cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-19:00; sob.-nd. 10:00-16:00

 • Wycieczka W służbie Jej Króewskiej Mości, Wyc. objazdowe
1 / 1

Wycieczka W służbie Jej Króewskiej Mości
star3
Anglia » Wyc. objazdowe

 • KOD OFERTY:
  TRV416935
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • nd, 20.09.2020
 • 02:10
 • Katowice
 • nd, 20.09.2020
 • 09:30
 • WKB
 • Powrót:
 • czw, 01.10.2020
 • 12:00
 • WKB
 • czw, 01.10.2020
 • 19:30
 • Katowice
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie:
Hotele**/*** - wygodnie położone poza zwiedzanymi miastami.
Pokoje: funkcjonalnie urządzone wszystkie 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami.
Do dyspozycji gości:
w hotelu restauracja, bar, często lobby z TV
Wyżywienie:
śniadania kontynentalne
Kategoria lokalna:
**/***
Program
Dzień 1 Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Niemcy.Zakwaterowanie i nocleg w okolicach Dortmund - Antwerpia. (Trasa od granic Polski ok. 800 km).
Dzień 2 Śniadanie iwykwaterowanie. Przejazd do Francji. Przeprawa Eurotunelem lub promem do Wielkiej Brytanii. Wizyta w uroczym Canterbury,zwanymkolebką kultury Anglii,będącym siedzibą duchowej głowy kościoła anglikańskiego, arcybiskupa Canterbury. Spacer po średniowiecznych uliczkach Starego Miasta i wizyta we wspaniałej katedrze gotyckiej, której budowę rozpoczęto w VII wieku. Przejazd i zakwaterowanie w hotelu w okolicach Londynu. (Trasa ok. 500 km).
Dzień 3 Po śniadaniu przejazd komunikacją miejską do centrum Londynu. Następnie zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem Tower of London - wspaniałej, średniowiecznej twierdzy, która wraz ze Skarbcem Królewskim stanowi jeden z najważniejszych zabytków Londynu. W skarbcu znajdują się m.in. największy brylant świata oraz insygnia królewskie. Zobaczymy też słynny most zwodzony - Tower Bridge. Rejs statkiem wycieczkowym po Tamizie. Kolejnym punktem programu będzie Opactwo Westminsterskie, jedna z najważniejszych świątyń anglikańskich oraz miejsce koronacji i pochówku królów Anglii. Wizyta w XVII-wiecznej katedrze św. Pawła, z drugą co do wielkości kopułą na świecie (117 m wysokości). Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 80 km).
Dzień 4 Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Stradford upon Avon - miasta Williama Szekspira. Spacer śladami wielkiego dramaturga, m.in. zobaczymy dom, w którym się urodził i kościół św. Trójcy, który jest miejscem pochówku pisarza i jego rodziny. Wizyta w Warwick Castle - imponującym średniowiecznym zamku, malowniczo położonym na wzgórzu. Przejazd do hotelu w okolicach Leeds, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 350 km).
Dzień 5 Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do miasta York. Podczas spaceru zobaczymy przede wszystkim jedną z największych katedr gotyckich w Północnej Europie - York Minster (z zewnątrz) i najlepiej zachowaną, średniowieczną ulicę Shambles. Przejazd do Zamku Alnwick, drugiego po Windsorze, największego zamku w Wielkiej Brytanii, który służył jako plan zdjęciowy dla wielu filmów, w tym wszystkich części Harrego Pottera. Przejazd do hotelu w okolicach Edynburga, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 340 km).
Dzień 6 Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Edynburga, będącego stolicą Szkocji od XV w., którego średniowieczne Stare Miasto i georgiańskie Nowe Miasto zostały włączone na listę dziedzictwa UNESCO. Spacer po mieście: Royal Mile (główna ulica starego miasta) łącząca pałac Hollyroodhouse (oficjalna rezydencja brytyjskich monarchów w Szkocji) z zamkiem Edinburgh Castle (insygnia królewskie i Kamień Przeznaczenia), katedra St. Giles, ulice Cowgate i Grassmarket, George Street i Princess Street, imponujące budynki Register House oraz Royal Bank of Scotland. Wizyta w zamku edynburskim. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Edynburga lub Carlisle i nocleg. (Trasa ok. 180 km).
Dzień 7 Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Liverpoolu, krótki spacer nad rzeką Mersey po Dokach Alberta, które są wspaniałym przykładem dawnej zabudowy portowej, dzięki czemu zostały wpisane na listę UNESCO. Wizyta w Domu Beatlesów. Przejazd do hoteluw okolicach Birmingham. Zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 500 km).
Dzień 8 Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Cardiff, stolicy Walii. Zwiedzanie normandzkiego zamku, który jest największą atrakcją turystyczną Walii. Komnaty zamkowe są wspaniałym przykładem XIX wiecznego neogotyku wiktoriańskiego. Podjedziemy również pod budynek Parlamentu Walii. Przejazd w kierunku Kornwalii. Zakwaterowanie i nocleg w pobliżu Exeter. (Trasa ok. 320 km).
Dzień 9 Po śniadaniuprzejazd do jednego z największych parków botanicznych w Europie - Eden Project. W miejscu starego kanionu powstał ogromny kompleks w którym zgromadzono ponad 18 tysięcy gatunków roślin z wielu stref klimatycznych całego świata. Następnie udamy się do najbardziej na zachód wysuniętego punktu Wielkiej Brytanii Land's End. Spacer po malowniczym wybrzeżu klifowym. Powrót do hotelu w okolicach Exeter.Nocleg. (Trasa ok. 300 km).
Dzień 10 Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Stonehenge, gdzie znajdują się tajemnicze, megalityczne kamienne kręgi (UNESCO) i gdzie do tej pory w czasie przesilenia letniego odbywają się zloty neodruidów. Przejazd do Londynu. Spacer po centrum m. in. Trafalgar Square, Piccadilly Circus, China Town. Wieczór spędzimy w centrum Londynu, w okolicy West End - klimatycznej dzielnicy teatrów, rozrywki i muzyki, będącego jednym znajbardziej tętniących życiem miejsc w stolicy Wielkiej Brytanii. Nocleg w okolicach Londynu. (Trasa ok. 300 km).
Dzień 11 Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd komunikacją miejską do centrum Londynu, wizyta pod pałacem Buckingham, a następnie czas wolny w centrum stolicy. Chętnym proponujemy zakupy na Oxford Street a tym niezainteresowanym zakupami eksplorowanie miasta we własnym zakresie (np. Muzeum Brytyjskie lub Galeria Narodowa). Po południu przejazd do Folkestone i przeprawa Eurotunelem do Francji. Nocny przejazd przez Belgię, Holandię i Niemcy, podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1150 km do granic Polski).
Dzień 12 Przyjazd do Polski w godzinach porannych (Torzym ok. 09.00).
Uwagi do programu - Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. - Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (wc, bar, video, klimatyzacja),przeprawę Eurotunelem lub promem, zakwaterowanie w hotelach 2/3* (10 rozpoczętych dób hotelowych), 10 śniadań, opiekę pilota, program turystyczny j. w, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena nie obejmuje: biletów wstępu, usług lokalnych przewodników, zestawu Tour Guide. Orientacyjny kosztuczestnictwa w programie:ok. 300 GBP/os (płatnena miejscu). Przejazdy komunikacją miejską w Londynie (wg programu) płatne dodatkowo ok. 10 GBP/os/dzień. Taksa turystyczna w hotelu w Niemczech/Belgii ok. 3 EUR/os (płatne na miejscu).
Istnieje możliwość dopłaty do 9 obiadokolacji (od dnia 2 do dnia 10 włącznie) - cena podana w systemie rezerwacyjnym.
Inne
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: "
META Description
Anglia, Szkocja, Walia, Kornwalia • Canterbury - duchowa stolica Anglii • Miasto Williama Szekspira - Stradford upon Avon • magia Harrego Pottera - Alnwick Castle • Średniowieczny York • Edynburg - stolica królestwa ze słynnym zamkiem na skale • Liverpool - miasto Beatlesów • Cardiff - stolica Walii • Eden Project - zielone serce Kornwalii • tajemnica Stonehenge • Londyn - najciekawsza metropolia Świata


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Podobne oferty

Masz pytania o Wycieczka W służbie Jej Króewskiej Mości? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego