cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Londyn - Paryż, Wyc. objazdowe
1 / 1

Wycieczka Londyn - Paryż
star3
Anglia » Wyc. objazdowe

 • KOD OFERTY:
  TRV208386
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • nd, 07.07.2019
 • 12:00
 • TZY
 • nd, 07.07.2019
 • 09:30
 • LOP
 • Powrót:
 • nd, 14.07.2019
 • 20:00
 • LOP
 • nd, 14.07.2019
 • 16:30
 • TZY
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie:
Hotele **/*** klasy turystycznej - wszystkie położone są: niedaleko centrum Londynu (II - III strefa) w pobliżu stacji metra, na przedmieściach Paryża, w pobliżu stacji metra lub RER.
Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i wc oraz telefonem i TV-sat.
Do dyspozycji gości:
w hotelu zazwyczaj znajduje się restauracja i bar.
Wyżywienie:
śniadania kontynentalne.
Kategoria lokalna:
**/***
Program
Dzień 1 Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy (Europa Zachodnia Komfort). Przejazd na nocleg w okolice Dortmundu-Antwerpii. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 650 km od granic Polski).
Dzień 2 Po śniadaniu dalszy przejazd, przeprawa przez kanał La Manche (prom lub Eurotunel). Przejazd do Canterbury - duchowej stolicy i jednego z najpiękniejszych miast południowej Anglii, którego najcenniejszym zabytkiem jest średniowieczna katedra (UNESCO). Dla chętnych posiłek w restauracji (dodatkowo płatny u pilota wycieczki). Przejazd w okolice Londynu, zakwaterowanie w hotelu i nocleg. (Trasa ok. 600 km).
Dzień 3 Śniadanie. Zwiedzanie Londynu. Odwiedzimy Opactwo Westminsterskie, jedną z najważniejszych świątyń anglikańskich oraz miejsce koronacji i pochówków królów Anglii. Następnie udamy się na spacer po dzielnicy Westminster, zwanej dzielnicą rządową, koło Parlamentu, Downing Street - oficjalnej siedziby premiera, budynku Królewskiej Gwardii Konnej. Następnie zwiedzimy katedrę św. Pawła z imponującą kopułą, w której księżna Diana i książę Karol brali ślub w 1981 r. i twierdzę Tower of London, w której znajduje się skarbiec z klejnotami koronnymi. Wejdziemy też na pobliski Tower Bridge, a dzień zakończymy krótkim rejsem po Tamizie. Dla chętnych obiadokolacja w tradycyjnym angielskim pubie w centrum miasta (dodatkowo płatna u pilota wycieczki), powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok. 60 km).
Dzień 4 Śniadanie. Wizyta na Trafalgar Square i Picccadilly Circus. Przejazd do największego w Europie Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud's, które, oprócz 380 figur znanych osobistości ze świata sportu, rozrywki i polityki oferuje niezapomniane atrakcje. Zwiedzanie British Museum , jednego z największych muzeów historii starożytnej lub czas wolny - proponujemy eksplorowanie miasta we własnym zakresie albo zakupy na Oxford Street (najsłynniejsza ulica handlowa Londynu). Wyjazd z Londynu, przeprawa przez kanał La Manche (prom lub Eurotunel). Późnym wieczorem zakwaterowanie i nocleg w okolicach Calais. (Trasa ok. 200 km).
Dzień 5 Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Wersalu pod Paryżem. Odwiedzimy kompleks pałacowy z czasów Ludwika XIV ze słynną Salą Lustrzaną i królewskimi apartamentami. Następnie wjazd do Paryża i wizyta na Place de la Concorde oraz Polach Elizejskich zwieńczonych Łukiem Triumfalnym. Kolejnym punktem programu będzie rejs statkiem po Sekwanie. Dla chętnych kolacja w restauracji (dodatkowo płatna u pilota wycieczki). Zakwaterowanie w hotelu i nocleg. Wieczorem - dla chętnych wycieczka fakultatywna: nocne zwiedzanie pięknie oświetlonych paryskich zabytków (dodatkowo płatne ok. 15 EUR/os. przy min. 25 osobach chętnych). (Trasa ok. 450 km).
Dzień 6 Śniadanie. Przejazd do muzeum Luwr ze wspaniałą kolekcją dzieł sztuki europejskiej, m.in. Mona Lisa, Wenus z Milo i Nike z Samotraki. Następnie wizyta w najpiękniejszym muzeum Paryża Orsay - muzeum impresjonistów. Zwiedzanie wyspy Cite, gdzie znajduje się druga co do wielkości katedra Francji Notre - Dame de Paris. Wjazd na wieżę Eiffla o wysokości prawie 300 m, z której roztacza się najwspanialsza panorama Paryża (ze względu na bardzo duże zainteresowanie atrakcją nie zawsze możliwy jest wjazd na sam szczyt wieży, w zależności od czasu oczekiwania możliwe częściowe wejście po schodach). Obiad lub obiadokolacja (dodatkowo płatna u pilota wycieczki).Wieczorem proponujemy spacer po wzgórzu Montmartre - kolebce artystycznej cyganerii XIX-wiecznego Paryża: Bazylika Sacre Coeur, Place du Tertre, Place Pigalle, kabaret Moulin Rouge. Powrót do hotelu i nocleg. (Trasa ok. 100 km).
Dzień 7 Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Brukseli - stolicy Belgii i Europy. Zwiedzanie miasta autokarem: zobaczymy Atomium (konstrukcję przedstawiającą pierwiastek żelaza powiększony 185 miliardów razy), Pałac Królewski, dzielnicę Unii Europejskiej i Pałac Sprawiedliwości. Wizyta w katedrze św. Michała - patrona Brukseli. Następnie spacer po starówce brukselskiej - szczególnej uwadze polecamy Grand Place z pięknym Hotel de Ville (ratuszem miejskim) oraz symbol miasta - fontannę Maneken Pis, czyli siusiający chłopiec. Po południu dla chętnych posiłek na starym mieście (dodatkowo płatny u pilota). Przejazd na nocleg w okolicach Dortmundu. (Trasa ok. 600 km).
Dzień 8 Śniadanie, wykwaterowanie, przyjazd do Polski w godzinach wieczornych (Torzym ok. 17.00).
Uwagi do programu Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (wc, bar, video, klimatyzacja), przeprawa Eurotunelem lub promem, zakwaterowanie w hotelu j.w. (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań, opiekę pilota, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz biletów komunikacji miejskiej, rejsu statkiem, usług przewodników lokalnych, zestawu słuchawkowego Tour Guide oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie - ok. 155 GBP/os (Londyn) i ok. 140 EUR/os (Paryż), obiadokolacji - możliwość zarezerwowania u pilota w cenie ok. 17 GBP/os (Londyn) i 18 EUR/os (Paryż, Bruksela) za obiadokolację oraz taksa klimatyczna ok. 9 EUR/os.
Fakultatywnie - w miarę możliwości i min. 25 osobach chętnych zwiedzanie Paryża nocą ok. 15 EUR/os.
Inne
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie:
META Description
Canterbury i katedra Westminster • Piccadilly i Trafalgar Square • Tower i Tower Bridge • rejs po Tamizie • arcydzieła Muzeum Luwru • Wieża Eiffla i panorama Paryża • Katedra Notre Dame i wspaniałe witraże • Montmartre i Plac Pigalle• Bruksela - serce Europy


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Podobne oferty

Masz pytania o Wycieczka Londyn - Paryż? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego