Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

 • Hotel Le Nautique Luxury Beachfront Apartments, Wyspa Mahe Last Minute
1 / 1

Le Nautique Luxury Beachfront Apartments
star2
Seszele » Wyspa Mahe » Mahé

 • KOD OFERTY:
  TRV752113
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • wt, 11.10.2022
 • 17:40
 • Warszawa
 • śr, 12.10.2022
 • 08:30
 • Mahe Island
 • Powrót:
 • wt, 18.10.2022
 • 23:55
 • Mahe Island
 • śr, 19.10.2022
 • 13:15
 • Warszawa
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 7354
 • 135
Opis oferty

Naszym zdaniem

Miejsce idealne na wypoczynek, ale też do uprawiania sportów wodnych - pływania, nurkowania, łowienia ryb czy pływania kajakiem. Wszystko to w rozsądnej cenie i przytulnej atmosferze obiektu

Położenie

Na wyspie Mahe, około 11 km na południe od międzynarodowego lotniska Seychelles. Otoczona przez majestatyczne rafy i granitowe głazy, zatoka Mahe szczyci się jedną z najbardziej lubianych plaż na Seszelach.

Wyposażenie

Nadmorski, klimatyczny obiekt położony na wyspie Mahe. Na terenie obiektu goście mają do dyspozycji: recepcja, bezpłatne WiFi, bezpłatny dostęp do pralni, room service.

Pokoje

Wszystkie pokoje wyposażone są w: klimatyzację i wentylatory sufitowe, w pełni wyposażoną kuchnię, ekspres do kawy, łazienkę z prysznicem, zewnętrzna część wypoczynkową z werandą, łóżeczko dla dziecka (na zapytanie), darmowe wifi, sejf, telefon, TV satelitarną.Rodzaje apartamentów: Queen Beachfront Apartment, King Beachfront Apartment, Beachfront Apartment z dwoma sypialniam.Zakwaterowanie od godziny 14:00, wykwaterowanie do godziny 10:00. Dla gości wyjeżdżających w późniejszych godzinach obiekt może zapewnić przechowanie bagażu maksymalnie do godziny 16:00. Do tej godziny należy zabrać swój bagaż.

Wyżywienie

BBQ (dodatkowo płatne)

Sport i rozrywka

wycieczki, wyprawy, rejs katamaranem (dodatkowo płatne)

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.Po przylocie na Seszele należy podać adres planowanego miejsca pobytu, jak również dysponować odpowiednimi do czasu pobytu środkami finansowymi (gotówka, karty kredytowe, czeki podróżne). Wymagany jest paszport ważny 6 miesięcy od daty powrotu do Polski.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT. Zakwaterowanie od godziny 14:00, wykwaterowanie do godziny 10:00.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .Zgodnie z najnowszymi wytycznymi osoby przylatujące na Seszele muszą okazać negatywny wynik testu na obecność koronawirusa wykonany nie wcześniej niż 72 godziny przed podróżą.

covid 19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html 


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Best Reisen działającego w Polsce już od 22 lat. Biuro zdobyło uznanie znacznej grupy klientów i agencji turystycznych, z którymi ma przyjemność współpracować. Jest członkiem międzynarodowej grupy Flash Tours, która prężnie działa w zakresie promocji i rozwoju turystyki. Biuro Podróży Best Reisen może poszczycić się certyfikatem rzetelna firma, oraz tytułem BIURO PODRÓŻY 2012 przyznanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

Dzięki wsparciu w działaniach i wieloletniemu doświadczeniu, Best Reisen oferuje wyjazdy na wysokim poziomie i dostosowane do oczekiwań swoich klientów. Specjalizuje się w organizacji wakacji w Egipcie, Tunezji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, choć stale poszerza swoją ofertę o doskonałe hotele w Grecji czy Bułgarii. Biuro Podróży Best Reisen jest także ekspertem w organizacji luksusowych wyjazdów egzotycznych - ich wakacje na Malediwach, Seszelach, Sri Lance czy w Tajlandii to gwarancja najwyższej jakości wypoczynku.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Le Nautique Luxury Beachfront Apartments? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego