cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

 • Hotel Weekend w Moskwie, MOSKWA
1 / 1

Weekend w Moskwie
star3
Rosja » MOSKWA » Moskwa

 • KOD OFERTY:
  TRV722749
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wyjazd weekendowy
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • śr, 11.08.2021
 • 10:35
 • Warszawa
 • śr, 11.08.2021
 • 13:45
 • SVO
 • Powrót:
 • nd, 15.08.2021
 • 20:40
 • SVO
 • nd, 15.08.2021
 • 21:55
 • Warszawa
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 2899
 • 135
Opis oferty

Kategoria

weekend lotniczy / hotel ***

Region

Moskwa / Rosja

TFG I TFP

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 22.12.20, Uczestnicy naszych wycieczek są objęci obowiązkową składką ubezpieczeniową na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) oraz na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP). Składka ta wynosi 13 zł/os na każdy z funduszy. Składki NIE SĄ ZAWARTE w cenie wycieczki i zostaną doliczone w ostatnim kroku rezerwacji.

LATO 2021 - II STOPIEŃ PROMOCJI WCZESNA REZERWACJA DO 28.02.21

Obecnie obowiązuje II stopień promocji na city breaki z sezonu letniego 2021 (kod cennika FM02). II stopień promocji obejmuje - Zniżka 200 zł/os - Preferencyjne kwoty zaliczek za wycieczkę - 15% zaliczki w przeciągu 3 dni po dokonaniu rezerwacji; dopłata do 30% wartości imprezy do 31.03.21; dopłata do 100% wartości imprezy do miesiąca przed wylotem Korzyści dla Uczestników Programu Lojalnościowego Matimpex City Fun - Dodatkowa zniżka w wysokości 4% wartości wycieczki. Zniżka liczona od ceny podstawowej wycieczki (zniżka nie jest liczona od bagażu, ubezpieczeń i innych usług dodatkowych) - Gwarancja niezmienności ceny gratis - Upgrade do ubezpieczenia PLUS - Cena promocyjna na ubezpieczenia od kosztów rezygnacji - KR 25 zł oraz KRCHP 50 zł Promocja będzie obowiązywała do 28.02.21 lub do wyczerpania miejsc w danej puli promocyjnej. Po ich wyczerpaniu wycieczka będzie sprzedawana w następnych stopniach promocji lub w cenie katalogowej. Ceny w systemie zawierają już zniżki za wczesną rezerwację.

PROGRAM RAMOWY

Majestatyczny Plac Czerwony, potężne budowle Kremla, czar ubiegłych stuleci mieszający się z nowoczesnością i przepychem, krajobrazy z płócien i książkowych kart największych mistrzów - to tylko część atrakcji, które oferuje największa pośród metropolii Europy, Moskwa. Warto tu wpaść choćby na kilka dni!

DZIEŃ 1

Zbiórka na wybranym lotnisku na 2 godziny przed wylotem, odprawa i przelot do Moskwy. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i nocleg. Uwaga! Jeśli pozwolą na to godziny przelotów, w pierwszym i ostatnim dniu będzie realizowany program zwiedzania.

DZIEŃ 2-4

Po śniadaniu zapraszamy na zwiedzanie Moskwy - w programie m.in. - Plac Czerwony, zwany sercem Moskwy, będący pierwszym obiektem UNESCO na mapie Rosji; Mauzoleum Lenina, w którym znajdują się zabalsamowane zwłoki przywódcy Rewolucji Październikowej; Cerkiew Wasyla Błogosławionego - jedna z najpiękniejszych rosyjskich cerkwi oraz zabytkowy, trzypiętrowy gmach GUM (Głównego Domu Towarowego) - Moskiewski Kreml - Plac Soborowy z Soborem Uspieńskim i Archangielskim, w którym znajdują się nagrobki rosyjskich carów; Cerkiew Zwiastowania Matki Bożej - dawna prywatna kaplica carska, wyróżniająca się bogactwem zdobień; Dzwonnica Iwana Wielkiego wspólna dla wszystkich cerkwi kremlowskich; CCR puszka - jedna z największych armat na świecie; Dzwon Carski oraz Zbrojownia, czyli kremlowski Skarbiec Carów, mieszczący zbiory o olbrzymiej wartości - Park Aleksandrowski - spacer po przepięknych ogrodach po zachodniej stronie Kremla; budynek słynnego Teatru Bolszoj oraz Plac Łubiański zwany Łubianką, znany przede wszystkim z budynku stanowiącego siedzibę służb specjalnych - Galeria Trietiakowska z najpiękniejszą na świecie kolekcją malarstwa rosyjskiego - Spacer Starym Arbatem - ulicą opisywaną w wielu utworach literackich, w której okolicach zamieszkiwali m.in. Aleksander Puszkin czy Bułat Okudżawa. - Wzgórza Worobiowe, gdzie zlokalizowany jest m.in. górujący nad miastem gmach główny Uniwersytetu Moskiewskiego i skąd roztacza się przepiękna panorama Moskwy - Baśniowo położony Klasztor Nowodziewiczy - najpiękniejszy z żeńskich klasztorów w Rosji oraz przyległy do niego zabytkowy cmentarz, na którym pochowani są m.in. Antoni Czechow i Michaił Bułhakow - Nowoczesna dzielnica zwana Moskwa City - moskiewskie centrum biznesowe oraz wycieczka po moskiewskich stacjach metra, które stanowią prawdziwe podziemne muzeum - Jedyna w swoim rodzaju dzielnica Izmailowo, wzorowana na zabudowie carskiej Rosji i zwana dziś Małym Kremlem - znajduje się tu najwyższy drewniany kościół w Rosji, niewielkie Muzeum Historii Rosyjskiej Wódki oraz pchli targ, na którym można kupić wszelkiego rodzaju pamiątki - Dla chętnych wizyta w Muzeum Kosmonautyki z ciekawą ekspozycją dotyczącą podboju kosmosu (ok. 3 €); rejs statkiem po rzece Moskwie, podczas którego będzie można podziwiać najpiękniejsze zabytki Moskwy z perspektywy rzeki (ok. 10 €) oraz wieczór folklorystyczny z pokazem rosyjskich tańców narodowych (ok. 40-45 €) - Podczas wycieczki będzie też można wybrać się na przedstawienie do słynnego Teatru Bolszoj (zainteresowane osoby prosimy o wcześniejszy kontakt) W czasie zwiedzania przerwa na posiłek (średnia cena obiadokolacji w restauracji w Moskwie to ok. 20-25 €). Wieczorami powrót do hotelu i nocleg.

DZIEŃ 5

Po śniadaniu wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, odprawa i przelot do kraju.

HOTEL

HOTELE 3* położone w niewielkim oddaleniu od ścisłego centrum Moskwy, w pobliżu stacji metra, skąd szybko można dostać się do najważniejszych zabytków miasta. Wszystkie hotele oferują zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych (możliwość 1 dostawki, pokoje 3-osobowe tylko na zapytanie) z łazienką, TV i telefonem.

WYŻYWIENIE

Śniadania w formie bufetu kontynentalnego

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE

- Przelot na wybranej trasie (wraz z opłatami lotniskowymi) - Bagaż podręczny - Transfer lotnisko - hotel - lotnisko - Transfer busem/autokarem w 4 dniu wycieczki - 4 noclegi w hotelu 3* - Pokoje 2-osobowe z łazienkami - 4 śniadania - Opieka pilota - Ubezpieczenie MAX Signal Iduna (KL do 40.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP i bagaż do 2.000 zł)

KOSZTY DODATKOWE

- Orientacyjny koszt realizacji programu zwiedzania to ok. 140-160 € - kwota ta obejmuje przejazdy komunikacją miejską podczas realizacji programu, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztami ich rezerwacji (Plac Katedralny na Kremlu, Zbrojownia, Cerkiew Bazyla Błogosławionego, Galeria Trietiakowska, Muzeum Historii Wódki) oraz lokalnych przewodników. - Opcje dla chętnych (Muzeum Kosmonautyki, rejs stateczkiem, wieczór folklorystyczny oraz przedstawienie w Teatrze Bolszoj) są dodatkowo płatne. - Z uwagi na konieczność wcześniejszej rezerwacji biletów wstępu do niektórych obiektów, osoby, które chciałyby zrezygnować ze zwiedzania któregoś z punktów programu, prosimy o kontakt najpóźniej na miesiąc przed wylotem. Po tym terminie może nie być możliwości rezygnacji z zakupionych biletów, a Uczestnik zostanie obciążony ich kosztem (w euro, przez pilota). Wcześniejsza rezerwacja nie dotyczy atrakcji dla chętnych. - Cena nie zawiera wizy rosyjskiej

INFORMACJE DODATKOWE

- Dopłata za pokój 1-osobowy +700 zł (nie ma możliwości dokwaterowania) - Zniżka dla trzeciej osoby w pokoju -120 zł (pokoje trzyosobowe na zapytanie)

BAGAŻ I REZERWACJA MIEJSC

- LOT - Cena wycieczki zawiera bagaż podręczny o wadze 8 kg i wymiarach 55x40x23 cm oraz dodatkowy mały bagaż podręczny (mała torebka, aktówka, itp) - AEROFLOT - Cena wycieczki zawiera 1 sztukę bagażu podręcznego o wadze 10 kg i wymiarach 55x40x25 cm - Istnieje możliwość wykupienia bagażu głównego - ceny bagażu zależą od przewoźnika, trasy i terminu wycieczki, a dodatkowy bagaż przypisany jest do konkretnej osoby. Ze względów organizacyjnych prosimy o ostateczny wybór opcji bagażu najpóźniej na 4 dni robocze przed planowanym terminem wycieczki - po tym terminie dodanie bagażu on-line może nie być możliwe. Z uwagi na zmieniające się stawki przewoźników, bagaż dodany po wykupieniu rezerwacji, może być droższy niż bagaż wykupiony przy wystawieniu biletu.

WIZA DO ROSJI

Do wjazdu do Rosji niezbędny jest paszport ważny przez 6 miesięcy od planowanej daty powrotu do kraju (nie ma możliwości wjazdu na dowód osobisty!) oraz wiza. Wizę można uzyskać indywidualnie lub u organizatora wycieczki (koszt pośrednictwa wizowego to 450 zł). Dokumenty potrzebne do otrzymania wizy rosyjskiej należy dostarczyć do biura najpóźniej na 28 dni przed rozpoczęciem imprezy. Dokumenty niezbędne do otrzymania wizy to - wydrukowany, wypełniony i osobiście podpisany czarnym długopisem formularz wizowy - 1 zdjęcie biometryczne nie starsze niż 6 miesięcy (wymiar 3,5 cm x 4,5 cm, twarz na wprost, kolorowe, na białym tle) - Paszport ważny minimum 6 miesięcy od planowanej daty powrotu z Rosji, posiadający minimum 2 wolne strony

POZOSTAŁE UWAGI

- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, jednak wszystkie punkty programu zostaną zrealizowane. Pilot nie oprowadza grupy po wnętrzach muzeów (zwiedzanie muzeów z przewodnikiem lokalnym) - Spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w kraju lub w Moskwie po przylocie. - Transfery lotniskowe realizowane są busem/autokarem, przejazdy podczas zwiedzania odbywają się komunikacją miejską. W pojedynczych przypadkach transfer lotniskowy może być realizowany jedynie pod opieką lokalnego kierowcy. - W przypadku wylotu we wczesnych godzinach porannych, zamiast śniadania mogą zostać przygotowane pakiety śniadaniowe - Dokumenty podróży będą do odbioru na lotnisku (u pilota lub przedstawiciela naszego biura) lub zostaną wysłane wcześniej drogą mailową - w takiej sytuacji Klienci lecą sami, na podstawie kart pokładowych lub biletów. Na tydzień przed wylotem zostanie wysłane potwierdzenie ze wszystkimi informacjami dotyczącymi zbiórki i przekazania dokumentów - Posiadaczy paszportów tymczasowych mogą obowiązywać inne warunki wjazdowe. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym - prosimy o kontakt przed dokonaniem rezerwacji. - Zmian w wycieczkach opartych o loty rejsowe można dokonać w zakresie, na jaki pozwala przewoźnik.

UBEZPIECZENIE

Podczas naszej wycieczki do Moskwy Uczestnicy są objęci ubezpieczeniem MAX Signal Iduna. Pakiet podstawowy zawiera ubezpieczenie od kosztów leczenia (KL do 40.000 €), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW do 15.000 zł), bagażu (do 2.000 zł), a także ubezpieczenie w przypadku chorób przewlekłych (CHP). Istnieje również możliwość skorzystania z opcji dodatkowego ubezpieczenia - Ubezpieczenie KR - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki - dopłata +3% wartości wycieczki; - Ubezpieczenie KRCHP - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki dla osób przewlekle chorych - dopłata +6% wartości wycieczki.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Jeśli Klient był na naszych wycieczkach przynajmniej dwa razy, zapraszamy do zapisania się do Programu Lojalnościowego Matimpex City Fun (formularz dostępny na stronie internetowej biura). Jeśli Klient ma już swój numer Uczestnika, prosimy o kontakt - dla Uczestników Programu mamy dodatkowe zniżki.


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Matimpex, jednego z pierwszych prywatnych biur podróży w Polsce z ponad 25-letnim doświadczeniem.

Biuro Podróży Matimpex współpracuje z zespołem najlepszych pilotów i przewodników, nieustannie ulepszając i powiększając swoją ofertę, wychodząc naprzeciw sugestiom i potrzebom rynku. Specjalizuje się w wycieczkach objazdowych do popularnych, najciekawszych zakątków i miast Europy - wycieczki do Rzymu, Barcelony, Budapesztu, madrytu, Paryżu i wielu innych.

Biuro Podróży Matipex słynie także z organizacji wycieczek na specjalne zamówienia grup, przygotowanych według ciekawych, zindywidualizowanych programów, których świadczenia ściśle dostosowane są do oczekiwań klientów. Wysoki standard oferowanych usług i zadowolenie klientów zostały potwierdzone certyfikatami "Dobre, bo Polskie" oraz "Najlepsze w Polsce".


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Weekend w Moskwie? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego