleksu Dolomiti Superski, w którym znajduje się aż 1200 km tras narciarskich.Samo Val di Fiemme to ponad 100 kilometrów tras, 50 wyciągów (1 kolejka linowa, 6 gondoli, 28 wyciągów krzesełkowych, 10 orczyków) i 5 znakomicie przygotowanych ośrodków narciarskich: Ski Center Latemar, Alpe Cermis, Passo Rolle, Alpe Lusia, Oclini/Jochgrimm. Trasy narciarskie rozciągają się między 1000 a 2250 m n.p.m, co gwarantuje narciarzom nie tylko wspaniałe widoki, ale także doskonałe warunki śniegowe. Początkujący narciarze i rodziny z dziećmi znajdą tu płaskie, dobrze nasłonecznione stoki, ci bardziej doświadczeni docenią 7,5 kilometrową trasę Olimpia o różnicy wysokości ponad 1300 metrów (Alpe Cermis). 49% stanowią trasy średnio trudne, 34% łatwe, 17% trudne.Na snowboardzistów czeka imponujący skate park Latemar, bogato wyposażony w przeróżne atrakcje, z których największe wrażenie robi 80-metrowy halfpipe. Val di Fiemme to prawdziwy raj dla fanów narciarstwa biegowego. Jest tu aż 150 km tras, z czego część na wysokości 1600 metrów, co gwarantuje niezapomniane widoki i wrażenia. Słynna w Europie jest trasa biegowa Marcialonga o długości aż 70 km.


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Volare Travel, które powstało w roku 2004 jako organizator sportów zimowych i specjalista wycieczek narciarskich we Włoszech. Obecnie, w ramach oferty zimowej, należy do ścisłej czołówki polskich touroperatorów. Organizuje wakacje w najlepszych regionach narciarskich Włoch (m. in. Madonna di Campiglio, Val di Fiemme, Livigno, Val di Sole, czy Val di Fassa) i Austrii (Dolina Zillertal, Hintertux, Zell am See czy Kaprun).

W ofercie Volare Travel znajdują się dogodnie położone i dobrze wyposażone apartamenty z aneksami kuchennymi dla narciarzy oraz hotele o wysokim standardzie dla najbardziej wymagających osób. Biuro Podróży Volare Travel organizuje wyjazdy narciarskie dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych, a także wyjazdy incentive w oparciu o autokar i dojazd własny oraz z możliwością przelotu.

Volare Travel zapewnia wykwalifikowaną kadrę instruktorów, którzy dokładają wszelkich starań aby wypoczynek narciarski był niezwykłą przygodą organizując zawody narciarskie, zjazdy poza trasami, wyjazdy na heliski i szereg innych atrakcji.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Szkolenie narciarskie Val di Fiemme? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego