cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

 • Hotel Alaiye Resort Hotel, Alanya
1 / 1

Alaiye Resort Hotel
star5
Turcja » Alanya

 • KOD OFERTY:
  TRV728117
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • śr, 01.09.2021
 • 18:15
 • Rzeszów
 • śr, 01.09.2021
 • 21:50
 • Antalya
 • Powrót:
 • śr, 08.09.2021
 • 15:30
 • Antalya
 • śr, 08.09.2021
 • 17:15
 • Rzeszów
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 2941
 • 135
Opis oferty

BAGAŻ, REZYDENT, ZMIANA UCZESTNIKA NA PRZELOTACH LINIAMI LOT, RYANAIR, WIZZAIR, CORENDON

Oferta z przelotem liniami: LOT, WIZZAIR, RYANAIR, CORENDON jest ofertą pochodzącą z DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA, ceny przelotów są stale aktualizowane przez linie lotnicze, co oznacza, że cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie. OBSŁUGA REZYDENTA/PRZEDSTAWICIELA KONTRAHENTA na telefon z możliwością ustalenia spotkania w hotelu. Uczestnik imprezy zobowiązany jest DO POTWIERDZENIA U TOUROPERATORA LUB AGENTA AKTUALNYCH GODZIN LOTU NA 48 H PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI, JAK I DO POLSKI). Zmiana Uczestnika wiąże się z kosztami zgodnie z taryfą przewoźnika i może być równoznaczna z koniecznością wykupienia nowego biletu. Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika. Wizzair - Cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego bagażu podręcznego 10 kg lub bagażu rejestrowanego 10kg, 20kg lub 32 kg -cena w systemie rezerwacyjnym.Ryanair - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x20x25 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia dodatkowego bagażu 10 kg i o wymiarach 55x40x23 cm (w taryfie standard jako bagaż rejestrowany - należy nadać go w punkcie odprawy przed kontrolą bezpieczeństwa; w taryfie z wykupioną usługą Pierwszeństwa wejścia na pokład będzie przewożony jako podręczny - dostępność usługi jest ograniczona na każdym locie) lub bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg - cena w systemie rezerwacyjnym. PL LOT - cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23) oraz małą torebkę (40x35x12). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 23 kg. CORENDON- cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55 x 35 x 25 cm) oraz małą torebkę (40x35x12). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 20 kg. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.

BAGAŻ, REZYDENT, ZMIANA UCZESTNIKA NA PRZELOTACH LINIAMI REJSOWYMI CORENDON

Oferta z przelotem liniami rejsowymi Corendon jest ofertą pochodzącą z DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA, ceny przelotów są stale aktualizowane przez linie lotnicze, co oznacza, że cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie. OBSŁUGA REZYDENTA na telefon z możliwością ustalenia spotkania w hotelu. Uczestnik imprezy zobowiązany jest DO POTWIERDZENIA U TOUROPERATORA LUB AGENTA AKTUALNYCH GODZIN LOTU NA 48 H PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI, JAK I DO POLSKI). Zmiana Uczestnika wiąże się z kosztami zgodnie z taryfą przewoźnika i może być równoznaczna z koniecznością wykupienia nowego biletu. Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika. Cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 20 kg.Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.

HOTELE REGULACJE I ZMIANY PO COVID 19

W następstwie pandemii hotele wdrażają regulacje sanitarne mające na celu zapewnienie Klientom bezpiecznego wypoczynku. W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania  zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym. Obiekty działają zgodnie z wytycznymi władz danego kraju obowiązującymi w związku z przeciwdziałaniem epidemii COVID-19. Wszelkie zmiany wynikają z wdrażania przepisów sanitarnych, do których stosowania zobowiązane są hotele oraz turyści. Obowiązek dostosowania się do reżimu sanitarnego nie uprawnia Klienta do możliwości żądania odszkodowania. Prosimy każdorazowo o zapoznawanie się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe. Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób. Światowa Organizacja Zdrowia uznała epidemię wywołaną wirusem SARS-CoV-2 za pandemię. Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z ograniczeniami w ruchu lotniczym, w przypadku uzasadnionych podejrzeń wystąpienia SARS-CoV-2 z koniecznością pobytu w wyznaczonym przez władze kraju obiekcie lub szpitalu, z trudnościami w powrocie do kraju, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

COVID 19

Tureckie granice pozostają otwarte dla cudzoziemców. Od 28 grudnia 2020 r. pasażerowie przylatujący do Turcji samolotem są zobowiązani do przedstawienia negatywnych wyników testów PCR wykonanych w ciągu ostatnich 72 godzin przed przybyciem do Republiki Turcji. Na chwilę obecną obowiązek ten dotyczy wylotów do 31.05.2021 roku (aktualizacja z dnia 14.04.2021, poprzednia data obejmowała wyloty do 14.04.2021). Istotne informacje o aktualnych ograniczeniach związanych z pandemią w Turcji publikowane są na stronie Ambasady w Ankarze oraz Konsulatu Generalnego w Stambule: https://www.gov.pl/web/turcja/dodatkowe-ograniczenia-w-zwiazku-z-pandemia-covid-19-dla-pasazerow-przybywajacych-do-republiki-turcji (komunikat z 26.12.2020) https://www.gov.pl/web/turcja/informacja-na-temat-aktualnej-sytuacji-zw-z-covid19-w-turcji   (ostatnia aktualizacja 31.12.2020).

COVID 19

W dniu 26 stycznia 2021 r. minister zdrowia Republiki Bułgarii wydał zarządzenie nr RD-01-50 dot. zakazu wjazdu do Bułgarii obcokrajowców w okresie od 29 stycznia do 30 kwietnia 2021 r. Zakaz wjazdu do Bułgarii obcokrajowców nie obejmuje obywateli polskich oraz wszystkich obywateli państw członkowskich Unii Europejskiej i Schengen. Wszystkie osoby przekraczające granicę bułgarską mają obowiązek okazania nie starszego niż 72 godziny negatywnego wyniku testu PCR na SARS-CoV-2, licząc od daty wykonania badania. Dokument musi zawierać: * imię i nazwiska osoby zgodnie z dokumentem tożsamość którym się legitymuje; * dane kontaktowe laboratorium, które przeprowadziło badanie; * datę dokonania testu; * metodę wykonania (PCR); * negatywny wynik  testu napisany alfabetem łacińskim (np. Negative) dozwalającym interpretację wyników. Aktualne informacje dotyczące sytuacji związanej z epidemią w Bułgarii znajdują się na oficjalnej rządowej stronie internetowej: https://coronavirus.bg/

POTWIERDZENIE REZERWACJI

Uwaga! Każda rezerwacja potwierdzona przez Agenta/Klienta - musi zostać dodatkowo potwierdzona przez Organizatora.


Wycieczki fakultatywne

Kapadocja - Konya

W Konyi niewątpliwą atrakcją jest muzeum Mevlany - poety i założyciela zakonu derwiszów. Piękno krajobrazu i bajkowe twory skalne będzie można sfotografować podczas spacerów w Aksaray, Uchisar, Pasabag i dolinie Zelve. Przewidziane są również odwiedziny w miejscowych zakładach rzemieślniczych, w których można zapoznać się z procesami wyrobu przedmiotów z onyksu i gliny. Są one jednymi z chętniej kupowanych pamiątek z Turcji.

 

Pamukkale

Zapraszamy na wycieczkę do fantastycznego miejsca o bogatej historii i niezwykłych krajobrazach. Naturalne tarasy wapienne ze spływającą po nich kaskadami ciepłą wodą, są jednym z cudów natury na skalę światową. W programie wycieczki przewidziane jest zwiedzanie pozostałości miasta Hierapolis oraz kąpiel w basenie z gorącą źródlaną wodą. Legenda głosi, że kąpała się w nim sama Kleopatra. Wstęp do basenu Kleopatry dodatkowo płatny.

 

Perge, Aspendos, Kursunlu

Ciekawa impreza, dzięki, której poznać można fascynującą historię Turcji. Sława Aspendos, wiąże się z najlepiej zachowanym teatrem rzymskim, zbudowanym w II wieku, mieszczącym ok. 15.000 widzów. Przewidziany jest przystanek przy pięknym wodospadzie, następnie przy ruinach antycznego miasteczka Perge.

 

Rafting

Rafting to spływ górską rzeką na specjalnych łodziach. Odbywa się w kanionie Koprulu, dokąd dojeżdża się autokarem. Rafting cieszy się ogromną popularnością wśród turystów. Wycieczka ta daje poczucie wolności i niezapomnianej przygody. Nie trzeba być doświadczonym sportowcem, ponieważ instruktorzy udzielą wszelkich niezbędnych wskazówek i zaopatrzą w odpowiedni sprzęt. Istnieją dwa rodzaje łódek: dwuosobowe kajaki i pontony na dziesięć osób. Po drodze (ok. 14 km) zobaczyć można most rzymski i kanion, Następnie łodzie zatrzymają się na brzegu rzeki na odpoczynek i zwiedzanie. W połowie trasy podany zostanie lunch. Na koniec uczestnicy otrzymają dyplomy i będą mogli kupić zdjęcia lub kasetę video nakręconą przez profesjonalnego operatora tak, aby zapamiętać ten dzień na zawsze. Zapraszamy na rafting, cudowną przygodę, którą miło będzie wspominać w chłodne, zimowe wieczory.

 

Wieczór Turecki

Zapraszamy na wieczór folklorystyczny z tańcem brzucha, tradycyjną muzyką, pieśniami i tańcami tureckimi. Grupa folklorystyczna przedstawi tradycje tureckiej wsi, obrzędy weselne oraz wiele innych atrakcji.

 

Manavgat - zielony kanion

Manavgat jest małym miastem kupieckim znajdującym się ok. 5 km na północ od miejscowości Side. W każdy poniedziałek na placu przed głównym meczetem organizowany jest targ tekstylno - warzywny. Na rzece o tej samej nazwie, co miasteczko znajduje się przepiękny wodospad w kształcie końskiej podkowy Dwa km. na północ od wodospadu droga wiedzie nad strumieniem. Na lewo rozciąga się stary osmański most z pięcioma łukami. Kilometr dalej, po lewej stronie widać pozostałości po rzymskim akwedukcie z II wieku n.e. którym dostarczano wodę z Dumanlî do Side. Po dotarciu do Dumanlî mamy możliwość zwiedzenia przepięknego Zielonego Kanionu, rezerwatu przyrody położonego wysoko Górach Taurus. Stwarza on doskonałe warunki do wypoczynku z dala od zgiełku kurortów turystycznych. Główną atrakcją rezerwatu jest zapora o wysokości 185 m, będąca jedną z najwyższych na świecie. Zbudowana została na górskiej rzece Manavgat, przez co utworzony został ogromny i głęboki zalew. Po zalewie pływają statki, umożliwiając turystom podziwianie krajobrazów Gór Taurus (Góry Bycze). Krystalicznie czysta woda o turkusowym zabarwieniu, spowodowanym rozpuszczonymi w wodzie związkami wapnia tworzy niepowtarzalny krajobraz i mikroklimat. Podczas trwania rejsu wpływamy do dużego i małego kanionu, gdzie podziwiać można niewielkie źródła krasowe, liczne zapadliska, jaskinie oraz uskoki skalne.

 

Jeep safari

Za oknem pędzącego jeepa dzikie, surowe Góry Taurus, niedostępne ostępy, piękne wąwozy, pachnące żywicą sosnowe lasy i spienione potoki. Bezdroża Anatolii to doskonałe miejsce na wypróbowanie napędu na cztery koła i wszystkich możliwości terenowego auta. Po szalonej jeździe relaks w górskiej wiosce gdzie można zażyć kąpieli w rzece i degustacja tureckiej kuchni.

 

Łażnia Turecka

W wielkim błędzie tkwią ci, którzy są przekonani, iż monumentalne, pachnące olejkami łaźnie odeszły w przeszłość wraz z ostatnimi obywatelami cesarstwa rzymskiego. Słabość do luksusu, rozpieszczania i dbałości o swoje ciało przejęli bowiem mieszkańcy Imperium Osmańskiego, pielęgnując tę tradycję przez setki lat. Wizyta w Hamamie czyli łaźni tureckiej była dla nich nie tylko sposobem oczyszczania ciała, relaksu i odpoczynku, ale także okazją do spotkań towarzyskich, rozmów o aktualnych wydarzeniach politycznych, dla kobiet zaś szansą uzyskania jedwabnej i zdrowej skóry. Przekroczyć próg hamamu to zanurzyć się w przeszłości, tradycji oraz kulturze kilkusetletniego imperium i zasmakować luksusu, jakiego doświadczali potężni sułtanowie.

 

Rejs statkiem

Relaksujący dzień pełen rozrywki i komfortu w Alanyi. Rejs startuje z mariny malowniczego portu Alanyi. Statek opływa półwysep, którego szczyt zwieńczony jest Seldżucką twierdzą, poniżej której znajduje się, tak zwana grota Piracka, Kochanków i Rajska. Stateczek płynąc wzdłuż najpiękniejszej na riwierze plaży, zwykle robi kilka przerw w rozmaitych miejscach, zatrzymując się raz po raz, by wycieczkowicze mogli śmiało kąpać się w morzu i fotografować. Na pokładzie serwuje się lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe oraz obiad, który zawarty jest w cenie wycieczki. Przy odrobinie szczęścia będziecie mogli Państwo zobaczyć delfiny i żółwie morskie.


Podobne oferty

Zdjęcia lokalizacji (Turcja / Alanya)
Słynny kurort Riwiery Tureckiej - Alanya
Wakacje w Antalya na Riwierze Tureckiej
Bodrum w części egejskiej Turcji to miast zabawy i rozrywki
Cesme w części egejskiej Turcji to mekka sportów wodnych
Wakacje z Belek, wysokiej klasy hotele i pola golfowe
Stambuł to kulturalna stolica Turcji, miasto, które zachwyca
Kapadocja to czarodziejska kraina z księżycowym krajobrazem. Najpopularniejsza wycieczka fakultatywna w Turcji
Dalaman to miasto położone w południowo -zachodniej części Turcji z dużym międzynarodowych portem lotniczym
Kemer to piękne zielone krajobrazy, majestatyczne góry Taurus, klimatyczne zatoki.
Wakacje na pięknych plażach Kusadasi w Turcji
Lot balonem nad kapadocją to niezwykłe wrażenia. Turcja
Marmaris to słynny kurort części egejskiej Turcji
Wakacje w tureckim Oludeniz często wybierają miłośnicy paraglidingu
Spacer po bawełnianych tarasach Pamukkale to jedna z głównych atrakcji Turcji
Szalony spływ po rwącej rzece czyli rafting, jedna z głównych atrakcji wakacji w Turcji
Side - popularna miejscowość wakacyjna na Riwierze Tureckiej

Masz pytania o ofertę Alaiye Resort Hotel? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego