cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Sylwester - Lizbona, Lizbona
1 / 1

Sylwester - Lizbona
star4
Portugalia » Lizbona

 • KOD OFERTY:
  TRV274109
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wyjazd weekendowy
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • so, 29.12.2018
 • 14:55
 • Warszawa
 • so, 29.12.2018
 • 18:05
 • Lisbon
 • Powrót:
 • śr, 02.01.2019
 • 09:00
 • Lizbona
 • śr, 02.01.2019
 • 14:00
 • Warszawa
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

****

Opis oferty

  Położenie:
Hotel - Estoril Eden **** lub podobny- zlokalizowany w Estoril, ekskluzywnej miejscowości wypoczynkowej położonej około 25 km od Lizbony, niedaleko przepięknej plaży.
Uwaga!!! Możliwa zmiana hotelu na inny o podobnym standardzie.
Do dyspozycji gości:
Recepcja, windy, restauracja, bar, disco-bar, sala konferencyjna, kryty basen (może być czasowo niedostępny), jacuzzi, sala fitness i niewielki ogród. W pobliżu największe w Portugalii kasyno!
UWAGA !!! Jacuzzi i basen nie będą dostępne 31.12 i 01.01.
Pokoje:
Pokoje: wygodne, 2-os. z łazienkami i WC. W każdym pokoju klimatyzacja, niewielki aneks kuchenny, TV-sat (także płatne kanały), telefon oraz balkon. Za opłatą: sejf i mini bar. W pokojach bezpłatny dostęp do internetu.
Wyżywienie:
Śniadania typu bufet. Za dopłatą 2 obiadokolacje.
Kategoria lokalna:
****
Program
Dzień 1. - 29.12 Zbiórka na Lotnisku im. Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw Rainbow (w strefie Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska). Wylot do Lizbony (możliwa przesiadka). Po przylocie, transfer do hotelu Eden w Estoril (lub podobnego)koło Lizbony. Zakwaterowanie i nocleg. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: http://r.pl/rozklady.
Dzień 2. - 30.12 Po śniadaniu całodniowa wycieczka do Fatimy, Batalha, Alcobaca i Obidos. W Fatimie zwiedzimy sanktuarium Matki Boskiej Różańcowej (uwaga! Do bazyliki nie wolno wchodzić w kapeluszach, szortach itp.- konieczne są skromne stroje). Batalha jest znana głównie z klasztoru Santa Maria da Vitoria, który powstał dla upamiętnienia zwycięstwa króla Jana I nad Hiszpanami pod Aljbarrotą. Klasztor uznawany jest za perłę późnego gotyku w jego skład wchodzą m.in.: trójnawowa bazylika z transeptem, Kaplica Fundatora, gdzie pochowany został król Jan I z małżonką Filipą Lancaster Krużganek Królewski z bogato zdobionymi maswerkami czy Niedokończone Kaplice. W Alcobaca znajduje się opactwo Cystersów, przykład doskonałej w formie gotyckiej architektury cysterskiej, z największym kościołem w Portugalii. Warte zobaczenia są grobowce króla Piotra I i jego tragicznie zmarłej kochanki Ines de Castro, Sala Królów, kuchnie czy krużganki. Ostatnim punktem programu będzie Obidos - otoczone średniowiecznymi murami obronnymi urokliwe miasteczko, z krętymi uliczkami i bielonymi kamienicami, sklepami z ceramiką i pamiątkami, niewielkimi restauracjami. Proponujemy zatrzymać się na chwilę w jednej z restauracji i rozgrzać kieliszkiem słynnego likieru wiśniowego. Powrót do hotelu i kolacja (opcjonalnie - dodatkowo płatna). Nocleg.
Dzień 3. - 31.12 Po śniadaniu przejazd do Sintry, niezwykle urokliwego miasteczka - miejsca letniego wypoczynku władców Portugalii. Miasto zostało wpisane przez UNESCO na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury. Spacer po mieście: Palacio National de Sintra położony w samym centrum starej Sintry, ratusz, malownicze kręte uliczki ze sklepikami oferującymi lokalne wyroby. Czas wolny. Następnie przejazd do Lizbony, gdzie zobaczymy między innymi zamek de Sao Jorge (św. Jerzego) - pozostałości po dawnej królewskiej siedzibie, z której rozciąga się piękna panorama miasta, katedrę, malowniczą dzielnicę Alfama, dzielnicę Belem z klasztorem dos Jeronimos i wieżą de Belem z różą wiatrów oraz pomnikiem odkryć geograficznych upamiętniających sławnych portugalskich zdobywców: Henryka Żeglarza, Vasco da Gama, Magellana. Późnym popołudniem powrót do hotelu. Czas wolny na przygotowanie do kolacji sylwestrowej (organizowana w restauracji hotelowej Réveillon). Ok. 21.00 kolacja sylwestrowa (obowiązkowa).
Dzień 4. - 01.01 Po śniadaniu czas wolny. Można wybrać się na samodzielną eksplorację Lizbony gdzie łatwo dojechać kolejką , której przystanek znajduje się tuż przy hotelu, a docelowa stacja w centrum Lizbony. Proponujemy również spacer do pobliskiego Cascais (3 km nadmorską promenadą), położonego nad ujściem Tagu do oceanu. Warto pospacerować krętymi uliczkami starego miasta. Nocleg w hotelu i kolacja (opcjonalnie - dodatkowo płatna).
Dzień 5. - 02.01 Po śniadaniu, wykwaterowanie. Przejazd na lotnisko w Lizbonie, wylot do Warszawy (możliwa przesiadka)na lotnisko im. F.Chopina.
Uwagi do programu! - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. - Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów.
"
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot samolotem do/z Lizbony (możliwa przesiadka), zakwaterowanie w hotelu j.w. (4 rozpoczęte doby hotelowe ), 4 śniadania, program turystyczny j.w., transfery lotnisko-hotel-lotnisko, ubezpieczenie TU Europa (NW, KL, CP, Assistance oraz bagaż) oraz opiekę pilota.
Cena podstawowa nie obejmuje: dodatkowych posiłków, napoi do posiłków, kolacji sylwestrowej (płatna obowiązkowo), obiadokolacji (za dopłatą 2 obiadokolacje w dniach: 30.12 i 01.01), przejazdów komunikacją miejską oraz pozostałych nie ujętych powyżej kosztów i innych wydatków osobistych, a także lokalnego podatku ok. 1 EUR/os/dzień (płatna na miejscu). Wstępy do zwiedzanych atrakcji, koszty przewodników lokalnych oraz napiwki dla obsługi (razem ok. 110 EUR/os. - płatne obligatoryjnie na miejscu).
KOLACJA SYLWESTROWA (obligatoryjna , dodatkowo płatna)
Zorganizowana w restauracji hotelowej Réveillon w pobliżu centrum miasta: przekąski, dania ciepłe, sałatki, deser. Kawa, herbata, woda i lampka wina musującego na osobę o północy. Pozostałe napoje dodatkowo płatne. Muzyka elektroniczna, niewielki parkiet do tańca. Dokładny program kolacji sylwestrowej podany zostanie w listopadzie 2018 w osobnym komunikacie, który dostępny będzie w biurach agencyjnych i własnych Rainbow oraz na stronie internetowej :www.R.pl.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.7/6. Sprawdź opinie:
META Description
Klasztory w Batalha i Alcobaca - Unesco• Średniowieczna Sintra• Róża Wiatrów w Lizbonie!• Zamek Sao Jorge i Wieża Belem • Wspaniała Zabawa i Sylwester!


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Sylwester - Lizbona? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego