cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Sylwester w Rzymie - Comfort, Rzym
1 / 1

Sylwester w Rzymie - Comfort
star3
Włochy » Rzym

 • KOD OFERTY:
  TRV337408
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wyjazd weekendowy
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • so, 29.12.2018
 • 10:00
 • Bielsko - Biała
 • so, 29.12.2018
 • 11:00
 • Sylwester w Rzymie Comfort
 • Powrót:
 • czw, 03.01.2019
 • 19:00
 • SRZ
 • czw, 03.01.2019
 • 21:00
 • IEL
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

***

Opis oferty

  Położenie:
Hotele *** - stylowe, położone w okolicach miast (40-60 km do centrum), w miastach satelickich, na trasach pomiędzy zwiedzanymi miastami. 5 rozpoczętych dób hotelowych: nocleg tranzytowy na terenie Włoch/Udine (2), okolice Rzymu/Fiano Romano (3).
Do dyspozycji gości:
recepcja, restauracja, bar. Hotel akceptuje karty kredytowe.
Pokoje:
2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. Ponadto telefon, TV Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf.
Wyżywienie:
śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Kategoria lokalna:
***
Program
Dzień 1 - 29.12. Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię, po drodze planowane są krótkie postoje. Późnym wieczorem zakwaterowanie i nocleg w hotelu w okolicach Udine (w tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu). (Trasa ok. 950 km).
Dzień 2 - 30.12. Śniadanie, przejazd do Wenecji na parking Punta Stabioni lub Tronchetto, następnie rejs barką turystyczną na Plac św. Marka. W dalszej części programu spacer po centrum miasta: Bazylika św. Marka, wieża Campanile - najwyższa budowla w mieście, skąd można podziwiać uroki całej Wenecji, a także Most Westchnień, Wieża Zegarowa i Dzielnica Rialto ze słynnym mostem na Kanale Grande. Po południu przejazd do hotelu w ok. Rzymu. Zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 640 km).
Dzień 3 - 31.12. Po wczesnym śniadaniu przejazd do Rzymu. Zwiedzanie rozpoczniemy od Schodów Hiszpańskich ze słynną fontanną Barcaccia, w dalszej części zwiedzania: Plac Navona oraz Zamek Anioła. Zwiedzanie zakończymy w Watykanie wizytą w Bazylice św. Piotra.. Czas wolny na zakupy, następnie powrót do hotelu, przygotowanie do Sylwestra. (Trasa ok. 320 km). Około 20:00 wyjazd do centrum Rzymu na kolację sylwestrową w restauracji (za dopłatą) lub powitanie Nowego Roku na ulicach "wiecznego miasta" (przejazd autobusem w cenie pakietu, powrót autokarem do hotelu ok. 03:00 w nocy).
Dzień 4 - 01.01. Po śniadaniu dla chętnych przejazd na nabożeństwo noworoczne w Watykanie zakończone błogosławieństwem Urbi et Orbi. Następnie spacer po Rzymie w programie: Plac Navona, Panteon, Schody Hiszpańskie, Plac Wenecki, Kapitol. Spacer zakończymy przy Koloseum i Forum Romanum (podziwiane z zewnątrz). Wieczorem powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 220 km).
Dzień 5 - 02.01. Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Padwy. Spacer po mieście, podczas którego odwiedzimy słynny uniwersytet oraz Bazylikę św. Antoniego. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu w okolicy Udine. Zakwaterowanie i nocleg (w tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu). (Trasa ok. 450 km).
Dzień 6 - 03.01. Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych (Woszczyce ok. 19:00). (Trasa ok. 840 km).
Uwagi do programu Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Z uwagi na przepisy dotyczące ruchu turystycznego w Rzymie przy zwiedzaniu konieczne będzie korzystanie ze środków komunikacji miejskiej. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.
Świadczenia
Świadczenia Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, bar, klimatyzacja, video), zakwaterowanie w hotelu ***, 5 rozpoczętych dób hotelowych, 5 śniadań kontynentalnych, za dopłatą obiadokolacje (2), program turystyczny j. w., opiekę polskiego pilota oraz ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską (w tym rejsu barką turystyczną i gondolami w Wenecji oraz metra w Rzymie), lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych na terenie Włoch oraz kolacji sylwestrowej. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 165 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 10 EUR (płatne bezpośrednio w hotelu), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz kolacji sylwestrowej. Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 25.07.2018 r. i mogą ulec zmianie. Kolacja sylwestrowa Zorganizowana w tradycyjnej włoskiej restauracji. Menu: aperitif, zimne i ciepłe przekąski, 2 dania główne, deser (ciasto lub owoce). Butelka wody mineralnej i 0,5 litra wina na osobę. O północy lampka wina musującego. Po północy ciepła przekąska. Pozostałe napoje płatne dodatkowo.
Inne
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.
META Description
SYLWESTER W RZYMIE AUTOKAREM - COMFORT - 6 dni Romantyczna Wenecja, Koloseum, Forum Romanum i Kapitol, Watykan i papieskie Urbi et Orbi, Padwa - Uniwersytet i św. Antoni, Kolacja sylwestrowa w restauracji w centrum Rzymu
Wizy - informacje dla sprzedawców
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 3.0/6. Sprawdź opinie:


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Sylwester w Rzymie - Comfort? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego