cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Brooklyn, Riwiera Adriatycka
1/
Hotel Brooklyn, Riwiera Adriatycka
2/
Hotel Brooklyn, Riwiera Adriatycka
3/
Hotel Brooklyn, Riwiera Adriatycka
4/
Hotel Brooklyn, Riwiera Adriatycka
5/
Hotel Brooklyn, Riwiera Adriatycka
6/
Hotel Brooklyn, Riwiera Adriatycka
7/
Hotel Brooklyn, Riwiera Adriatycka
8/
Hotel Brooklyn, Riwiera Adriatycka
9/
Hotel Brooklyn, Riwiera Adriatycka
10/
Hotel Brooklyn, Riwiera Adriatycka
11/
Hotel Brooklyn, Riwiera Adriatycka
12/
Hotel Brooklyn, Riwiera Adriatycka
13/
Hotel Brooklyn, Riwiera Adriatycka
14/
Hotel Brooklyn, Riwiera Adriatycka
15/
Hotel Brooklyn, Riwiera Adriatycka
16/
Hotel Brooklyn, Riwiera Adriatycka
17/
Hotel Brooklyn, Riwiera Adriatycka
18/
Hotel Brooklyn, Riwiera Adriatycka
19/
mapakliknij aby aktywować mapę

Brooklyn
star3
Włochy » Riwiera Adriatycka » Rimini

 • KOD OFERTY:
  TRV824021
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 3419
 • 135
Opis oferty
 • Standard
  star
 • Lokalizacja
  Włochy » Riwiera Adriatycka » Rimini

Region

Rimini

Country

Włochy

Hotel

Hotel Brooklyn połozony przy plaży w najpopularniejszej części wypoczynkowej Rimini - Rivazzurra. Obiekt prowadzony przez rodzinę, jest doskonale oceniany zarówno pod względem jakości serwisu jak i wyżywienia. W pokojach: balkony, klimatyzacja, łazienka, TV, wi-fi.

Program ramowy

1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy. Nocleg tranzytowy na terenie Czech.

2 dzień - przejazd przez Austrię i Włochy. Przyjazd do Rimini w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie i zebranie organizacyjne. Zapisy na wycieczki fakultatywne odbywają się następnego dnia w godzinach rannych.

2 - 13 dzień - _wczasy we Włoszech w miejscowości Rimini. Na miejscu możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych.

13 dzień - wykwaterowanie w godzinach porannych. Wyjazd w drogę powrotną. Nocleg tranzytowy na terenie Czech.

14 dzień - przekroczenie granicy polskiej w godzinach południowych.

W cenie

 • zakwaterowanie w pokojach 2 lub 3 osobowych,
 • 2 noclegi tranzytowe w Czechach ze śniadaniami,
 • 11 noclegów we Włoszech ze śniadaniami,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka rezydenta na miejscu.

Dodatkowo płatne obowiązkowo

 • ubezpieczenie KL, NNW: 90 PLN/ os.,
 • opłata klimatyczna i administracyjna: 20 EUR/ os. (płatne w autokarze),
 • deklaracja HB (11 obiadokolacji): 100 EUR lub 480 PLN,
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.

Dodatkowo płatne opcjonalnie

 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 170 PLN,
 • Kup Sobie Spokój: 100 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
 • bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os.,
 • wycieczki fakultatywne

Wyżywienie

 •   13 śniadań,
 •   oboaiązkowo należy wykupić 11 obiadokolacji w cenie 100 EUR lub 480 PLN.

Opis miejsca

Rimini – bardzo dobrze znana miejscowość nad Adriatykiem. Duże, piaszczyste plaże i bogata infrastrultura turustyczna. Doskonałe miejsce wypadowe na zwiedzanie najważniejszych miast włoskich.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Transport

Wyjazd z Polski w nocnych lub wczesnych godzinach porannych. Przejazd przez Czechy, Austrię, Włochy. Przyjazd na nocleg tranzytowy w Czechach w godzinach wieczornych. Po śniadaniu wyjazd do Włoch. Przyjazd do Rimini i zakwaterowanie w godzinach wieczornych. Wyjazd z Włoch w godzinach porannych. Przyjazd na nocleg tranzytowy w Czechach w godzinach wieczornych. Po śniadaniu wyjazd do Polski.

Ubezpieczenie

PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻubezpieczenie KUP SOBIE SPOKÓJ daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi.ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)Uwaga: Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.szczegóły: https://www.funclub.pl/dokumenty


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Fun Club, które działa na polskim rynku turystycznym od 1997 roku i z powodzeniem organizuje autokarowe wczasy wypoczynkowe i wycieczki objazdowe w najznakomitszych zakątkach Europy, a od pewnego czasu także lotnicze wyprawy do najpiękniejszych miejsc na wszystkich kontynentach.

Biuro Podróży Fun Club co roku wybierane jest przez niemal 40 000 osób, które chcą skorzystać ze sprawdzonej i dopasowanej do ich wymagań oferty. Zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych pilotów oraz rezydentów, którzy dokładają wszelkich starań, aby urlop spędzony z Fun Club był spełnieniem wakacyjnych marzeń.

Priorytetem działań biura jest oferowanie wysokiej jakości usług, dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo i komfortowe warunki na wakacjach oraz wytyczanie najwyższych norm jakościowych i etycznych w biznesie. Fun Club został uhonorowany wieloma prestiżowymi nagrodami takimi jak: Złota 50 Rynku Turystycznego najprężniej działających firm w branży turystycznej, Diamenty Forbesa, czy certyfikat Firma Przyjazna Klientowi.


Wycieczki fakultatywne

RZYM

Autokar zatrzymuje się na parkingu na przedmieściach Rzymu. Zwiedzanie metrem. W stolicy Włoch zobaczymy: Koloseum, odbywały się tam walki gladiatorów, neumachie i polowania na dzikie zwierzęta. Tradycja mówi, iż w Koloseum mordowano chrześcijan, co upamiętniono krzyżem wewnątrz budowli. 7 lipca 2007 r. obiekt został ogłoszony jednym z siedmiu nowych cudów świata; Panteon, rotunda o średnicy 44 metrów i tej samej wysokości. Obiekt znajduje się na Polu Marsowym; Schody Hiszpańskie, znajdują się przy Placu Hiszpańskim. Odbywają się na nich coroczne pokazy mody a wiosną zdobi je kwiatowa dekoracja ustawiana z okazji festiwalu kwiatów. Istnieje przesąd, zgodnie z którym na Schodach nie należy jeść; Kapitol, który od początku Rzymu był twierdzą i sanktuarium oraz symbolem miasta; Pałac Senatorów, dawniej siedziba senatu, dziś władz miejskich, pomnik Marka Aureliusza, jedyny istniejący konny posąg z czasów imperium rzymskiego, Forum Romanum, centrum polityczne i towarzyskie Rzymu okresu republiki; Łuk Tytusa. Przespacerujemy się Świętą Drogą, do Watykanu. Podział punktów zwiedzania na czas wolny i zwiedzanie grupowe zostanie dokonany przez Przewodnika. Po zwiedzaniu, zpowrót do hotelu w Montecatini Terme - cena: 50 euro/os. (dodatkowo płatne bilety wstępu – około 15 euro).

FLORENCJA I PIZA

W stolicy przepięknej Toskanii, zobaczymy: Katedrę Santa Maria del Fiore z jej słynną czerwoną bryłą sklepienia dominującą nad dachami Florencji, Dzwonnicę Giotta, Baptysterium San Giovanni z Drzwiami Raju (nazwa nadana przez Michała Anioła), przespacerujemy się po Piazza della Signoria, głównym placu miasta, gdzie zobaczymy Pałac Signorii, Bazylikę Santa Croce z 276 grobowcami znanych Włochów (Dantego, Michała Anioła, Galileusza, Machiavelliego). Na koniec pobytu we Florencji zobaczymy Most Złotników (Ponte Vecchio) będący najstarszym z mostów we Florencji. Po zwiedzaniu przejazd do Pizy, gdzie zobaczymy Krzywą Wieżę, odchyloną od pionu o ok. 4m z powodu osiadania gruntu pod jej fundamentami. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu - cena: 50 euro/os. (dodatkowo płatne bilety wstępu – około 20 euro).

SIENA I SAN GIMIGNIANO

Perły Toskanii, antyczna Siena oraz Nowy Jork średniowiecza San Gimigniano to bardzo popularne punkty zwiedzania Włoch. W Sienie zobaczymy zachowaną w pełni antyczną strukturę miasta. Do najwspanialszych zabytków należą: katedra z XII wieku (Duomo), główny rynek Piazza del Campo z Palazzo Pubblico i Torre del Mangia oraz ratusz. Zabytkowe centrum Sieny zostało w 1995 roku wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Po zwiedzaniu Sieny przejedziemy do San Giminiano zwanego Manhattanem średniowiecza. Miasto słynie z czworokątnych wież, zbudowanych przez zamożnych mieszkańców - cena: 30 euro/os. (dodatkowo płatne bilety wstępu – około 15 euro).


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Brooklyn? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego