cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel U Malaciny, Tatry Last Minute
1 / 1

U Malaciny
Polska » Tatry » Zakopane

 • KOD OFERTY:
  TRV412826
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wypożyczalnia sprzętu zimowego
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty
 • Standard
  star
 • Lokalizacja
  Polska » Tatry » Zakopane

Kraj

POLSKA

SYLWESTER W ZAKOPANEM

Poronin to turystyczna miejscowość położona 5 km od Zakopanego, posiadająca liczne restauracje, pizzerie i sklepy. Do Zakopanego można dojechać o każdej porze dnia licznymi busami i autokarami.

TAK SIĘ BAWIMY

Zabawa Sylwestrowa w sali pensjonatu na 50 osób, przy muzyce mechanicznej.

MENU SYLWESTROWE

Posiłek gorący, zimna płyta, 1 szampan na 4 osoby, kawa, herbata.

ZAKWATEROWANIE

Pensjonat U Malaciny to obiekt o standardzie turystycznym, położony 5 km od centrum Zakopanego, posiada pokoje z łazienkami i TV, stołówkę z TV, ogrodzony parking, stół do ping-ponga, świetlicę. Wyciągi narciarskie o długości 850 m oddalone są ok. 1 km od pensjonatu. Pokoje z łazienkami: 2 os., 3 os., 4 os., 5 os., 6 os. (3 pok. 2 os. + łazienka).

ZA CO PŁACIMY

5 noclegów w Pensjonacie U Malaciny w Poroninie, 5 śniadań, 5 obiadokolacji, Kulig saniami oraz ognisko z kiełbaskami (przy braku śniegu przejażdżka wozami) Zabawa Sylwestrowa z menu

DOPŁATY FAKULTATYWNE

Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji istnieje możliwość wykupienia - rozpoczęcie pobytu o 1 dzień wcześniej (nocleg, śniadanie, obiadokolacja) + 80 zł/os. - przedłużenie pobytu o 1 dodatkowy dzień (nocleg, śniadanie, obiadokolacja) + 80 zł/os.

UWAGI

- Zniżki dla dzieci - dzieci do lat 3 bez świadczeń - bezpłatnie (należy zgłosić dziecko do biura), dziecko 3-15 lat - zniżka 100 zł/pobyt. Zniżki dla dzieci obowiązują przy 2 osobach dorosłych w pokoju. W celu naliczenia zniżki prosimy o kontakt z biurem. - Zapytaj w biurze o inne terminy. - Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny imprezy. - Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury 5 noclegów w Pensjonacie U Malaciny w Poroninie, 5 śniadań, 5 obiadokolacji, Kulig saniami oraz ognisko z kiełbaskami (przy braku śniegu przejażdżka wozami), Zabawa Sylwestrowa z menu transportu, świadczeń nie wymienionych w ofercie


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Index, które działa na polskim rynku od 1994 roku. Biuro Podróży Index jest liderem w Polsce w organizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Od lat łączy wiedzę z doświadczeniem i pasję z przyjemnością. Biuro należy do Śląskiej i Polskiej Izby Turystyki, posiada liczne certyfikaty i referencje oraz gwarancje ubezpieczeniową Signal Iduna.

W ofercie Biura Podróży Index znajduje się także mnóstwo wycieczek objazdowych do najciekawszych zakątków Europy - wycieczki do Rzymu, Paryża, Budapesztu i wiele innych, a także dłuższe programy. Można skorzystać także z propozycji wczasów zagranicznych autokarem w popularnej opcji all inclusive.

Każdego roku na wycieczki Biura Podróży Index wyjeżdża ponad 60 000 osób. Oferta obejmuje kolonie, obozy i wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży, wycieczki zagraniczne, wczasy autokarem oraz wyjazdy dla grup zorganizowanych.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę U Malaciny? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego