cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Sylwester - Budapeszt, Budapeszt
1 / 1

Hotel Sylwester - Budapeszt
star3
Węgry » Budapeszt

 • KOD OFERTY:
  TRV274106
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wyjazd weekendowy
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • nd, 30.12.2018
 • 12:00
 • Kraków
 • nd, 30.12.2018
 • 14:30
 • Sylwester w Budapeszcie
 • Powrót:
 • czw, 03.01.2019
 • 00:30
 • SBU
 • czw, 03.01.2019
 • 02:30
 • Kraków
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie:
Hotel Bestline*** (lub podobny) - położony poza centrum Budapesztu.
Do dyspozycji gości:
Recepcja i bar.
Pokoje:
Wszystkie 2-osobowe z łazienkami i WC oraz TV.
Wyżywienie:
Śniadania kontynentalne w formiebufetu.
Internet:
Bezpłatny internet na terenie hotelu.
Kategoria lokalna:
***
Strona www:
www.bestlinehotel.hu
Program
Dzień 1 - 30.12. Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Słowację. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje. Przyjazd do hotelu w Budapeszcie późnym wieczorem zakwaterowanie i nocleg.
Dzień 2 - 31.12. Po śniadaniu zwiedzanie Budapesztu rozpoczniemy od Wzgórza Zamkowego położonego po budańskiej stronie miasta. Zobaczymy Zamek Królewski, który przez 700 lat był siedzibą węgierskich królów. Przejdziemy do Kościoła Macieja - miejsca koronacji i ślubów królewskich. Świątynia była wielokrotnie niszczona, lecz pod koniec XIX w. odbudowano ją w stylu neogotyckim (wejdziemy do środka). Na uwagę zasługują także Baszty Rybackie, budowle z siedmioma neoromańskimi wieżami, skąd rozciąga się przepiękna panorama miasta. Chwila czasu wolnego na kawę i zakup pamiątek. Następnie przejazd do dzielnicy Budafok, gdzie znajduje się najdłuższy na świecie ciąg piwnic winnych (ok. 90 km) - zwiedzanie piwnic oraz obiadokolacja połączona z degustacją win węgierskich (dodatkowo płatne). Powrót do hotelu. Wieczorem wyjazd do centrum Budapesztu. Dla osób, które zakupiły kolację sylwestrową przejazd do restauracji, dla pozostałych osób transfer w okolice, gdzie zwyczajowo organizowany jest plenerowy wieczór sylwestrowy. Proponujemy spędzenie nocy sylwestrowej w centrum miasta w licznych kafejkach i barach przy słynnych deptakach stolicy Węgier. Wspólny powrót do hotelu (ok. 2:00 nad ranem).
Dzień 3 - 01.01. Po późnym śniadaniu proponujemy wizytę w jednym z kompleksów basenów termalnych Budapesztu (dodatkowo płatne). Na terenie kompleksu: łaźnie parowe, możliwość skorzystania z masaży, baseny solankowe i rekreacyjne. Dla osób nie korzystających z kąpieli termalnych czas wolny w centrum Budapesztu. Następnie rejs po Dunaju ze spektakularnie oświetloną panoramą miasta. Na koniec dnia wjazd na Wzgórze Gellerta, skąd roztacza się niepowtarzalny widok na Budapeszt. Kolacja z daniami regionalnymi i lampką wina dla chętnych (dodatkowo płatna). Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 4 - 02.01. Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu i spacer ulicami Pesztu w programie Plac Millenium, który został wybudowany z okazji tysiąclecia państwa węgierskiego. Zobaczymy również Zamek Vajdahunyad - kompleks budynków, które przedstawiają znane budowle węgierskie. Następnie zwiedzanie Bazyliki św. Stefana, największej świątyni stolicy. W Bazylice przechowywana jest najważniejsza relikwia państwa - prawica pierwszego króla Węgier. Przejście na uliczkę Vaci, główny deptak Budapesztu, czas wolny. Przejazd do jednego z największych kompleksów jeździeckich w Europie, Lazarów. Pokaz tresury koni z obiadokolacją w tradycyjnej restauracji serwującej dania kuchni węgierskiej. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Nocny przejazd przez Słowację. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje.
Dzień 5 - 03.01. Przyjazd do Polski we wczesnych godzinach porannych (Katowice ok. 02:00).
Uwagi do programu - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach muzealnych. - Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów.
Świadczenia
Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, bar, video i WC), zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania, program turystyczny j. w., ubezpieczenie TU EUROPA SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż), opiekę pilota.
Cena podstawowa nie obejmuje: usługi lokalnych przewodników, Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup), rejsu statkiem po Dunaju, wizyty w Parku jeździeckim wraz z obiadokolacją - płatne obowiązkowo na miejscu ok. 96 EUR/os. oraz taksy klimatycznej ok.6 EUR/os. Fakultatywnie: baseny termalne (ok. 5000 HUF/os.), kolacja regionalna (ok.30 EUR/os.), zwiedzanie piwnic winnych z obiadokolacją oraz degustacją win (ok. 36 EUR/os.). Za dodatkową dopłatą kolacja sylwestrowa.
KOLACJA SYLWESTROWA (dodatkowo płatna) Zorganizowana w klimatycznej węgierskiej restauracji, w godzinach około 20:00-01:00. Lokal szczyci się tradycyjną kuchnią i dobrą lokalizacją w pobliżu centrum miasta. Menu: aperitif, przystawka, danie główne na ciepło, deser, ponadto 2 szklanki piwa lub wina lub napoju bezalkoholowego oraz 1 szklanka wody mineralnej. Pozostałe napoje płatne dodatkowo. Muzyka cygańska na żywo (muzycy grają między stolikami). W dalszej części wieczoru muzyka elektroniczna (DJ) oraz miejsce do tańca.
META Description
• Wzgórze Gellerta i panorama miasta • Bazylika Św. Stefana • Rejs statkiem po Dunaju • Piwnice winne Budafok i degustacja win węgierskich • Baseny termalne Budapesztu • Największy w Europie kompleks jeździecki Lazarow - pokaz tresury koni • Przejazd do Budapesztu w trakcie dnia •
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.4/6. Sprawdź opinie:


Opis hotelu Sylwester - Praga - Wiedeń - Budapeszt według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kraj

CZECHY AUSTRIA WEGRY Trasa zagraniczna: Budapeszt (2) - Słowacja (1) 1 DZIEŃ Wyjazd z kraju według rozkładu, przejazd do Budapesztu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg. 2 DZIEŃ Śniadanie. Zwiedzanie prawobrzeżnej części stolicy- Budy, m.in.: Wzgórze Zamkowe z Basztą Rybacką, neogotyckim kościołem Macieja i pomnikiem św. Stefana, Zamek Królewski (dziedziniec). Przejazd na Wzgórze Gellerta z pomnikiem Wyzwolenia, cytadelą i przepięknym widokiem na miasto. Most Łańcuchowy - najstarszy i najwspanialszy w Budapeszcie. Rejs statkiem po Dunaju. Powrót do hotelu, obiadokolacja (fakultatywnie), przygotowanie do zabawy sylwestrowej na placach i ulicach w centrum Budapesztu, udział w pokazie fajerwerków nad Dunajem. Powrót do hotelu około godz. 01:00, nocleg. 3 DZIEŃ Śniadanie. Zwiedzanie Pesztu: kąpielisko termalne Sechenyie - jedno z największych i najpiękniejszych w Europie, Park Miejski z zamkiem Vajdahunyad, Plac Bohaterów z Pomnikiem Millenium, spacer inspirowaną stylem francuskim, aleją Andrassyego, z bogato zdobionymi budynkami m.in. Muzeum Narodowego, Opery Węgierskiej i Akademii Sztuk Pięknych. Następnie Wielka Synagoga, pomnik Pamięci Ofiar Holokaustu, bazylika św. Stefana, Parlament (z zewnątrz), Plac Lajosa Kossutha. Przejazd do hotelu na terenie Słowacji, obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg. 4 DZIEŃ Śniadanie. Przyjazd do Polski, powrót do poszczególnych miejscowości w kraju. Program jest ramowy, kolejność odwiedzanych miejsc może ulec zmianie. Dopłata do pokoju 1-os.: 280 zł Dopłata do 3 obiadokolacji (bez napojów): 220 zł

CENA IMPREZY OBEJMUJE

- przejazd autokarem - 3 noclegi w hotelach**/*** w pokojach 2 - osobowych z łazienką - 3 śniadania w formie bufetu - program turystyczny - opiekę pilota - ubezpieczenie Signal Iduna

DODATKOWO PŁATNE

pakiet do realizacji programu: 40 EUR (bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, rejs statkiem po Dunaju, zestaw słuchawkowy Tour Guide), płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki. WAŻNE INFORMACJE: 1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 20 osobach zgłoszonych. 2. Wycieczka może zostać anulowana 7 dni przed rozpoczęciem z powodu nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy. 3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie: autokarem lub wygodnym busem. 4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym autokarze lub busie. 5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus, samochód osobowy). Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 6. Antenki - transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota. 7. Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 8. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych. 9. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 30 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Podróżnego do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu. 10. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1-osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1-osobowego. 11. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 12. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Podobne oferty

Masz pytania o Hotel Sylwester - Praga - Wiedeń - Budapeszt? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego