Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Chateau Saint Cloud, WYSPA LA DIGUE
1/
Hotel Chateau Saint Cloud, WYSPA LA DIGUE
2/
Hotel Chateau Saint Cloud, WYSPA LA DIGUE
3/
Hotel Chateau Saint Cloud, WYSPA LA DIGUE
4/
Hotel Chateau Saint Cloud, WYSPA LA DIGUE
5/
Hotel Chateau Saint Cloud, WYSPA LA DIGUE
6/
Hotel Chateau Saint Cloud, WYSPA LA DIGUE
7/
Hotel Chateau Saint Cloud, WYSPA LA DIGUE
8/
Hotel Chateau Saint Cloud, WYSPA LA DIGUE
9/
Hotel Chateau Saint Cloud, WYSPA LA DIGUE
10/
Hotel Chateau Saint Cloud, WYSPA LA DIGUE
11/
Hotel Chateau Saint Cloud, WYSPA LA DIGUE
12/
Hotel Chateau Saint Cloud, WYSPA LA DIGUE
13/
mapakliknij aby aktywować mapę

Chateau Saint Cloud
star3
Seszele » WYSPA LA DIGUE » La Digue

 • KOD OFERTY:
  TRV808571
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Windsurfing
 • Nurkowanie
 • Basen odkryty
 • Animacje dla dorosłych
 • Klimatyzacja
 • Dostęp do Internetu
 • Dla rodzin z dziećmi
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • czw, 05.10.2023
 • 15:00
 • Warszawa
 • pt, 06.10.2023
 • 06:50
 • Mahe Island
 • Powrót:
 • czw, 12.10.2023
 • 23:50
 • Mahe Island
 • pt, 13.10.2023
 • 12:15
 • Warszawa
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 7674
 • 135
Opis oferty

Naszym zdaniem

Niewielki hotel w rustykalnym stylu. Piękny ogród z bujną tropikalną roślinnością.

Położenie

Kilka minut spacerem od plaży, 10 minut jazdy rowerem od słynnej plaży Ance Source D'Argent, w centrum wyspy La Digue, 5 minut od przystani, 1 km od supermarketu.

Wyposażenie

Recepcja, restauracja z tarasem w ogrodzie, bar przy basenie, internet.

Pokoje

Sześć pokoi typu standard (powierzchnia ok. 20 m2): sypialnia, sejf, telefon, minibar, serwis do zaparzania kawy/herbaty, wiatrak sufitowy, klimatyzacja na życzenie, łazienka z prysznicem i suszarką. Możliwość rezerwacji pokoju o wyższym standardzie: superior i deluxe. Uwaga: w pokojach standardowych możliwość zakwaterowania 3 osób dorosłych tylko na zapytanie.

Wyżywienie

BB: Śniadania.HB: Śniadania i obiadokolacje.

Sport i rozrywka

Basen z tarasem słonecznym, możliwość wypożyczenia roweru (to najlepszy i najpopularniejszy środek transportu na wyspie), okresowo występy zespołu folklorystycznego. Obsługa pomaga w organizacji wycieczek, rejsów, wypraw nurkowych i wędkarskich. Uwaga: przy pobycie powyżej 4 noclegów każdemu z gości przysługuje dwukrotnie darmowe wypożyczenie roweru.

Dla dzieci

Łóżeczko, fotelik, opiekunka.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.Po przylocie na Seszele należy podać adres planowanego miejsca pobytu, jak również dysponować odpowiednimi do czasu pobytu środkami finansowymi (gotówka, karty kredytowe, czeki podróżne). Wymagany jest paszport ważny 6 miesięcy od daty powrotu do Polski.W przypadku zakupienia pobytu w hotelu na wyspie Praslin lub La Digue transfer do hotelu po przylocie/przed lotem powrotnym uzależniony jest od godzin kursowania promu. Godziny te mogą ulegać zmianom. W przypadku braku możliwości zorganizowania transferu w danym dniu konieczne jest spędzenie nocy w hotelu na głównej wyspie, Mahe.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .Zgodnie z najnowszymi wytycznymi osoby przylatujące na Seszele muszą okazać negatywny wynik testu na obecność koronawirusa wykonany nie wcześniej niż 72 godziny przed podróżą.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Best Reisen działającego w Polsce już od 22 lat. Biuro zdobyło uznanie znacznej grupy klientów i agencji turystycznych, z którymi ma przyjemność współpracować. Jest członkiem międzynarodowej grupy Flash Tours, która prężnie działa w zakresie promocji i rozwoju turystyki. Biuro Podróży Best Reisen może poszczycić się certyfikatem rzetelna firma, oraz tytułem BIURO PODRÓŻY 2012 przyznanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

Dzięki wsparciu w działaniach i wieloletniemu doświadczeniu, Best Reisen oferuje wyjazdy na wysokim poziomie i dostosowane do oczekiwań swoich klientów. Specjalizuje się w organizacji wakacji w Egipcie, Tunezji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, choć stale poszerza swoją ofertę o doskonałe hotele w Grecji czy Bułgarii. Biuro Podróży Best Reisen jest także ekspertem w organizacji luksusowych wyjazdów egzotycznych - ich wakacje na Malediwach, Seszelach, Sri Lance czy w Tajlandii to gwarancja najwyższej jakości wypoczynku.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Chateau Saint Cloud? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

Zakres i cena oferty prezentowane są na podstawie danych Biur podróży dostarczanych za pośrednictwem elektronicznego systemu rezerwacyjnego. Ze względu na prezentację ofert w czasie rzeczywistym, uwzględniającą bieżącą dostępność i zmianę cen mogą one ulec zmianie. Ostateczny zakres i cena oferty określone są w przesłanej do akceptacji klienta umowie.