cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel City (Tasch), Wallis Last Minute
1 / 1

City (Tasch)
star3
Szwajcaria » Wallis » Tasch

 • KOD OFERTY:
  TRV372411
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wypożyczalnia sprzętu zimowego
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

***

Miasto

Zermatt

Kraj

Szwajcaria

Cel podróży

Zermatt to turystyczne centrum regionu Wallis, na wysokości 1620 m. Stamtąd mają Państwo dostęp do rozległego obszaru narciarskiego, rozciągającego się wokół Matterhorn, aż do granicy z Włochami. Ta ekskluzywna miejscowość wypoczynkowa przyciąga turystów bogatą ofertą handlową i rekreacyjną poza stokiem, a także licznymi eventami. Tutaj można wybrać się na zakupy, jeździć na łyżwach, grać w curling, jeździć na sankach. Mimo tak dużej oferty turystycznej Zermatt nie straciło nic ze swojego tradycyjnego uroku. Nie ma tu betonowej zabudowy, wręcz przeciwnie, miejscowość zachowała swój lokalny koloryt. Zermatt jest wyłączone z ruchu kołowego. Po miejscowości najlepiej przemieszczać się pociągiem, elektrobusem, a jeżeli ktoś ma ochotę na odrobinę romantyzmu - bryczką. Wokół miejscowości przebiega wiele szlaków wędrownych, wiodących wokół zbiorników wodnych, na słoneczne tarasy widokowe powyżej Zermatt, Täsch i Randa. W okolicach Gornergrat natomiast można wybrać się na wędrówkę w rakietach śnieżnych.Gletscherpalast (pol. pałac na lodowcu) to niecodzienna atrakcja dla małych i dużych. Olbrzymia, lodowa jaskinia znajduje się na terenie narciarskim Matterhorn glacier paradise, bezpośrednio na lodowcu, 15 m pod powierzchnią ziemi. Dojechać można tam specjalną widną. W lodowym pałacu czeka na Państwa świat niczym z bajki, w którym można odkrywać niesamowite kryształy i rzeźby z lodu. Odpocząć można na lodowych ławkach pokrytych futrami zwierząt. Pałac będzie atrakcją dla całej rodziny!

Teren narciarski

Do jazdy na nartach w regionie Zermatt-Matterhorn upoważnia karnet narciarski "Zermatt". Mają Państwo z nim dostęp do 200 km tras i 32 nowoczesnych wyciągów. Znajduje się tutaj też najwyżej położona kolejka 3-S (na trzech linach) na świecie. Region ten ma się czym pochwalić, mierzący niemal 4000 m lodowiec Matterhorn czyni z niego najwyżej położony teren narciarski w Alpach. Najwyżej położony wyciąg narciarski przy "Klein Matterhorn" dowozi narciarzy na wysokość 3883 m. Jest to najwyżej położona górska stacja Europy. Z tego punktu można podziwiać zapierający dech w piersiach widok na 38 alpejskich szczytów i 14 lodowców. Teren narciarski na lodowcu Zermatt-Matterhorn ze względu na położenie i doskonałe warunki do jazdy jest najpopularniejszym, całorocznym terenem narciarskim w Szwajcarii. Najdłuższa nartostrada mierzy 25 km. Dzięki zróżnicowaniu tras (wszystkie poziomy trudności), każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zapraszamy na narty w cieniu słynnego Matterhorn!Z karnetem narciarskim "International" można jeździć na nartach również we włoskiej Cervinii i tym samym korzystać z 360 km tras (patrz opis regionu narciarskiego). Matterhorn ski safari to mus dla wszystkich, którzy chcą zwiedzić na nartach wszystkie tereny i szczyty regionu. Do wyboru są 2 różne trasy Safari Silber i Safari Gold, obie tak skonstruowane, że można cały dzień spędzić na nartach, nie korzystając 2 razy z tego samego wyciągu. Start jest przy Rothorn, a następnie trasa prowadzi przez Riffelberg, Theodulgletscher (lodowiec), Trockener Steg, Matterhorn glacier paradise, Breuil-Cervinia, Testa Griga i Stafelalp, a stamtąd z powrotem do Zermatt.Jeżeli oferta wciąż nie jest dla Państwa wystarczająca, warto wspomnieć, że w regionie można korzystać z tzw. "Slow Slopes". Są to specjalnie oznakowane trasy, na których narciarze muszą poruszać się powoli i z zachowaniem szczególnej kontroli. Dzięki temu jest to idealna propozycja dla spokojnych narciarzy, którym nie zależy na rozwijaniu zawrotnych prędkości. W regionie dostępnych jest również wiele snowparków i oznakowane trasy do jazdy off-piste. Będąc zakwaterowanym w Täsch mogą Państwo skorzystać z transferu pociągiem między Täsch, a Zermatt całkowicie bezpłatnie. Państwa karnet narciarski "Zermatt-Täsch" jest jednocześnie ważnym biletem na przejazd.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "FREE SKI - SKIPASS W CENIE". Należy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem w cenie. Obiekt nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Położenie/wyposażenie

Przytulny, 3-gwiazdkowy Hotel City jest położony w centrum Täsch, naprzeciw dworca kolejowego. Pociąg do Zermatt i do terenu narciarskiego Zermatt kursuje w odstępach 20-min. (podróż trwa ok. 12 min., z karnetem narciarskim w cenie). Trasa biegowa przebiega w odległości ok. 150 m, natomiast lodowiec Klein Matterhorn ok. 10 km.Do wyposażenia hotelu należą: recepcja, winda, lobby z łączem Wi-Fi (w cenie), pokój dzienny z kominkiem, restauracja, jadalnia, bar i przechowalnia nart i butów narciarskich. Garaż dostępny za opłatą (ograniczona dostępność).Strefa wellness z łaźnią parową i sauną do bezpłatnego użytku w godz.: 16:00 - 20:00 i solarium (za opłatą).WyposażeniePrzytulne pokoje posiadają łazienkę lub prysznic/WC, suszarkę do włosów, TV sat., telefon, radio, Wi-Fi oraz częściowo balkon lub taras.WyżywienieW cenie zawarte jest wyżywienie HB, które obejmuje śniadanie w formie bufetu oraz 4-daniową kolację. 1 x w tyg. serwowany jest specjalny bufet. W święta Bożego Narodzenia (24.12. i 25.12.) serwowana jest 4-daniowa kolacja, natomiast w Sylwestra 5-daniowa uroczysta kolacja. Produkty częściowo pochodzą z gospodarstwa.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z sauny (wg opisu)korzystanie z łaźni parowej (wg opisu)Menu bożonarodzeniowe i sylwestrowe (wg opisu)Transfer z/do dworca (konieczność wcześniejszego zgłoszenia)Łóżeczko dla dziecka (konieczność wcześniejszego zgłoszenia)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)

Opcjonalnie płatne na miejscu

SolariumGaraż (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 3,- CHF za osob./nocKeycard (poza Hotelem City, Swiss Budget Alpenhotel, Walliserhof): 5,- CHF

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (8,- CHF za dzień, bez karmy, po wcześniejszym zgłoszeniu)

Zniżki

Pokój 2-osob./dostawka łazienka/WC (ok. 28 m?), HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają: do skończonych 5 lat 100% 6 do 12 lat 50% 13 do 17 lat 30%

Pokój 2-osob./dostawka łazienka/WC (ok. 22 m?), HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

do skończonych 5 lat 100% 6 do 12 lat 50% 13 do 17 lat 30%

Pokój 2-osob. prysznic/WC (ok. 17 m?, balkon), HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 8 lat 55% 9 do 15 lat 30% 16 do 19 lat 10%

Pokój 1-osob./dostawka prysznic/WC (ok. 17 m?), HB - przy zakwaterowaniu wraz z 1 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

do skończonych 5 lat 100% 6 do 12 lat 50%

Pokój 1-osob./dostawka prysznic/WC (ok. 22 m?, balkon), HB - przy zakwaterowaniu wraz z 1 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

do skończonych 5 lat 100% 6 do 12 lat 50%

Ważne wskazówki

Dzieci mogą korzystać ze strefy wellness tylko pod opieką osoby dorosłej.Z karnetem "Zermatt-Täsch" można bezpłatnie skorzystać z transferu pociągiem do/z Zermatt.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./dostawka łazienka/WC (ok. 28 m?), HB

przytulne pokoje z TV sat.położony w nowym budownictwiebalkon lub tarasDostawka przeznaczona wyłącznie dla dzieci do 17. roku życia!

Pokój 2-osob./dostawka łazienka/WC (ok. 22 m?), HB

przytulne pokoje z TV sat.balkon lub taras od południa lub zachodu Dostawka przeznaczona dla dzieci wyłącznie do 17. roku życia!

Pokój 2-osob. prysznic/WC (ok. 17 m?, balkon), HB

wyremontowane pokoje z TV sat.balkon lub taras od strony północnej

Pokój 1-osob./dostawka prysznic/WC (ok. 17 m?), HB

wyremontowane pokoje z TV sat.strona północnaDostawki przeznaczone są dla dzieci do 17. roku życia włącznie!

Pokój 1-osob./dostawka prysznic/WC (ok. 22 m?, balkon), HB

przytulne pokoje z TV sat.balkon lub taras od strony południowej lub zachodniejDostawki przeznaczone są dla dzieci do 17. roku życia włącznie!


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Snow Trex, które specjalizuje się w ofertach wyjazdów zimowych do najbardziej atrakcyjnych regionów narciarskich w Europie i w Ameryce Północnej. Biuro Podróży SnowTrex prężnie działa na rynku międzynarodowym od 2005 roku, obecnie obsługuje turystów w 15 krajach świata.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Biuro Podróży Snow Trex ma do dyspozycji szeroką bazę apartamentów i hoteli o różnym standardzie, a także pośredniczy w zakupie karnetów narciarskich na wybrane ski regiony. Dodatkowo isnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia kursów nauki jazdy na nartach czy snowboardzie.

Podczas wakacji w najpopularniejszych destynacjach klienci objęci są opieką rezydentów, którzy przygotowują animacje wieczorne i zabawy na śniegu. To właśnie stanowi o wyjątkowości oferty Snow Trex.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę City (Tasch)? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego