cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Coco Beach Resort, Wybrzeże Morza Południowochińskiego Last Minute
1 / 1

Coco Beach Resort
star3
Wietnam » Wybrzeże Morza Południowochińskiego » Phan Thiet

 • KOD OFERTY:
  TRV586998
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • czw, 25.10.2018
 • 15:00
 • Warszawa
 • pt, 26.10.2018
 • 20:00
 • Ho Chi Minh City / Sajgon
 • Powrót:
 • czw, 01.11.2018
 • 23:55
 • Saigon
 • pt, 02.11.2018
 • 11:20
 • Warszawa
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty
 • Standard
  star
 • Lokalizacja
  Wietnam » Wybrzeże Morza Południowochińskiego » Phan Thiet

Naszym zdaniem

Hotel zbudowano w 1995 roku we współczesnym wietnamskim stylu, który łączy w sobie nowoczesne udogodnienia z pachnącym drewnem. Obiekt posiada 31 bungalowów i willi, które zapewniają atmosferę prywatności oraz dobrego samopoczycia.

Położenie

Hotel położony jest około 5 godzin jazdy od lotniska w Ho Chi Minch. Z obiektu można dostać się do czerwonych wydm spacerkiem w około godzinę lub dojachać lokalną taksówką w 20 minut.

Wyposażenie

Recepcja, restauracja serwuje dania kuchni lokalnej i międzynarodowej, bar tuż przy plaży, basen, prywatna plaża, ogród wypoczynkowy

Pokoje

Coco Beach Resort oferuje jedynie 34 bungalowy i zakwaterowanie w willach rozsianych pośród bujnych tropikalnych ogrodów. Urocze bungalowy i wille, do których można dyskretnie dotrzeć przez niewielkie ścieżki - zapewniają całkowitą prywatność z prywatnymi tarasami i wychodzącymi na prywatną plażę ośrodka. Aby podkreślić element relaksu w ośrodku, telewizory nie są dostępne w żadnym pokoju. Bngalowy posiadają 1 sypialnię z łóżkiem typu queen-size lub 2 łóżkami pojedynczymi, stylowo urządzoną łazienką z prysznicem ze strumieniem deszczowym oraz w pełni zadaszonym tarasem. W każdym pokoju znajduje się klimatyzacja, moskitiery, minibar, suszarka do włosów, bezpłatne WiFi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf.  Wille to dwupokojowe domki usytuowane bezpośrednio przy plaży. Każda willa ma oddzielny salon, sypialnię z łóżkiem typu queen-size oraz sypialnię z 2 łóżkami pojedynczymi i bezpośrednim dostępem do oddzielnych łazienek. Każdy pokój poiada klimatyzację, moskitiery, minibar, suszarkę do włosów, telefon, bezpłatne WiFi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf.

Wyżywienie

BB: Śniadania

Sport i rozrywka

Zajęcia rekreacyjne, masaże, wycieczki, joga, sporty wodne, lekcje gotowania z wietnamskim szefem kuchni

Dla dzieci

Brak infrastruktury dla dzieci

Wizy

Przy wyjazdach do Wietnamu wymagane są wizy, które można uzyskać samodzielnie w Ambasadzie Wietnamu w Warszawie w cenie 230 PLN/os. Istnieje również możliwość wyrobienia samej promesy wizowej w cenie 50 PLN/os i odbiór wizy na lotnisku po przylocie do Wietnamu w cenie 25 USD/os. Best Reisen Group pośredniczy w uzyskaniu promesy. W przypadku zgłoszenia pośrednictwa w rezerwacji wymagane jest podanie - imiona, - nazwiska, - daty urodzenia, - numeru paszportu paszportu każdego z uczestników i przesłanie skanu paszportu - strony ze zdjęciem. Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z Wietnamu. W przypadku zgłoszenia pośrednictwa wizowego w rezerwacji, prosimy o przesłanie powyższych danych mailowo do Best Reisen Group, maksymalnie na 10 dni przed datą wylotu. W przypadku przekroczenia terminu przesłania danych zastrzegamy możliwość odwołania pośrednictwa. Promesy wizowe - na podstawie których wydawana jest wiza na lotnisku - przesyłane są klientom wraz z kompletem dokumentów. Dodatkowo konieczne jest zabranie ze sobą 2 zdjęć paszportowych, do przekazania przy wyrabianiu właściwej wizy na lotnisku w Wietnamie. Od 1 lutego 2017 roku obywatele Polski mogą ubiegać się o wizę za pośrednictwem Internetu na stronie wietnamskiego urzędu imigracyjnego: https://xuatnhapcanh.gov.vn/ lub https://immigration.gov.vn/. Wszystkie procedury związane z otrzymaniem wizy, w tym składanie wniosku czy opłaty, dokonywane są on-line, bezpośrednio na stronie rządowej.  Aby móc ubiegać się o e-wizę należy posiadać ważny paszport, wypełnić wniosek on-line oraz uiścić opłatę w wysokości 25 USD. Ważne: uzyskana w ten sposób wiza jest wizą jednokrotnego wjazdu i pozwala na pobyt na terytorium Wietnamu do 30 dni. Czas oczekiwania na e-wizę: trzy dni robocze po zaksięgowaniu wpłaty. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Transfer

Transfer naziemny z lotniska Ho Chi Minh City do hotelu w rejonie Mui Ne. Trwa około 5 godzin, odległość około 220 km. Na lotnisku w Ho Chi Minh na naszych gości oczekuje anglojęzyczny przedstawiciel lokalnego kontrahenta, który kieruje klientów do busa, przekazuje on także numer kontaktowy oraz propozycję wycieczek fakultatywnych. Transfer odbywa się z kierowcą, który odwozi klientów do wybranego hotelu. Na specjalne życzenie i dodatkową dopłatą istnieje możliwość transferu z przedstawicielem lokalnego kontrahenta. Godziny transferu porotnego dostępne są w recepcji hotelowej.

Przelot

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.  Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transport klimatyzowanym samochodem/autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, wizy wjazdowej do Wietnamu, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Best Reisen działającego w Polsce już od 22 lat. Biuro zdobyło uznanie znacznej grupy klientów i agencji turystycznych, z którymi ma przyjemność współpracować. Jest członkiem międzynarodowej grupy Flash Tours, która prężnie działa w zakresie promocji i rozwoju turystyki. Biuro Podróży Best Reisen może poszczycić się certyfikatem rzetelna firma, oraz tytułem BIURO PODRÓŻY 2012 przyznanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

Dzięki wsparciu w działaniach i wieloletniemu doświadczeniu, Best Reisen oferuje wyjazdy na wysokim poziomie i dostosowane do oczekiwań swoich klientów. Specjalizuje się w organizacji wakacji w Egipcie, Tunezji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, choć stale poszerza swoją ofertę o doskonałe hotele w Grecji czy Bułgarii. Biuro Podróży Best Reisen jest także ekspertem w organizacji luksusowych wyjazdów egzotycznych - ich wakacje na Malediwach, Seszelach, Sri Lance czy w Tajlandii to gwarancja najwyższej jakości wypoczynku.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Coco Beach Resort? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego