cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel U Chowańca - Ośrodek Wypoczynkowy, Tatry
1 / 1

U Chowańca - Ośrodek Wypoczynkowy
Polska » Tatry » Murzasichle

 • KOD OFERTY:
  TRV544099
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty
 • Standard
  star
 • Lokalizacja
  Polska » Tatry » Murzasichle

Kraj

POLSKA

SYLWESTER W MURZASICHLU - POKOJE U CHOWAŃCA

Murzasichle - malownicza miejscowość położona u podnóża Tatr w okolicy Tatrzańskiego Parku Narodowego. Turystów przyciągają piękne krajobrazy, widok na góry, bliskość lasu oraz jest dobrym punktem wyjścia na wycieczki w góry, jak również dobry dojazd do pensjonatu.

TAK SIĘ BAWIMY

Zabawa Sylwestrowa w sali ośrodka przy muzyce mechanicznej.

MENU SYLWESTROWE

2 dania gorące, zimna płyta, napoje

ZAKWATEROWANIE

Pokoje u Chowańca - ośrodek oferuje zakwaterowanie w Murzasichlu, 1,3 km od ośrodka narciarskiego Koziniec. Pokoje posiadają łazienki i telewizory. Niektóre pokoje mają widok na góry lub ogród. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.

CENA ZAWIERA

5 noclegów w ośrodku Pokoje u Chowańca 5 śniadań, 5 obiadokolacji, Zabawa Sylwestrowa z menu

DOPŁATY FAKULTATYWNE

Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji istnieje możliwość wykupienia - rozpoczęcie pobytu o 1 dzień wcześniej (nocleg, śniadanie, obiadokolacja) + 100 zł/os. - przedłużenie pobytu o 1 dodatkowy dzień (nocleg, śniadanie, obiadokolacja) + 100 zł/os.

UWAGI

- Zniżki dla dzieci - zapytaj w biurze. - Zapytaj w biurze o inne terminy. - Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny imprezy. - Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury 5 noclegów w ośrodku Pokoje u Chowańca, 5 śniadań, 5 obiadokolacji, Zabawa Sylwestrowa z menu transportu, świadczeń nie wymienionych w ofercie


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Index, które działa na polskim rynku od 1994 roku. Biuro Podróży Index jest liderem w Polsce w organizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Od lat łączy wiedzę z doświadczeniem i pasję z przyjemnością. Biuro należy do Śląskiej i Polskiej Izby Turystyki, posiada liczne certyfikaty i referencje oraz gwarancje ubezpieczeniową Signal Iduna.

W ofercie Biura Podróży Index znajduje się także mnóstwo wycieczek objazdowych do najciekawszych zakątków Europy - wycieczki do Rzymu, Paryża, Budapesztu i wiele innych, a także dłuższe programy. Można skorzystać także z propozycji wczasów zagranicznych autokarem w popularnej opcji all inclusive.

Każdego roku na wycieczki Biura Podróży Index wyjeżdża ponad 60 000 osób. Oferta obejmuje kolonie, obozy i wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży, wycieczki zagraniczne, wczasy autokarem oraz wyjazdy dla grup zorganizowanych.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę U Chowańca - Ośrodek Wypoczynkowy? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego