cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Sylwester w Wenecji Comfort, Wenecja
1 / 1

Sylwester w Wenecji Comfort
star3
Włochy » Wenecja>

 • KOD OFERTY:
  TRV337412
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wyjazd weekendowy
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • nd, 29.12.2019
 • 10:00
 • IEL
 • nd, 29.12.2019
 • 11:00
 • SVZ
 • Powrót:
 • pt, 03.01.2020
 • 19:00
 • SVZ
 • pt, 03.01.2020
 • 21:00
 • IEL
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

***

Opis oferty

  Położenie:
Hotele *** - stylowe, położone w miastach satelickich (20-40 km do centrum), na trasie pomiędzy zwiedzanymi miastami. 5 rozpoczętych dób hotelowych: nocleg tranzytowy na terenie Włoch/Udine (2), Stra/Noventa Padovana/Conselve (3).
Do dyspozycji gości:
recepcja, recepcja, restauracja, bar. Hotel akceptuje karty kredytowe.
Pokoje:
2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. W każdym pokoju telefon, TV Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf.
Wyżywienie:
śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Kategoria lokalna:
***
Program
Dzień 1 - 29.12. Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię. Po drodze planowane są krótkie postoje. Późnym wieczorem zakwaterowanie i nocleg w hotelu w okolicach Udine (w tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu). (Trasa ok. 950 km).
Dzień 2 - 30.12. Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Wenecji na parking Punta Sabbioni lub Tronchetto. Następnie rejs barką turystyczną na Plac św. Marka. W dalszej części programu spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: bazylikę św. Marka, Pałac Dożów i wieżę dzwonniczą Campanile - najwyższa budowlą w mieście. Po południu zwiedzanie Bazyliki św. Marka oraz jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne rejs gondolami po kanałach weneckich. Przejazd do hotelu w ok. Wenecji na nocleg. (Trasa ok. 50 km).
Dzień 3 - 31.12. Po śniadaniu wyjazd do Wenecji i dalszy ciąg zwiedzania miasta: Pałacu Dożów oraz wjazd na Campanile. Następnie zwiedzanie dzielnicy Rialto, ze słynnym mostem na Kanale Grande. Po południu czas wolny na zakupy i powrót do hotelu, przygotowanie do Sylwestra. (Trasa ok. 40 km). Wieczorem ok. 22:00 wyjazd do centrum Wenecji na kolację sylwestrową w restauracji (za dopłatą) lub świętowanie Nowego Roku na ulicach miasta (przejazd autobusem i barką w cenie pakietu, powrót autokarem do hotelu ok. 03:00 w nocy).
Dzień 4 - 01.01. Po późnym śniadaniu przejazd do Padwy, jednego z najważniejszych ośrodków naukowych średniowiecza. W programie między innymi Piazza delle Erbe, Bazylika św. Antoniego oraz spacer po starym mieście. Powrót na nocleg do hotelu. (Trasa ok. 70 km).
Dzień 5 - 02.01. Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Werony - miasta słynnych kochanków Romea i Julii, gdzie zobaczymy miedzy innymi Casa di Julietta (wg tradycji dom Julii), Arenę - słynny amfiteatr rzymski (zwiedzanie także wewnątrz), Palazzo del Capitano, Palazzo degli Scaligeri, Torre de Lamberti - XII-wieczną wieżę (podziwiana z zewnątrz) oraz słynną Porta dei Borsari - największą bramę rzymską z początku I w. W godzinach wieczornych przejazd na nocleg do hotelu w okolicy Udine (w tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu). (Trasa ok. 330 km).
Dzień 6 - 03.01. Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych (Woszczyce ok. 19:00). (Trasa ok. 840 km).
Uwagi do programu Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, bar, klimatyzacja, video), zakwaterowanie w hotelu *** (5 rozpoczętych dób hotelowych), 5 śniadań kontynentalnych, za dopłatą obiadokolacje (2), opiekę polskiego pilota, program turystyczny j. w. oraz ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską (w tym rejsu barką turystyczną i gondolami w Wenecji), lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych oraz kolacji sylwestrowej. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 175 EUR płatne pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 10 EUR (płatne bezpośrednio w hotelu), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz kolacji sylwestrowej.
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 11.07.2019 r. i mogą ulec zmianie.
KOLACJA SYLWESTROWA
Kolacja sylwestrowa w restauracji. Menu: 2 dania główne, deser (ciasto lub owoce). Do kolacji butelka wody mineralnej (0,5 l) i 0,25 l wina na osobę. Lampka wina musującego o północy. Po północy słodka przekąska. Pozostałe napoje płatne dodatkowo
Inne
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour giude.
"
META Description
SYLWESTER AUTOKAREM W WENECJI - COMFORT - 6 dni • Rejs gondolami po kanałach weneckich • Plac i bazylika św. Marka • Pałac Dożów • średniowieczna Padwa i św. Antonii • Werona - miasto Romea i Julii i słynna Arena • zabawa na ulicach Wenecji lub Sylwester w restauracji!
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: "
Wizy - informacje dla sprzedawców
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Sylwester w Wenecji Comfort? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego