cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Skoki Narciarskie - Planica - AREA KAVKA, ALPY SłOWEńSKIE
1 / 1

Skoki Narciarskie - Planica - AREA KAVKA
Słowenia » ALPY SłOWEńSKIE » Ratece>

 • KOD OFERTY:
  TRV510499
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kraj

SLOWENIA ZIMA CZWARTEK 19 MARCA Kwalifikacje PIĄTEK 20 MARCA Pierwsza runda - konkurs indywidualny Druga runda - konkurs indywidualny SOBOTA 21 MARCA Trzecia runda - konkurs indywidualny Finałowa runda - konkurs indywidualny NIEDZIELA 22 MARCA Konkurs drużynowy

DO KAŻDEGO BILETU NALEŻY DOLICZYĆ KOSZTY REZERWACJI W WYSOKOŚCI

7 PLN ZA KAŻDY BILET ORAZ OPŁATĘ ORGANIZATORA 7 PLN ZA REZERWACJĘ. UWAGA! BILETY WYSYŁANE BĘDĄ DO PAŃSTWA W FORMIE ELEKTRONICZNEJ PO WCZEŚNIEJSZEJ REZERWACJI I WPŁACIE.

KLUB PLANICA cena jednodniowego biletu zawiera

transfer z Kranjskiej Gory (Hotel Kompas) i z powrotem, napoje i przekąski (bez limitów) w namiocie »Klub Planica« oraz miejsce siedzące na trybunie »Klub Planica«.

KLUB 239 cena jednodniowego biletu zawiera

transfer z Kranjskiej Gory (Hotel Kompas) i z powrotem, napoje (bez limitów) i jedna przekąska w strefie »Klub 239« oraz miejsce siedzące na trybunie »Klub 239« TRYBUNA KAVKA (przodem do miejsca lądowania) cena zawiera wstęp na trybunę »Trybuna Kavka« (ograniczona liczba miejsc) lub miejsce stojące z doskonałym widokiem (możliwość zakupu napojów i przekąsek). UWAGA! BILETY NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI! GRATIS!Dziecko do 2,99 lat na trybunie (bez osobnego miejsca / wraz z rodzicem). GRATIS!Dziecko do 6,99 lat - miejsce stojące. GRATIS!Dziecko do 13,99 lat - miejsce stojące w niedzielę. Bilety (oprócz miejsc na trybunie, Klubu Planica i Klubu 239) będą również dostępne przy skoczni w dniach zawodów (bilety będą dostępne w wyższej cenie / według cenników na miejscu). Kupując bilet, jego posiadacz bezwarunkowo akceptuje zasady postępowania narzucone przez organizatora. Bilet jest ważny dla jednej osoby w dniu trwania wydarzenia. Zwrot biletu nie jest możliwy, chyba że impreza zostanie anulowana lub przełożona. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania niewielkich zmian w programie imprezy. Wnoszenie alkoholu, butelek, szkła, puszek, broni, materiałów wybuchowych, fajerwerków i innych przedmiotów, które mogą zagrozić bezpieczeństwu osób biorących udział w wydarzeniu jest surowo zabronione. Tymczasowe opuszczenie imprezy jest dozwolone tylko w wyznaczonych miejscach. Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.planica.si


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Turystyki Aktywnej Kompas, które na polskim rynku turystycznym funkcjonuje od 1998 roku.

Biuro znane jest głównie z niezwykle ciekawych, autorskich programów wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Jest właścicielem takich marek jak: Izzykamp, Letnie Obozy Przygody, Wakacyjna Szkoła Magii, czy Mikołaje24.pl, a prekursorska marka Interkamp, czyli prestiżowe wyjazdy dla dzieci i młodzieży, cieszy się niezmienną popularnością od wielu lat. To obozy, na których każdy znajdzie coś dla siebie – łączą naukę, działania twórcze i aktywny wypoczynek. Przez lata działalności Biuro Podrózy Kompas zeberało wiele pozytywnych opinii i mnóstwo stałych klientów.

W ramach swojej działalności Biuro Turystyki Aktywnej Kompas zajmuje się także profesjonalną organizacją wycieczek szkolnych, warsztatów z pasją, imprez integracyjnych oraz szkoleniowych dla firm i przedsiębiorstw. Firma posiada również własne obiekty wypoczynkowe na terenie Polski.

Biuro Podróży Kompas posiada także ogromną bazę obiektów wypoczynkowych na dojazd własny w Chorwacji, Słowenii i Czarnogórze. Oferta obejmuje zarówno skromne apartamenty, jak i rodzinne hotele na wakacje all inclusive. Wszystkie obiekty są dokładnie sprawdzone przez pracowników biura. 


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Skoki Narciarskie - Planica - AREA KAVKA? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego