cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Castello, Dolina Aosty
1 / 1

Castello
star3
Włochy » Dolina Aosty » Montjovet

 • KOD OFERTY:
  TRV588821
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wypożyczalnia sprzętu zimowego
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Jednym zdaniem

Wyjątkowa uczta narciarska z gwarancją śniegu na położonych najwyżej w Europie terenach narciarskich Cervinii, Monte Rosy i Mont Blanc.

Położenie

hotel położony w niewielkiej miejscowości Montjovet (2 km od Saint Vincent, 5 km od Chatillon) stanowi świetny punkt wypadowy dla narciarzy pragnących poznać najsłynniejsze stacje doliny Aosty-trasy Cervinii (ok. 30 min.), Pila (20 min.), Monte Rosa (45 min.), Courmayeur (45 min.).

Hotel

Kameralny obiekt usytuowany na wzniesieniu w spokojnej okolicy, oferuje 26 pokoi. Oficjalna kategoria ***.

Pokoje

przytulne 2-osobowe z możliwością dostawki . W każdym znajduje się łazienka z prysznicem lub wanną, TV, telefon, mini bar (odpłatnie).

Do dyspozycji

Recepcja, restauracja z kominkiem, bar, taras słoneczny, parking bezpośrednio przed hotelem, Wi-Fi, winda,

Po nartach

w pobliskim St. Vincent proponujemy: całodobowe kasyno, bary, restauracje oraz rozmaite sklepy na głównej, zamkniętej dla samochodów ulicy miasta.

Kuchnia

śniadania i obiadokolacje w formie bufetu lub serwowane. Do obiadokolacji woda i 1/4 l wina stołowego /os.

Program narciarski

Aby optymalnie wykorzystać karnet Valle d'Aosta proponujemy program narciarski wg następującego schematu: 2x Cervinia, 1x Monte Rosa, 1x La Thuile, 1x Courmayeur, 1x Pila (program realizowany w uzależnieniu od warunków pogodowych) - karnet wliczony w cenę (z wyjątkiem terminów: 22/12-29/12 oraz 29/12-05/01/2019).

Cena zawiera

7 noclegów oraz 7x śniadania i obiadokolacje zgodnie z wybranym terminem* woda i 1/4 l wina stołowego do obiadokolacji * opiekę rezydenta (z wyjątkiem terminów: 22/12-29/12 oraz 29/12-05/01/2019) * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych oraz ubezpieczenie OC narciarza więcej szczegółów  * transport do hotelu wg wybranej oferty wraz z transferami na stoki wg programu narciarskiego (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej) * karnet narciarski w oznaczonych terminach *  w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany -  max 32 kg/os, bagaż podręczny w max rozmiarach:40x30x20cm , narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym) * podatek VAT. 

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie rozszerzone KL 30.000  * transfery na stoki w przypadku wyboru oferty z dojazdem własnym.

Cena nie zawiera

obowiązkowej opłaty klimatycznej płatnej na miejscu 0,5/os/dzień (dotyczy wszystkich osób pow. 10 roku życia) UWAGA: W przypadku zakupu oferty na pięć dni przed rozpoczęciem pobytu cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Najważniejsze cechy hotelu

Karnet w cenie Super program narciarski Woda i wino do obaidokolacji

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych:  Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 1,5h do 3,5h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz.21.00) klienci otrzymują lunch pakiet w ostatnim dniu pobytu. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.Ramowy program imprez autokarowych: Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Dodatkowe uwagi

Karnety Zakupione karnety rozdaje na miejscu rezydent.   W przypadku zakupu oferty na pięć dni przed rozpoczęciem pobytu cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu. Instrukcja dla Ubezpieczonych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytajKarta Ubezpieczeniowa:  Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową. * Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Wygoda Travel, które jest wiodącym w Polsce organizatorem wypoczynku zimowego . Posiada w sprzedaży wyjazdy narciarskie do Włoch, Austrii i na terenie Polski. Są to wycieczki autokarowe jak i samolotowe, możliwy jest także zakup wapartamentów i hoteli na dojazd własny. Wiele z tych programów cechuje indywidualne podejście do różnych grup turystów. Na lato Biuro Podróży Wygoda Travel oferuje wakacje w Bułgarii, Chorwacji i Włoszech, zarówno w popularnej formie all inclusive, jak i tradycyjne wycieczki objazdowe realizowane autokarem.

Podczas wakacji turyści spędzający urlop z Wygoda Travel objęci są szczególną opieką pilotów i rezydentów. Wyjazdy zimowe umożliwiają także korzystanie z lekcji jazdy na nartach lub snowboardzie z instruktorem.

Wysoki poziom wyjazdów narciarskich Wygody Travel nagrodzony został wieloma prestiżowym nagrodami. Touroperator został nagrodzony ODYSem 2014 w kategorii „najlepsza jakość usług w województwie małopolskim”, wielokrotnie był też nagradzany w konkursie Podróże Marzeń.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Castello? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego