cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

 • Hotel Klinika Młodości Medical SPA - Pobyt turystyczny, Sudety
1 / 1

Klinika Młodości Medical SPA - Pobyt turystyczny
Polska » Sudety » Świeradów Zdrój

 • KOD OFERTY:
  TRV733827
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 899
 • 135
Opis oferty

Polska/Sudety

ATUTY

- położenie obiektu - basen, strefa wellness - różnorodność proponowanej oferty - bogate zaplecze obiektu 

NASZYM ZDANIEM

Znakomite położenie obiektu zapewnia gościom ciszę, bezpośredni kontakt z naturą, oderwanie się od codziennego szybkiego życia - to wymarzony wypoczynek.

POŁOŻENIE

Klinika Młodości Medical  rozlokowana na słonecznym zboczu Gór Izerskich u podnóża Czerniawskiej Kopy, otoczona parkiem ze ścieżką zdrowia i wonnym, świerkowym lasem. Kolej gondolowa SKI&Sun ok. 2 km, wieża widokowa na Czerniawskiej Kopie ok. 30 min. pieszo, trasy rowerowe Singel Track ok. 500 m., Kotlina Jeleniogórska i Karkonosze ok. 30 km., granica z Republiką Czeską ok. 3 km, z Niemcami ok. 40 km.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

recepcja i hol z zestawami wypoczynkowymi dwie  jadalnie: cafe Flins", restauracja Czerniawa" baza zabiegowa (hydroterapia, masaże, kinezyterapia, fizykoterapia) kriokomora, komora normobaryczna, salon kosmetyczny, basen z przeciwfalą, masażem podwodnym, masażem wodnym,  jacuzzi, sauna sucha chilloutzone: bilard, bowling, dart, piłkarzyki, bar profesjonalnie wyposażona sala fitness pokój zabaw dla dzieci, oranżeria pomieszczenie do przechowywania rowerów / nart wi-fi dwa słoneczne tarasy z panoramą na Przedgórze Izerskie sala konferencyjna windy bezpłatne miejsce parkingowe

POKOJE

pokoje 1-, 2-, 3-os. standard  1-, 2-, 3-,4-os..ekonomiczne W każdym pokoju telewizor - programy naziemne, łazienka z natryskiem. W pokojach standard kabiny natryskowe, w pokojach ekonomicznych zasłonki. Pokoje standard w nowej części obiektu i bliżej strefy wellness. Dodatkowo na wyposażeniu pokoi standard lodówka, suszarka. W pokojach nie ma czajników. Pokoje 2 os. 20 - 24m2, pokoje 1os. ekonomiczne mały metraż ok. 10 m2. Dostawka - to łóżko polowe. Dzieci w wieku od 0-5 lat - śpią z rodzicami.  Strefa wellness: basen, jacuzzi, sauna, sala fitness dostępna bez wychodzenia na zewnątrz obiektu.

UDOGODNIENIA

Sala fitness czynna 7:00 - 21:00. ergometr treningowy z siedziskiem 2 szt. ergometr treningowy  1 szt. bieżnia treningowa 2 szt. ergometr eliptyczny /orbitek / 2 szt. ergometr eliptyczny z siedziskiem 1 szt. stepper treningowy w pozycji siedzącej 1 szt materace drabinki piłki do ćwiczeń Strefa wellness Basen z przeciw falą czynny 7:00 - 21:00. Wymiary basenu: 7 x 10 m. Temperatura wody 28 stopni. Jacuzzi - temperatura wody 30 stopni. Sauna sucha wykonana ze świerka skandynawskiego, siedziska i oparcia z desek abachi. Czas trwania zabiegu: ok. 60 minut. Sauna ma dobroczynny wpływ na układ nerwowy i kondycje psychiczną. Dodatkowo oczyszcza organizm z produktów przemiany materii i toksyn. Po zabiegu w saunie należy odpocząć, uzupełniając ubytek wody. W godz. 17:00 - 21:00 wejście do sauny bezpłatne. Inne godziny po zgłoszeniu w recepcji odpłatność 20,00 zł/h.

WYŻYWIENIE

HB - śniadania i obiadokolacje. Dzieci w wieku od 2 - 5 lat -  połówka wyżywienia. 

DODATKOWE INFORMACJE

Pobyty od niedzieli do niedzieli.  Doba hotelowa rozpoczyna się od godz.  15:00, a kończy do godz. 11:00 w dniu wyjazdu.  Opłata miejscowa  płatna w recepcji. Pierwsze świadczenie obiadokolacja, ostatnie śniadanie w dzień wyjazdu.  Pobyt zwierzęcia domowego 30,00 zł/dzień, wymagane wcześniejsze zgłoszenie.

CENA ZAWIERA

zakwaterowanie zgodnie z wybraną ofertą   śniadanie w formie bufetu 8:00 - 10:00, w restauracji Czerniawa" mini bufecik dla dzieci obiadokolacja w formie bufetu 17:30 - 19:00, w restauracji Czerniawa" mini bufecik dla dzieci nielimitowane korzystanie z basenu, jacuzzi korzystanie z profesjonalnie wyposażonej sali fitness sauna sucha wstęp wolny 17:00 -21:00 bezpłatny dostęp do internetu na terenie obiektu wi-fi bezpłatny parking korzystanie z pomieszczenia do przechowania rowerów/nart pokój zabaw dla dzieci, na terenie posesji plac zabaw dla dzieci bezpłatny przewóz do centrum Świeradowa Zdroju (1 x dziennie poniedziałek-sobota/zg. z harmonogramen) codziennie butelka wody mineralnej (nie dotyczy pokoju ekonomicznego)    

CENA NIE ZAWIERA:

Opłat klimatycznych - płatne na miejscu.

WARUNKI I KOSZTY ANULACJI

do 25 dni przed dniem rozpoczęcia usługi - całość przedpłaty 24- 16 dni przed dniem rozpoczęcia usługi odszkodowanie w wysokości 60% wartości zamówienia 15 - 9 dni przed dniem rozpoczęcia usługi odszkodowanie w wysokości 80% wartości zamówienia 8 - 1 dni przed dniem rozpoczęcia lub w przypadku nie stawienia się klienta w dniu rozpoczęcia 95% wartości zamówienia.

UWAGA

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją spowodowaną epidemią COVID-19, korzystanie z niektórych z powyższych udogodnień może być ograniczone lub całkowicie uniemożliwione za sprawą obowiązujących zaleceń i restrykcji wprowadzanych rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Forma śniadania oraz obiadokolacji zależna będzie od zaleceń i wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego

SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.). - składka TFP  jest obowiązkowa - składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej - składka TFP nie podlega zwrotowi Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

ZASADY REZERWACJI NA ZAPYTANIE (RQ)

W przypadku rezerwacji NA ZAPYTANIE (on request),  Rego-Bis potwierdza dostępność w obiekcie do 72 godzin od momentu założenia rezerwacji, po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacja zmienia status na POTWIERDZONA lub ANULOWANA. Po zmianie statusu na POTWIERDZONA Klient ma obowiązek dokonać wpłaty do 24 godzin oraz przysłać potwierdzenie wpłaty na adres ksiegowosc@rego-bis.pl, w innym przypadku rezerwacja zostanie anulowana. 

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

KRAJ

Polska, kraj będący w dziesiątce największych w Europie, mogący zaoferować liczne atrakcje i przepiękne miejsca. Bogaty w różnorodne regiony historyczno-geograficzne. Wypoczynek w Polsce może być idealnym wyborem dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą wybrać się na zagraniczny urlop, jak i dla tych którzy chcą lepiej zaznajomić się z najpiękniejszymi zakątkami ojczyzny. Góry południa kuszą malowniczą przyrodą, zaś morska toń Bałtyku zachęca piaszczystymi plażami. Liczne uzdrowiska oraz kurorty położone nad jeziorami mazurskimi stanowią gwarancję beztroskiego relaksu. Wystarczy oddalić się od wielkiego miasta, by zrozumieć że Polska kryje w sobie magiczne zakątki sprzyjające wypoczynkowi. Bez bariery językowej, różnic kulturowych - urlop, podczas którego można poczuć się jak w domu, w miejscu dotąd nieznanym. Spośród różnorodności naszego kraju można wybrać nieodkryte dotąd miejsca, bądź regiony lubiane, z którymi wiążą się miłe wspomnienia. Coś dla siebie odnajdą tu zarówno pasjonaci górskich wspinaczek, przepięknej przyrody jak i osoby, które marzą o beztroskim wypoczynku przy brzegu morza. Blisko, szybko, komfortowo - te słowa idealnie opisują wypoczynek na terenie naszego kraju!


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Klinika Młodości Medical SPA - Pobyt turystyczny? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego