cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Sylwester - Sankt Petersburg, SANKT PETERSBURG
1 / 1

Sylwester - Sankt Petersburg
star3
Rosja » SANKT PETERSBURG » Sankt Petersburg>

 • KOD OFERTY:
  TRV464319
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wyjazd weekendowy
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • pn, 30.12.2019
 • 19:55
 • Warszawa
 • wt, 31.12.2019
 • 01:40
 • St Petersburg
 • Powrót:
 • pt, 03.01.2020
 • 15:15
 • St Petersburg
 • pt, 03.01.2020
 • 18:40
 • Warszawa
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie:
Hotele *** klasy turystycznej (4 rozpoczęte doby hotelowe) - położone w okolicycentrum Petersburga.
Do dyspozycji gości:
w hotelu restauracja i bar
Pokoje:
2 - os (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami.
Wyżywienie:
śniadania typu bufet za dopłatą obiadokolacje (4).
Kategoria lokalna:
***
Program
Dzień 1 30.12. Zbiórka na lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw Rainbow (w strefie Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska). Nocny przelot do St. Petersburga. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: stronie operatora.Po przylocie transfer do hotelu i zakwaterowanie.
Dzień 2 31.12. Po śniadaniu wycieczka autokarowa w okolice Petersburga. W okresie, kiedy miasto było stolicą Rosji powstały tu liczne rezydencje i pałace należące do rodziny carskiej. Niemal całkowicie zniszczone podczas II Wojny Światowej wróciły do dawnej świetności dzięki wysiłkom konserwatorów i muzealników. Odwiedzimy dwa kompleksy. W pierwszej kolejności udamy się do Carskiego Sioła, gdzie zwiedzimy pałac carycy Katarzyny. Niezmiennie jego główną atrakcją jest odtworzona niedawno Bursztynowa Komnata, której oryginał zaginął w tajemniczy sposób pod koniec II Wojny Światowej. Następnie przejazd do Pawłowska. Tutaj w noworoczny nastrój wprowadzi nas przejażdżka słynnymi "trojkami" (w przypadku braku śniegu przejazd bryczką). Scenerią naszego kuligu będzie park zaaranżowany w stylu angielskim, gdzie nastrój tworzą świątynie dumania i dekoracyjne ruiny. Powrót do hotelu. Wieczorem kolacja sylwestrowa w restauracji hotelowej (dla tych którzy dopłacili do tego świadczenia). Klientom, którzy nie wykupili kolacji sylwestrowej proponujemy świętowanie nadejścia Nowego Roku w centrum Petersburga przy Newskim Prospekcie (wyjazd z hotelu pod opieką pilota około 21.00, powrót około 1.00). W tym dniu nie ma fakultatywnej obiadokolacji w hotelu.
Dzień 3 01.01. Po późnym śniadaniu panoramiczne zwiedzanie Petersburga, najbogatszego w zabytki miasta Rosji, dawnej stolicy imperium rosyjskiego. Przejazd nabrzeżem Pałacowym z pałacem Marmurowym i pałacem Zimowym do znajdującej się w delcie Newy wyspy Wasilewskiej z kolumnami Rostralnymi, zespołem Dwunastu Kolegiów oraz nabrzeżem Uniwersyteckim z pałacem Mienszykowa i Przystanią ze Sfinksami oraz groźną sylwetką słynnej "Aurory". Następnie przejedziemy na plac Senacki z posągiem Piotra Wielkiego zwanym Miedzianym Jeźdźcem. Tuż obok znajduje się najbardziej chyba znana świątynia miasta: sobór św. Izaaka. Przejedziemy również w okolice Pomnika Blokady i cmentarza Piskariowskiego. Miejsca te są zwyczajowo odwiedzane przez mieszkańców Petersburga w okresach świątecznych. Składane tu kwiaty są wyrazem pamięci i hołdem dla ofiar oblężenia miasta. Szacuje się, że podczas 900 dni blokady zginęło ok. 1,5 miliona obrońców i mieszkańców Leningradu.Powrót do hotelu, kolacja (fakultatywnie) i nocleg.
Dzień 4 02.01. Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Petersburga. Zwiedzanie Ermitażu - jednej z najbogatszych na świecie kolekcji dzieł sztuki zajmującej wnętrza Pałacu Zimowego. Na szczególną uwagę zasługuje tu wspaniała pinakoteka w której reprezentowani są niemal wszyscy najwybitniejsi malarze Europy. Przejedziemy na drugi brzeg Newy do Twierdzy Pietropawłowskiej kryjącej grobowce carów. Ufortyfikowana wyspa stanowiła niegdyś zalążek miasta. Zwiedzimy tu m.in. sobór św. Piotra i Pawła mieszczący panteon dynastii Romanowów. Następnie wrócimy do centrum gdzie odwiedzimy okazałą Świątynię na Krwi wybudowaną w miejscu zamachu na cara Aleksandra II. Po południu czas wolny na Newskim Prospekcie w okolicach soboru Kazańskiego i kościoła św. Katarzyny (miejsce pierwotnego pochówku króla Stanisława Augusta Poniatowskiego). Wieczorem powrót do hotelu na nocleg. Fakultatywnie obiadokolacja.
Dzień 5 03.01. Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i czas wolny w centrum miasta. Transfer na lotnisko. Wylot do Warszawy.
UWAGI DO PROGRAMU - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach muzealnych. - Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów. - Najbardziej popularną walutą na miejscu jest EUR (konieczna wymiana na RUB).
"
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot do Sankt Petersburga, opłaty lotniskowe, transfery lokalne, zakwaterowanie w hotelu (4 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania (4), program turystyczny jw., opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu, opłat rezerwacyjnych, usług lokalnych przewodników, napiwków (łącznie ok. 195 EUR - płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki), kosztów wizy rosyjskiej (płatne obowiązkowo Rainbow pośredniczy w jej otrzymaniu - szczegóły w systemie rezerwacyjnym), przejazdów komunikacją miejską oraz pozostałych nieujętych powyżej kosztów. Możliwa dopłata do obiadokolacji (2) oraz kolacji sylwestrowej w systemie rezerwacyjnym.
KOLACJA SYLWESTROWA (za dodatkową dopłatą) Zorganizowana w głównej restauracji hotelowej w godzinach 22:00-02:00. W cenie przystawki i dania gorące. Napoje: 1/2 butelki wina oraz 1/2 butelki wina musującego o północy na os. napoje bezalkoholowe, kawa lub herbata (w ilościach limitowanych). Muzyka na żywo i elektroniczna (DJ) oraz miejsce do tańca. Program animacyjny w tradycyjnym rosyjskim stylu.
Wizy - informacje dla sprzedawców
UWAGA! Opisana w ofercie procedura wizowa dotyczy tylko obywateli polskich. W przypadku innego obywatelstwa wizowanie pozostaje w zakresie własnym Klienta! Zwracamy uwagę, że obecnie wizy turystyczne nie są wydawane w trybie ekspresowym a procedura wizowa dla obywateli państw trzecich ubiegających się o wizę w Polsce jest bardziej skomplikowana niż dla obywateli Polski.- Wymagana jest wiza do Federacji Rosyjskiej.
- W celu uzyskania wizy należy najpóźniej 23 dnia przed dniem rozpoczęcia imprezy dostarczyć do działu wiz Rainbow (00-152 Warszawa, al. Jana Pawła II 52/54) * paszport z dwoma wolnymi stronami i datą ważności min. 6 miesięcy od daty powrotu. * prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany wniosek wizowy (wniosek wypełnia się poprzez stronę internetowej * 1 biometryczne zdjęcie nie starsze, niż 6 miesięcy (zgodnym z wymogami Ambasady Federacji Rosyjskiej dostępnymi na stronie www.rusemb.pl
- wymiar 3,5 x 4,5 cm, kolorowe na białym tle, obejmujące tylko ramiona i twarz na wprost).
- W przypadku rezygnacji z imprezy lub zmiany terminu po złożeniu dokumentów do wizowania, do kosztów potrąceń zgodnych z OWU zostanie doliczona kwota 370 PLN (kwota ta nie jest objęta umową gwarancji zwrotu kosztów rezygnacji z imprezy).
- W przypadku zamieszkiwania poza granicami Polski lub nie dostarczenia na czas wymaganych dokumentów lub dostarczenia nieprawidłowo przygotowanych uczestnik będzie zobligowany uzyskać wizę we własnym zakresie i na własny koszt. - Brak wizy będzie oznaczał rezygnację z imprezy zgodnie z OWU.
- Instrukcja wizowania dostępna będzie u sprzedawcy imprezy na około miesiąc przed wylotem grupy.
- Niezbędnym jest aby paszport pozostał do dyspozycji biura do dnia wylotu Klientów.
"
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.3/6. Sprawdź opinie: "
Wizy
Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow (dotyczy tylko obywateli polskich. W przypadku innego obywatelstwa wizowanie pozostaje w zakresie własnym Klienta). O szczegóły zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta u którego dokonywałeś rezerwację.
META Description
• Newski Prospekt - główna ulica handlowa Petersburga • Przejażdżka "troiką" w Pawłowsku • Bursztynowa Komnata i caryca Katarzyna - Pałac w Carskim Siole • Pałac Zimowy - Ermitaż • Twierdza Pietropawłowska - kolebka miasta • Sobór św. Izaaka - największa świątynia Petersburga • kolacja sylwestrowa w restauracji hotelowej lub przywitanie Nowego Roku przy Newskim Prospekcie •


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Sylwester - Sankt Petersburg? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego