cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Sylwester w Mediolanie Comfort, Mediolan
1 / 1

Sylwester w Mediolanie Comfort
star3
Włochy » Mediolan>

 • KOD OFERTY:
  TRV337409
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wyjazd weekendowy
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • nd, 29.12.2019
 • 06:30
 • Wrocław
 • nd, 29.12.2019
 • 11:00
 • SMZ
 • Powrót:
 • pt, 03.01.2020
 • 19:00
 • SMZ
 • pt, 03.01.2020
 • 23:30
 • Wrocław
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

***

Opis oferty

  Położenie:
Hotele *** stylowe, położone w miastach satelickich (20-40 km do centrum), na trasie pomiędzy zwiedzanymi miastami. 5 rozpoczętych dób hotelowych: nocleg tranzytowy na terenie Włoch/Udine (2), Bergamo lub okolice Mediolanu (3).
Do dyspozycji gości:
Recepcja, restauracja, bar. Hotel akceptuje karty kredytowe.
Pokoje:
2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. Ponadto: telefon, TV Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf.
Wyżywienie:
śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Kategoria lokalna:
***
Program
Dzień 1 - 29.12. Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię. Po drodze planowane są krótkie postoje. Późnym wieczorem zakwaterowanie i nocleg w hotelu w okolicach Udine (w tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu). (Trasa ok. 950 km).
Dzień 2 - 30.12. Śniadanie i przyjazd do Mediolanu. Dzień rozpoczniemy wizytą na Placu Katedralnym, gdzie znajduje się wspaniała gotycka Katedra zwana "poematem w marmurze". Następnie przejdziemy Galerią Vittorio Emanuele II - eleganckim wielopiętrowym pasażem, który poprowadzi nas do najsłynniejszej opery świata - La Scali. Zwiedzanie miasta zakończymy wizytą przy Castello Sforzesco - imponującym zamku władcy Mediolanu Ludovica Sforzy, gdzie będziemy podziwiać słynne niedokończone ostatnie dzieło Michała Anioła - Pieta Rondanini. Przyjazd do hotelu w ok. Mediolanu na nocleg. (Trasa ok. 350 km).
Dzień 3 - 31.12. Po śniadaniu przejazd do słynnego muzeum malarstwa Brera, gdzie zobaczymy m.in. obrazy Rafaella i Caravaggia. Czas wolny. Następnie powrót do hotelu, przygotowanie do Sylwestra. W godzinach wieczornych wyjazd do centrum Mediolanu na kolację sylwestrową (za dopłatą) lub powitanie Nowego Roku na ulicach miasta (przejazd autobusem w cenie pakietu, powrót autokarem do hotelu ok. 02:00 w nocy).
Dzień 4 - 01.01. Po śniadaniu przejazd do katedry mediolańskiej na nabożeństwo noworoczne Missa Pontificalis. Następnie przejazd do uroczego miasteczka Sirmione, położonego nad Jeziorem Garda. Spacer po mieście, następnie czas wolny Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 120 km).
Dzień 5 - 02.01. Po śniadaniu przejazd do Wenecji. W godzinach przedpołudniowych przyjazd na parking Punta Sabbioni lub Tronchetto. Następnie rejs barką turystyczną na Plac św. Marka. Spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: Plac św. Marka z przepiękną bazyliką, Pałacem Dożów i wieżą dzwonniczą Campanile - najwyższą budowlą w mieście. Jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne rejs gondolami po kanałach weneckich. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu w okolicy Udine. Zakwaterowanie i nocleg (w tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu). (Trasa ok. 300 km).
Dzień 6 - 03.01. Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych (Woszczyce ok. 19:00). (Trasa ok. 840 km).
Uwagi do programu Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, bar, klimatyzacja, video), zakwaterowanie w hotelu *** (5 rozpoczętych dób hotelowych), 5 śniadań kontynentalnych, za dopłatą obiadokolacje (2), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych oraz kolacji sylwestrowej. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 155 EUR płatne pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 15 EUR - płatne bezpośrednio w hotelu), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz kolacji sylwestrowej.
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 10.07.2019 r. i mogą ulec zmianie.
KOLACJA SYLWESTROWA
Kolacja sylwestrowa w restauracji. Menu: 2 dania główne, deser (ciasto lub owoce). Do kolacji butelka wody mineralnej (0,5 l) i 0,25 l wina na osobę. Lampka wina musującego o północy. Po północy słodka przekąska. Pozostałe napoje płatne dodatkowo.
Inne
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.
META Description
SYLWESTER W MEDIOLANIE AUTOKAREM - COMFORT 6 dni Muzeum sztuki Brera • Katedra Mediolańska • Zabawa sylwestrowa na ulicach miasta • Sirmione - Jezioro Garda • Słynny Trójkąt Mody • Wenecja - Perła Adriatyku
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.8/6. Sprawdź opinie: "
Wizy - informacje dla sprzedawców
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Sylwester w Mediolanie Comfort? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego