cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Sylwester - Wenecja, Wenecja
1 / 1

Sylwester - Wenecja
star3
Włochy » Wenecja

 • KOD OFERTY:
  TRV596654
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wyjazd weekendowy
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • so, 29.12.2018
 • 09:20
 • Warszawa
 • so, 29.12.2018
 • 00:00
 • Wenecja
 • Powrót:
 • śr, 02.01.2019
 • 19:00
 • Wenecja
 • śr, 02.01.2019
 • 20:50
 • Warszawa
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

***

Opis oferty

  Położenie:
Hotel *** - stylowy, położony w pobliżu stacji metra lub lokalnej komunikacji miejskiej, z dogodnym dojazdem do centrum i głównych atrakcji turystycznych Wenecji.
Do dyspozycji gości:
Do dyspozycji gości: recepcja, restauracja, bar. Hotel akceptuje karty kredytowe.
Pokoje:
Pokoje: 2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. Ponadto telefon, TV Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf.
Wyżywienie:
Wyżywienie: śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Kategoria lokalna:
***
Program
Dzień 1 - 29.12 Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.. Wylot z Warszawy, przylot do Wenecji, transfer do hotelu w okolicach Wenecji i zakwaterowanie (trasa ok. 30 km). Po południu przejazd komunikacją miejską do Wenecji, gdzie rozpoczniemy zwiedzanie. W programie: spacer od Piazza di Roma, gdzie znajduje się stacja kolejowa, poprzez Getto Weneckie do słynnego Mostu Rialto, który przerzucony jest nad największym kanałem miasta - Canale Grande. Następnie rejs gondolami po kanałach weneckich i Canale Grande, pozwalający na odkrycie miasta z zupełnie innej perspektywy. Powrót do hotelu na nocleg i obiadokolację.
Dzień 2 - 30.12 Po śniadaniu przejazd na parking Tronchetto, skąd wypłyniemy statkiem turystycznym na lagunę wenecką. Odwiedzimy bajkowo kolorową wyspę Wenecji, Burano, znaną z barwnych domów i słynnych koronek weneckich. Spacer i czas wolny na wyspie. Następnie przepłyniemy w okolice Placu św. Marka - wjazd na wieżę Campanile, stojącą na Placu św. Marka, z której szczytu będziemy podziwiać wyjątkową panoramę miasta Wenecji i laguny weneckiej. Następnie przespacerujemy się po Placu św. Marka, gdzie znajdują się najważniejsze zabytki miasta - od Pałacu Dożów począwszy po Bazylikę św. Marka. Kolejnym punktem programu będzie wizyta w najważniejszym muzeum weneckim, siedzibie książąt weneckich - Pałacu Dożów. Następnie wizyta w Bazylice św. Marka. Czas wolny. Wieczorem proponujemy kolację w lokalnej restauracji (typowo weneckie menu, płatna dodatkowo). Późnym wieczorem powrót na nocleg do hotelu.
Dzień 3 - 31.12 Zwiedzanie Wenecji. Spacer po najbardziej urokliwych zakątkach miasta. W programie: Piazzale Roma, gdzie znajduje się stacja kolejowa, spacer przez dzielnicę Zattere i Squero do słynnego kościoła Santa Maria della Salute., skąd rozpościera się fantastyczna panorama na lagunę wenecką i wejście do Canale Grande. Po południu czas wolny na zakupy i powrót do hotelu, przygotowanie do Sylwestra. (Trasa ok. 40 km). Wieczorem ok. 22:00 wyjazd do centrum Wenecji na kolację sylwestrową w restauracji (za dopłatą) lub świętowanie Nowego Roku na ulicach miasta (przejazd autobusem i barką w cenie pakietu, powrót autokarem do hotelu ok. 03:00 w nocy).
Dzień 4 - 01.01 Po późnym śniadaniu wycieczka do Padwy. W programie spacer po mieście, możliwość uczestniczenia w nabożeństwie noworocznym w bazylice św. Antoniego (nawiedzenie grobu świętego, Kaplica Relikwii). Czas wolny. Powrót do hotelu na nocleg i obiadokolację. (Trasa ok. 110 km).
Dzień 5 - 02.01 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Wenecji na zwiedzanie miasta. W programie zwiedzanie dzielnicy Castello wraz z kościołem Jana i Pawła oraz czas wolny. Popołudniu transfer na lotnisko w Wenecji. Wylot z Wenecji, przylot do Warszawy. (Trasa ok. 35 km).
Uwagi do programu Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: bezpośredni przelot samolotem do/ z Wenecji, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu *** (4 rozpoczęte doby hotelowe), 4 śniadania kontynentalne, za dopłatą obiadokolacje (2), program turystyczny jw., opiekę polskiego pilota oraz ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych oraz kolacji sylwestrowej. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 175 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 20 EUR (płatne bezpośrednio w hotelu), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz kolacji sylwestrowej.
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 25.07.2018 r. i mogą ulec zmianie.
KOLACJA SYLWESTROWA
Kolacja sylwestrowa w restauracji. Menu: 2 dania główne, deser (ciasto lub owoce). Do kolacji butelka wody mineralnej (0,5 l) i 0,25 l wina na osobę. Lampka wina musującego o północy. Po północy słodka przekąska. Pozostałe napoje płatne dodatkowo.
Inne
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
META Description
Rejs gondolami po kanałach weneckich, Plac i bazylika Św. Marka, Pałac Dożów, średniowieczna Padwa i Św. Antonii, Werona - miasto Romea i Julii i słynna Arena, zabawa na ulicach Wenecji lub Sylwester w restauracji.
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Wizy - informacje dla sprzedawców
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Sylwester - Wenecja? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego