cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

 • Hotel Wycieczka na Mazury BB, Giżycko
1 / 1

Wycieczka na Mazury BB
star2
Polska » Giżycko

 • KOD OFERTY:
  TRV733818
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • czw, 09.09.2021
 • 06:30
 • Katowice
 • pt, 10.09.2021
 • 00:00
 • GZ0
 • Powrót:
 • nd, 12.09.2021
 • 00:00
 • GZ0
 • nd, 12.09.2021
 • 00:00
 • Katowice
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 759
 • 135
Opis oferty

Kraj

POLSKA

BON TURYSTYCZNY

Informujemy Państwa, że za tę imprezę można zapłacić Bonem Turystycznym. Warunkiem jest aby uczestnikiem imprezy było także dziecko. Szczegóły dostępne są na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/polski_bon_turystyczny

WYCIECZKA NA MAZURY

Mazury są regionem etnograficznym położonym w północno - wschodniej części Polski. Obszar ten został zasiedlony w XIV-XVII wieku przez osadników z Mazowsza. Mazury są częścią Pojezierza Mazurskiego, które charakteryzuje się urozmaiconą rzeźbą terenu z licznymi jeziorami polodowcowymi. Pojezierze Mazurskie znane jest jako Kraina Tysiąca Jezior, doskonale odzwierciedlająca charakter regionu.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

1 DZIEŃ Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd do Kadzidła. Zwiedzanie Skansenu - Zagrody Kurpiowskiej, znajdującej się na Mazowszu przy granicy z Mazurami. Region zamieszkiwany jest przez Kurpiów, którzy należą do jednej z najciekawszych grup etnograficznych w Polce. W Skansenie zapoznamy się z zabytkowymi chatami kurpiowskimi wyposażonymi w oryginalne sprzęty, meble i narzędzia. Przejazd do miejsca zakwaterowania. Nocleg. 2 DZIEŃ Śniadanie. Przejazd do miejscowości Krutyń na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Spływ pychówkami po Krutyni - najpopularniejszym szlaku kajakowym w Polsce i Europie. Przejazd do Wojnowa - symbolu polskich staroobrzędowców. Zwiedzanie Klasztoru Staroobrzędowców - męskiego monasteru nad Jeziorem Duś. Przejazd do miejscowości Ruciane Nida. Zwiedzanie Muzeum K .I. Gałczyńskiego w Leśniczówce - Pranie + prelekcja "Walizka Gałczyńskiego". Powrót do miejsca zakwaterowania. Nocleg 3 DZIEŃ Śniadanie. Przejazd do miejscowości Ryn. Zwiedzanie Zamku Krzyżackiego z XIV wieku, gdzie zobaczymy m.in. przepiękny dziedziniec, wielką salę rycerską oraz kilka gotyckich komnat. Na uwagę zasługują oryginale elementy uzbrojenia wojsk krzyżackich. Przejazd do Owczarni. Zwiedzanie Muzeum Mazurskiego, w którym prezentowana jest dawna zabudowa mazurskiej wsi, praca w gospodarstwie rolnym oraz historia regionu. Przejazd do Giżycka. Spacer nad jezioro Niegocin z molo i plażą. Czas wolny na odpoczynek. Powrót do miejsca zakwaterowania. Nocleg 4 DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Mikołajek - żeglarskiej stolicy Polski. Rejs po Jeziorze Śniardwy. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

OFERTA DLA SINGLI

Istnieje możliwość zakwaterowania - w pokoju z możliwością dokwaterowania (pokój 2 lub 3 os., zakwaterowanie z osobą/osobami tej samej płci) (DOK) lub - w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (SGL).

CENA ZAWIERA

Zakwaterowanie: 3 noclegi (pokoje z łazienkami) Wyżywienie: 3 śniadania, Opiekę pilota Przejazd autokarem Rezerwację wstępów Ubezpieczenie NNW (TU Signal Iduna)

DOPŁATY OBOWIĄZKOWE

74 zł (opłata za zwiedzanie, zestawy słuchawkowe lub system nagłaśniający) - płatne u pilota, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł/os. (Składki doliczane są automatycznie w momencie dokonania rezerwacji.)

DOPŁATY NIEOBOWIĄZKOWE

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów - ok. 100 zł/os. oraz 3 obiadokolacje - 90 zł./os. Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki istnieje możliwość wykupienia: - 3 obiadokolacji - 90 zł./os. BILETY WSTĘPU (stan na marzec 2021 r.): Skansen w Kadzidle - N - 8 zł/os., U 5 zł/os. Spływ pychówkami Krutynią - 27 zł/os. Leśniczówka Pranie - prelekcja 75 zł/gr., N - 6 zł/os., U - 4 zł/os. Zamek Ryn - 10 zł/os. Muzeum w Owczarni - 10 zł/os. Rejs po Jeziorze Śniardwy - N - 38 zł/os., U - 22 zł/os.

UWAGI

- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot. - Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów. - W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu. - BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. - Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. - W związku z ryzykiem zachorowania na COVID-19 w trakcie trwania imprezy odbywającej się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (co wiąże się z wysokimi kosztami leczenia, które mogą znacznie przewyższyć sumę ubezpieczenia podstawowego KL 10 000 EUR) zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego sumę ubezpieczenia KL do wysokości 30 000 EUR (OWU Bezpieczne Podróże SIGNAL IDUNA TU S.A.). Ubezpieczenie należy wykupić bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy. Ubezpieczenie wynosi 2,60 zł/os./dzień. - Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury - Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych 3 noclegi (pokoje z łazienkami), 3 śniadania, przejazd autokarem, ubezpieczenie NNW (TU Signal Iduna), opiekę pilota, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł/os.

DOPŁATY OBOWIĄZKOWEJ

74 zł płatne u pilota (opłata za zwiedzanie, zestawy słuchawkowe lub system nagłaśniający, opłata klimatyczna); DOPŁATY NIEOBOWIĄZKOWEJ: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, prelekcji w muzeum, rejsu Krutynią i po Śniardwach - ok. 100 zł/os. (płatne u pilota), obiadokolacji - 90 zł., świadczeń nie wymienionych w ofercie.


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Index, które działa na polskim rynku od 1994 roku. Biuro Podróży Index jest liderem w Polsce w organizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Od lat łączy wiedzę z doświadczeniem i pasję z przyjemnością. Biuro należy do Śląskiej i Polskiej Izby Turystyki, posiada liczne certyfikaty i referencje oraz gwarancje ubezpieczeniową Signal Iduna.

W ofercie Biura Podróży Index znajduje się także mnóstwo wycieczek objazdowych do najciekawszych zakątków Europy - wycieczki do Rzymu, Paryża, Budapesztu i wiele innych, a także dłuższe programy. Można skorzystać także z propozycji wczasów zagranicznych autokarem w popularnej opcji all inclusive.

Każdego roku na wycieczki Biura Podróży Index wyjeżdża ponad 60 000 osób. Oferta obejmuje kolonie, obozy i wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży, wycieczki zagraniczne, wczasy autokarem oraz wyjazdy dla grup zorganizowanych.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Wycieczka na Mazury BB? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego