cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel W służbie Jej Króewskiej Mości, Wyc. objazdowe Last Minute
1 / 1

Wycieczka W służbie Jej Króewskiej Mości
star3
Anglia » Wyc. objazdowe>

 • KOD OFERTY:
  TRV416935
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • so, 07.09.2019
 • 05:45
 • Wrocław
 • so, 07.09.2019
 • 09:30
 • WKB
 • Powrót:
 • czw, 19.09.2019
 • 12:00
 • WKB
 • czw, 19.09.2019
 • 16:00
 • Wrocław
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie:
Hotele**/*** - wygodnie położone poza zwiedzanymi miastami.
Pokoje: funkcjonalnie urządzone wszystkie 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami.
Do dyspozycji gości:
w hotelu restauracja, bar, często lobby z TV
Wyżywienie:
śniadania kontynentalne
Kategoria lokalna:
**/***
Program
Dzień 1 Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy dla wygodnych. Przejazd przez Niemcy, Holandię, do Belgii. Zakwaterowanie i nocleg w okolicach Dortmund - Antwerpia. (Trasa od granic Polski ok. 800 km).
Dzień 2 Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Francji. Przeprawa Eurotunelem lub promem do Wielkiej Brytanii. Przyjazd do Londynu w godzinach popołudniowych. Spacer po centrum m. in. Trafalgar Square, Piccadilly Circus, China Town. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Londynu. (Trasa ok. 500 km.)
Dzień 3 Po śniadaniu przejazd komunikacją miejską do centrum Londynu. Następnie zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem Tower of London - wspaniałej, średniowiecznej twierdzy, która wraz ze Skarbcem Królewskim stanowi jeden z najważniejszych zabytków Londynu. W skarbcu znajdują się m.in. największy brylant świata oraz insygnia królewskie. Zobaczymy też słynny most zwodzony - Tower Bridge. Rejs statkiem wycieczkowym po Tamizie. Kolejnym punktem programu będzie Opactwo Westminsterskie, jedna z najważniejszych świątyń anglikańskich oraz miejsce koronacji i pochówków królów Anglii. Wizyta w XVII wiecznej katedrze św. Pawła z drugą co do wielkości kopułą na świecie (117 m wysokości). Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 80 km)
Dzień 4 Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Stradford upon Avon - miasta Williama Szekspira. Spacer śladami wielkiego dramaturga, m.in. zobaczymy dom, w którym się urodził i kościół św. Trójcy, który jest miejscem pochówku pisarza i jego rodziny. Wizyta w Warwick Castle - imponującym średniowiecznym zamku, malowniczo położonym na wzgórzu. Przejazd do hotelu w okolicach Leeds, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 350 km)
Dzień 5 Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do miasta York. Zobaczymy przede wszystkim jedną z największych katedr gotyckich w Północnej Europie - York Minister. Znajduje się w niej ogromny, zabytkowy witraż przedstawiający sceny z Księgi Rodzaju i Apokalipsy Św. Jana. Następnie spacer po najlepiej zachowanej, średniowiecznej ulicy Shambles. Przejazd do Zamku Alnwick, drugiego po Windsorze, największego zamku w Wielkiej Brytanii, który służył jako plan zdjęciowy dla wielu filmów, w tym wszystkich części Harrego Pottera. Przejazd do hotelu w okolicach Edynburga, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 340 km)
Dzień 6 Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Edynburga, będącego stolicą Szkocji od XV w, którego średniowieczne Stare Miasto i georgiańskie Nowe Miasto zostały włączone na listę dziedzictwa UNESCO. Spacer po mieście: Royal Mile (główna ulica starego miasta) łącząca pałac Hollyroodhouse (oficjalna rezydencja brytyjskich monarchów w Szkocji) z zamkiem Edinburgh Castle (insygnia królewskie i Kamień Przeznaczenia), katedra St. Giles, ulice Cowgate i Grassmarket, George Street i Princess Street, imponujące budynki Register House oraz Royal Bank of Scotland. Wizyta w zamku edynburskim. Przejazd na północ w okolice miejscowości Pitlochry. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Pitlochry i nocleg. (Trasa ok. 120 km)
Dzień 7 Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do średniowiecznego zamku Blair w Athol. Jest to rezydencja szkockich książąt i hrabiów, której obecny właściciel posiada jedyną prywatną armię w Europie. Do zamku należą również ogrody i zwierzyniec. Następnie przejedziemy w kierunku miasteczka Fort William, nad którym góruje najwyższy szczyt Szkocji i całej Wielkiej Brytanii - Ben Nevis (1344 m.n.p.m.). Krótki spacer po miasteczku. Przejazd przez najpiękniejszą ze szkockich dolin Glen Coe Dolinę Łez", która była miejscem rzezi z 1692 r.. Żołnierze angielskiego króla Wilhelma III zamordowali mieszkańców wioski, należących do klanu McDonaldów. Dalej jadąc wzdłuż jeziora Loch Lomond dojedziemy w okolice Glasgow, największego szkockiego miasta, zbudowanego w czasie wiktoriańskiej prosperity. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Glasgow. (Trasa ok. 300 km).
Dzień 8 Przejazd do Liverpool, krótki spacer nad rzeką Mersey po Dokach Alberta, które są wspaniałym przykładem dawnej zabudowy portowej, dzięki czemu zostały wpisane na listę UNESCO. Wizyta w Domu Beatlesów. Przejazd na nocleg w okolicach Birmingham. Zakwaterowanie i nocleg w okolicach Birmingham. (Trasa ok. 500 km)
Dzień 9 Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Cheddar. To małe miasteczko zachwyca przede wszystkim swoim położeniem w ogromnym, wapiennym wąwozie. Wizyta w kompleksie jaskiń Cheddar Caves and Gorge. W jednej z grot znaleziono najstarszy ludzki szkielet w Wielkiej Brytanii liczący ponad 9000 lat. Dla turystów udostępniono dwie ścieżki zwiedzania. Z tej miejscowości pochodzi także jeden z najsłynniejszych serów na świecie - Cheddar, który można zakupić w jednym z licznych sklepów. Przejazd do Kornwalii. Zakwaterowanie i nocleg w pobliżu miasta Plymouth lub Eden Project. (Trasa ok. 320 km)
Dzień 10 Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do jednego z największych parków botanicznych w Europie - Eden Project. W miejscu starego kanionu powstał ogromny kompleks w którym zgromadzono ponad 18 tysięcy gatunków roślin z wielu stref klimatycznych całego Świata. Wizyta w malowniczej wiosce rybackiej Padstow na północnym wybrzeżu Kornwalii. Przejazd w kierunku Stonehenge. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu w okolicach Exeter lub Amesbury. Zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 200 km)
Dzień 11 Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Stonehenge, gdzie znajdują się tajemnicze, megalityczne kamienne kręgi (UNESCO) i gdzie do tej pory w czasie przesilenia letniego odbywają się zloty neodruidów. Przejazd do Londynu. Wizyta w Galerii Narodowej ze wspaniałą kolekcją malarstwa. Wieczór spędzimy w centrum Londynu, w okolicy West End - klimatycznej dzielnicy teatrów, rozrywki i muzyki, będącego jednym z miejsc najbardziej tętniących życiem stolicy Wielkiej Brytanii. Nocleg w okolicach Londynu. (Trasa ok. 300 km)
Dzień 12 Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd komunikacją miejską i dalsze zwiedzanie miasta: Muzeum Brytyjskie będące jednym z największych muzeów historii starożytnej i czas na zakupy na Oxford Street, słynnej ulicy handlowej. Po południu przejazd do Folkestone i przeprawa Eurotunelem do Francji. Nocny przejazd przez Belgię, Holandię i Niemcy, podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1150 km do granic Polski).
Dzień 13 Przyjazd do Polski w godzinach porannych (Torzym ok. 09.00).
"
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (wc, bar, video, klimatyzacja), nocleg tranzytowy, przeprawę Eurotunelem lub promem, zakwaterowanie w hotelach 2/3* (11 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania, opiekę pilota, program turystyczny j. w, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena nie obejmuje: obiadokolacji, biletów wstępu, usług lokalnych przewodników, zestawu Tour Guide. Orientacyjny koszt usług przewodników, biletów wstępu, zestawu TGS to ok. 300 GBP/os (płatne obligatoryjnie u pilota). Przejazdy komunikacją miejską w Londynie (wg programu) płatne dodatkowo ok. 10 GBP/os./dzień. Taksa turystyczna w hotelu w Niemczech/Belgii ok. 3 EUR/os. (płatne na miejscu).
Istnieje możliwość dopłaty dopłaty do 10 obiadokolacji (od dnia 2 do dnia 11 włącznie) - cena podana w systemie rezerwacyjnym.
Inne
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.1/6. Sprawdź opinie: "
META Description
Anglia i Szkocja • Miasto Williama Szekspira - Stradford upon Avon • magia Harrego Pottera - Alnwick Castle • Średniowieczny York • Edynburg - stolica królestwa ze słynnym zamkiem na skale • Liverpool - miasto Beatlesów • Prawdziwy ser Cheddar tylko w Cheddar • Eden Project - zielone serce Kornwalii • tajemnica Stonehenge • Londyn - najciekawsza metropolia Świata


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Podobne oferty

Masz pytania o Wycieczka W służbie Jej Króewskiej Mości? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego