cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

 • Hotel Sylwester w Hotelu Mir-Jan SPA, Sudety
1 / 1

Sylwester w Hotelu Mir-Jan SPA
Polska » Sudety » Lądek-Zdrój

 • KOD OFERTY:
  TRV756173
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 1399
 • 135
Opis oferty

Polska/Sudety

ATUTY

hotel w malowniczej miejscowościw okolicy górskie trasy spacerowepokaz sztucznych ognipokaz tańców orientalnychmożliwość przejażdżki kuligiem lub bryczkąmożliwość korzystania z basenu, jacuzzi, sauny infrared i siłowni

NASZYM ZDANIEM

Położony w niewielkiej odległości od zdrojowej części Lądka-Zdroju, nad brzegiem rzeki Biała Lądecka. W najbliższej okolicy znajdują się górskie trasy spacerowe, ciekawe zabytki, a zimą działa stacja narciarska. W czasie pobytu będzie można wybrać się na przejażdżkę kuligiem lub bryczką. W Sylwestra odbędzie się Bal Sylwestrowy z konkursami i nagrodami. Podziwiać będzie można pokaz sztucznych ogni oraz pokaz tańców orientalnych. Goście mogą bezpłatnie korzystać ze strefy wellness. 

POŁOŻENIE

- około 2 km od Lądka-Zdroju- około 2 km od Stacji Narciarskiej Lądek-Zdrój- około 25 km od Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Bezpłatnie: strefa SPA (basen, sauna infrared, jacuzzi, siłownia), Wi-Fi, parking.

POKOJE

Zakwaterowanie po godzinie 15:00, wykwaterowanie do godziny 11:00.Pokój 2-osobowy: z łazienką, wyposażony w TV sat, Wi-Fi, suszarkę do włosów. Dla max 2 osób.Pokój 2-osobowy typu premium: z łazienką, wyposażony w TV sat, Wi-Fi, suszarkę do włosów. Dla max 4 osób.

WYŻYWIENIE

3 śniadania2 obiadokolacje w dniach 1 i 2 styczniawyśmienite menu oraz open bar od godz. 20:00 podczas Balu Sylwestrowego

CENA ZAWIERA

3 noclegi w pokojach Premium lub StandardWyżywienie: 3 śniadania, 2 obiadokolacje w dniach 1 i 2 styczniaBal Sylwestrowy od godziny 20.00 w komfortowej Sali Bankietowej połączony z konkursami i nagrodami, wyśmienite menu, open barPokaz sztucznych ogniPokaz tańców orientalnychKulig lub bryczkiCodzienne korzystanie z basenu, jacuzzi, sauny infrared oraz siłowni.

CENA NIE ZAWIERA

Opłaty klimatycznej - płatne na miejscu.

UDOGODNIENIA

Wi-Fistrefa wellnessSpabasenjacuzzisaunaTVsuszarkaparking

REGION

Sudety to góry absolutnie wyjątkowe, w ich skład wchodzi najstarsze pasmo górskie Europy - Góry Sowie oraz jedyne na kontynencie góry płytowe - Góry Stołowe. Na ich terenie utworzono aż dwa parki narodowe, co jest dowodem niebywałości tego miejsca. Odwiedzić tu można Karkonoski PN oraz PN Gór Stołowych. Sudety dzielone są przez Polskę wraz z Czechami (ich fragment znajduje się też na terenie Niemiec), stanowią niebywałe połączenie dziewiczej przyrody i okolicznych nowoczesnych miast, wysokich gór z pięknymi dolinami, malowniczych terenów otoczonych kopalniami. Wszystko tu współistnieje i sprawia, że miejsce obfituje w liczne atrakcje. Pasmo górskie ma długość 300 km i ciągnie się łukiem wzdłuż granicy polsko-czeskiej, na południowym-zachodzie naszego kraju. Najwyższym szczytem jest Śnieżka (1602 m.n.p.m), która znajduje się na terenie Polski. Sudety wyróżniają się bardzo różnorodną rzeźbą terenu, co jest interesującym urozmaiceniem dla osób lubiących piszą turystykę i trekking. Najbardziej znaną częścią Sudetów są Karkonosze i to właśnie na ich terenie położona jest Śnieżka. Przez Śnieżkę przebiega interesujący szlak turystyczny, mający 30 km długości, który nazywa się Droga Przyjaźni Polsko-Czeskiej. Tutejszym fenomenem jest też Jaskinia Niedźwiedzia - najdłuższa jaskinia w regionie. Składa się ona z 3 kilometrów korytarzy i sal, z których najpiękniejsza jest Sala Pałacowa. Cudownie prezentuje się też Korytarz Stalaktytowy z mostkiem i jeziorami. Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia, zlokalizowanym w Sudetach, są Błędne Skały, czyli bajkowe skalne miasto, w całości objęte ochroną Karkonoskiego PN. Malownicze bloki skalne, tworzące labirynt, wznoszą się na 853 m n.p.m., tworząc trasę turystyczną. Sudety na swym terenie oferują także liczne uzdrowiska. Zatem jest tu wszystko, co niezbędne jest do cudownego wypoczynku! Infrastruktura turystyczna prężnie się tu rozwija, udostępniane są liczne atrakcje oraz powstają tu coraz to nowe obiekty noclegowe.

WARUNKI I KOSZTY ANULACJI

do 25 dni przed dniem rozpoczęcia usługi - całość przedpłaty24- 16 dni przed dniem rozpoczęcia usługi odszkodowanie w wysokości 60% wartości zamówienia15 - 9 dni przed dniem rozpoczęcia usługi odszkodowanie w wysokości 80% wartości zamówienia8 - 1 dni przed dniem rozpoczęcia lub w przypadku nie stawienia się klienta w dniu rozpoczęcia 95% wartości zamówienia.

UWAGA

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją spowodowaną epidemiąCOVID-19, korzystanie z niektórych z powyższych udogodnień może być ograniczone lub całkowicie uniemożliwione za sprawą obowiązujących zaleceń i restrykcji wprowadzanych rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.Forma śniadania oraz obiadokolacji zależna będzie od zaleceń i wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego

SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).- składka TFP  jest obowiązkowa- składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej- składka TFP nie podlega zwrotowiSkładka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

ZASADY REZERWACJI NA ZAPYTANIE (RQ)

W przypadku rezerwacji NA ZAPYTANIE (on request),  Rego-Bis potwierdza dostępność w obiekcie do 72 godzin od momentu założenia rezerwacji, po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacja zmienia status na POTWIERDZONA lub ANULOWANA. Po zmianie statusu na POTWIERDZONA Klient ma obowiązek dokonać wpłaty do 24 godzin oraz przysłać potwierdzenie wpłaty na adres ksiegowosc@rego-bis.pl, w innym przypadku rezerwacja zostanie anulowana. 

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

KRAJ

Polska, kraj będący w dziesiątce największych w Europie, mogący zaoferować liczne atrakcje i przepiękne miejsca. Bogaty w różnorodne regiony historyczno-geograficzne. Wypoczynek w Polsce może być idealnym wyborem dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą wybrać się na zagraniczny urlop, jak i dla tych którzy chcą lepiej zaznajomić się z najpiękniejszymi zakątkami ojczyzny. Góry południa kuszą malowniczą przyrodą, zaś morska toń Bałtyku zachęca piaszczystymi plażami. Liczne uzdrowiska oraz kurorty położone nad jeziorami mazurskimi stanowią gwarancję beztroskiego relaksu. Wystarczy oddalić się od wielkiego miasta, by zrozumieć że Polska kryje w sobie magiczne zakątki sprzyjające wypoczynkowi. Bez bariery językowej, różnic kulturowych - urlop, podczas którego można poczuć się jak w domu, w miejscu dotąd nieznanym. Spośród różnorodności naszego kraju można wybrać nieodkryte dotąd miejsca, bądź regiony lubiane, z którymi wiążą się miłe wspomnienia. Coś dla siebie odnajdą tu zarówno pasjonaci górskich wspinaczek, przepięknej przyrody jak i osoby, które marzą o beztroskim wypoczynku przy brzegu morza. Blisko, szybko, komfortowo - te słowa idealnie opisują wypoczynek na terenie naszego kraju!


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Sylwester w Hotelu Mir-Jan SPA? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego