cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

 • Hotel Ustka, Wybrzeże Środkowe Last Minute
1 / 1

Ustka
Polska » Wybrzeże Środkowe » Ustka

 • KOD OFERTY:
  TRV771472
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Dostęp do Internetu
 • Dla rodzin z dziećmi
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 1290
 • 135
Opis oferty

Region

Ustka

Ustka

Ustka jest popularnym kurortem ze względu na dużą zawartość jodu w powietrzu, który wpływa pozytywnie na poprawę stanu zdrowia oraz odporności. Pobyt w Ustce to również okazja do odwiedzenia okolicznych zabytków – domków rybackich i kamieniczek z przełomu XIX i XX wieku, latarni morskiej wybudowanej w 1892 r. Warto zobaczyć przystań żeglarską u ujścia rzeki Słupi i przespacerować się przepiękną promenadą nadmorską.

Położenie

położony nad morzem w popularnej miejscowości uzdrowiskowej Ustka, w przepięknym lesie sosnowym, z dala od zgiełku we wschodniej części kurortu, 2 km od dworca, 2 km od latarni morskiej, 50 m od piaszczystej plaży.

Hotel

Hotel przystosowany jest dla rodzin z dziećmi. Recepcja, restauracja, płatne - lodówka, parking, niestrzeżony, ilość miejsc ograniczona - 15 PLN/doba. UWAGA! Wniektórych budynkach brak windy.

Pokoje

2-osobowe, komfortowo wyposażone, łazienka (prysznic, umywalka, WC), czajnik, zestaw naczyń, TV, balkon.studio 3, 4-osobowe, składa się z dwóch pokoi przedzielonych rozsuwanymi drzwiami, łazienka (prysznic-natrysk, umywalka, WC), czajnik, zestaw naczyń, TV. UWAGA! W studio jeden pokój jest z balkonem, drugi bez.

Sport i rozrywka

plac zabaw, w terminach 26.06 - 27.08.2022 program animacyjny dla dzieci, program kulturalno - rekreacyjny dla wszystkich gości hotelu oraz 2 zabiegi dla osób dorosłych - proponowane przez obsługę hotelu. Płatne - centrum SPA (kąpiele wodne, masaże i możliwość skorzystania z sauny, zajęcia z jogi i pilatesu, Nordic Walking, zabiegi rehabilitacyjne - hydroterapię, inhalacje, elektrolecznictwo i światłolecznictwo.

Wyżywienie

śniadania -bufet, obiady-serwowane i obiadokolacje-bufet (napoje do obiadów i obiadokolacji płatne dodatkowo).

Cena obejmuje

- 7 noclegów - 7 śniadań (bufet) - 7 obiadów (serwowane) - 7 obiadokolacji (bufet) - obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (naliczana przy zakładaniu rezerwacji)Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją pierwszego dnia pobytu, a kończą śniadaniem w ostatnim dniu pobytu. Zakwaterowanie od godz. 16.00. Wykwaterowanie do godz. 10.00.

Cena nie uwzględnia

napojów do obiadokolacji.Uczestnicy sami pokrywają na miejscu koszty taksy klimatycznej 4 PLN/os./dzień - opłata może ulec zmianie.Zawarte w serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych Biura Podróży MARCO nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego i mogą ulec zmianie. UWAGA!Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczonych usług może ulec zmianie zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami, które mogą być na bieżąco aktualizowane wraz ze zmianą sytuacji epidemiologicznej. Zmiany mogą dotyczyć głównie korzystania z lobby, restauracji, barów, basenów, Spa, placów zabaw, klubów dla dzieci oraz prowadzonych animacji. Przepisy wydawane są przez lokalne władze, na które Organizator nie ma wpływu.Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej, obostrzeń oraz zasad podróżowania w danym kraju znajdują się na stronie internetowej www.gov.pl


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Ustka? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego