Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel La Gran Becca, Dolina Aosty
1/
Hotel La Gran Becca, Dolina Aosty
2/
Hotel La Gran Becca, Dolina Aosty
3/
Hotel La Gran Becca, Dolina Aosty
4/
Hotel La Gran Becca, Dolina Aosty
5/
Hotel La Gran Becca, Dolina Aosty
6/
Hotel La Gran Becca, Dolina Aosty
7/
Hotel La Gran Becca, Dolina Aosty
8/
Hotel La Gran Becca, Dolina Aosty
9/
mapakliknij aby aktywować mapę

La Gran Becca
Włochy » Dolina Aosty » Antey-Saint-Andre

 • KOD OFERTY:
  TRV792731
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wypożyczalnia sprzętu zimowego
 • Dostęp do Internetu
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 2514
 • 135
Opis oferty
 • Standard
  star
 • Lokalizacja
  Włochy » Dolina Aosty » Antey-Saint-Andre

Region

Cervinia/Valle d'Aosta/Włochy

Atuty

przestronne apartamenty, spokojna okolica, Wi-Fi gratis

Położenie

na wysokości ok. 1075 m n.p.m., w Filey w Antey-Saint André, ok. 18 km od centrum renomowanej Breuil-Cervinia, we włoskim regionie Valle d’Aosta. Do lotniska w Turynie ok. 115 km

Wyciągi narciarskie

do najbliższych wyciągów narciarskich regionu Cervinia – Valtournenche-Salette ok. 11,5 km. Do wyciągów w Cervinii ok. 18 km, które połączone są z wyciągami po stronie szwajcarskiej.

Wyposażenie

restauracja Pan et Vin (w sąsiednim budynku), pizzeria La Marmotta (w budynku La Gran Becca A (oddalony ok. 300 m), w obiekcie - przechowalnia sprzętu narciarskiego w piwnicy, parking (gratis). Wille jedno-piętrowe, razem obiekt dysponuje 13 apartamentami

Internet

tak (Wi-Fi, gratis).

Karty kredytowe

tak (VISA, MasterCard).

Apartament Bilo dla 2-5 osób (ok. 45 m2)

składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz pojedynczym łóżkiem, pokoju dziennego z kominkiem, z rozkładaną dwuosobową sofą wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka, zmywarka do naczyń). Łazienka, WC; TV-Sat.

Apartament Trilo dla 6-8 osób (ok. 60 m2)

składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz łóżkiem pojedynczym, sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz łóżkiem pojedynczym, pokoju dziennego z kominkiem, z rozkładaną sofą dwuosobową wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC; TV-Sat.

Apartament Quadri dla 7-9 osób (ok. 75 m2)

składa się z dwóch sypialni z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem pojedynczym, sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju dziennego z kominkiem, z rozkładaną sofą wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC; TV-Sat.

Apartament Penta dla 10-14 osób (ok. 90 m2)

składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz dwoma pojedynczymi łóżkami, z dwóch sypialni z łóżkami małżeńskimi oraz z łóżkami pojedynczymi, z sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz pokoju dziennego z kominkiem, z rozkładaną sofą dwuosobową wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC; TV-Sat.

Pieski

tak (za opłatą ok. 50 euro/pobyt)

Kategoria lokalna

brak

Świadczenia

7 noclegów (9 noclegów w terminie 17-26.12.2022), ubezpieczenie Signal Iduna – Bezpieczne Podróże Europa Super (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych) KL, KR, NNW, OC, sprzętu sportowego i bagażu, wg następujących stawek; KL- 30.000 EUR, NNW – 15.000 PLN, NWS – 15.000 PLN, OC – 30.000 EUR.

Dopłaty Ubezpieczenie

w dniu rezerwacji istnieje możliwość dokupienia dobrowolnie wariantu z KW (koszty kwarantanny do 1000 EUR) w kwocie 25 zł/pobyt/os., dopłata za ubezpieczenie kosztów rezygnacji (w tym z powodu COVID-19)– 2,95% (kod RG), dopłata za ubezpieczenie kosztów rezygnacji + kosztów przerwania rezerwacji – 4,50% (kod RG + RGS). Dopłata do ubezpieczenia kosztów rezygnacji będącej następstwem chorób przewlekłych ubezpieczonego, osób bliskich lub współuczestnika podróży – 4,43% (kod CP), dopłata za ubezpieczenie kosztów rezygnacji + kosztów przerwania rezerwacji (w tym CP) – 6,76%. Dopłata do ubezpieczenia kosztów rezygnacji będącej następstwem obowiązkowej kwarantanny – 6,79 % (kod CQ), dopłata za ubezpieczenie kosztów rezygnacji + kosztów przerwania rezerwacji (w tym CQ) – 10,35%.

W cenie

prąd, gaz, woda, ogrzewanie. Uwaga! Bielizna pościelowa i ręczniki nie są zapewnione (należy wypożyczyć za opłatą na miejscu (15 euro/os/tydz.) lub zabrać własne).

Zakwaterowanie

przyjazd w godz. 15.00-19.00 (w przypadku opóźnienia, konieczny telefon do recepcji, który jest podany na voucherze, nie gwarantujemy zakwaterowania w nocy), wyjazd do godz. 10.00.


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Otium Travel, które specjalizuje się w organizacji wyjazdów zimowych. W ofercie ma blisko 450 obiektów w Alpach, Dolomitach i Tatrach oraz ponad 100 hoteli i apartamentów w ofercie letniej. Najczęściej wybierane przez klientów kierunki to Włochy, Austria, Francja, a także słowackie Tatry Niskie i Wysokie. Biuro Podróży Otium Travel to oferuje także szeroką bazę apartementów i hoteli na wakacje w Chorwacji.

Specjalnością Biura Podróży Otium Travel są wyjazdy dostosowane do potrzeb i możliwości każdego klienta. Oferta obejmuje liczne zniżki na karnety narciarskie i wyjazdy last minute. Dbając o komfort turystów biuro zapewnia loty czarterowe do wielu regionów narciarskich, a co roku wprowadza nowe regiony, tak aby stali klienci mogli skorzystać z nowych propozycji wyjazdu. Dla osób z mniej zasobnym potfelem Biuro Podróży Otium Travel proponuje możliwość dojazdu do głównych ośrodków narciarskich autokarem. Istnieje także możliwość przygotowania oferty na specjalne zamówienie.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę La Gran Becca? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

Zakres i cena oferty prezentowane są na podstawie danych Biur podróży dostarczanych za pośrednictwem elektronicznego systemu rezerwacyjnego. Ze względu na prezentację ofert w czasie rzeczywistym, uwzględniającą bieżącą dostępność i zmianę cen mogą one ulec zmianie. Ostateczny zakres i cena oferty określone są w przesłanej do akceptacji klienta umowie.