cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

 • Hotel Pole kempingowe Zugspitze, Grainau Last Minute
1 / 1

Pole kempingowe Zugspitze
star4
Grainau

 • KOD OFERTY:
  TRV766413
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 1848
 • 135
Opis oferty

Kategoria

****

Miasto

Grainau (Zugspitze)

Kraj

Niemcy

Położenie/wyposażenie

Pobyt we własnych "4 ścianach" na polu campingowym Zugspitze to korzystanie z uroków zimy na wyciągnięcie ręki. Z ogrzewanej przyczepy campingowej mogą Państwo podziwiać śnieżną krainę u stóp najwyższego szczytu Niemiec.Komfortowe pole campingowe jest oddalone od centrum miejscowości Grainau o ok. 2,5 km. Miejscowość Garmisch-Partenkirchen znajduje się w odległości 2 km, a teren narciarski 3 km. Przystanek autobusu dla narciarzy jest tuż przy polu campingowym, w odległości 50 m. W pobliżu znajdują się również sklepy.Wysokiej jakości ośrodek wypoczynkowy obejmuje recepcję, restaurację "Schmölzer Wirt" serwującą bawarską kuchnię, Wi-Fi (zasięg ograniczony), bistro, nowoczesne spa alpejskie z sauną, wybór win, nasłoneczniony taras oraz przechowalnia nart. Bezpłatne miejsca parkingowe do dyspozycji gości (dostępność ograniczona).Po opłaceniu opłaty klimatycznej goście otrzymują każdorazowo kartę Grainau-Card. Umożliwia ona bezpłatne korzystanie z usług autobusowego przewoźnika "Eibsee", jak również kolejki górskiej Zugspitzbahn pomiędzy Grainau i Garmisch-Partenkirchen, Grainau i Eibsee oraz Ortsbereich i Grainau w ciągu całego pobytu. Za jej pośrednictwem można również bezpłatnie skorzystać jednorazowo z pływalni Zugspitzbad Grainau, jak również na przykład z tras do narciarstwa biegowego, programu sportowego, gimnastyki w wodzie (zastrzeżone prawo do zmian, wg info. na miejscu).Miejsce postojowe i wyżywienieMiejsce parkingowe jest wyposażone w odporną na niskie temperatury instalację, zaopatrującą w elektryczność, wodę i odprowadzającą ścieki. Na życzenie dostępne jest również stałe przyłączenie do instalacji gazowej (rozliczenie za wykorzystany gaz na miejscu). Dodatkowo mają Państwo możliwość korzystania z nowoczesnych urządzeń sanitarnych na polu campingowym. Miejsca postojowe premium oferują prywatną łazienkę bezpośrednio przy miejscu postojowym. Oferta bez wyżywienia.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieKorzystanie z sauny (wg opisu)Karta gościa (wg opisu)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 3,50 € za osob./nocPrąd (wg zużycia): 0,70 €/KWhGaz (wg zużycia): 4,- €/m?Keycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Dzieci poniżej 6. roku życia w towarzystwie osoby dorosłej otrzymają darmowy karnet. W ramach kursu narciarskiego niezbędne jest wykupienie karnetu (płatne na miejscu, więcej informacji w kasie wyciągu).

Miejsce parkingowe na przyczepę campingową (Komfort), SC

komfortowe miejsce parkingowe z instalacją elektryczną i wodno-kanalizacyjnąkorzystanie z łazienek na polu kempingowym

Miejsce parkingowe na przyczepę campingową (Premium), SC

komfortowe miejsce parkingowe z instalacją elektryczną i wodno-kanalizacyjnąprywatna łazienka bezpośrednio przy miejscu postojowym

Dojazd

Kolej: Garmisch-Partenkirchen (ok. 10 km), Farchant (ok. 15 km)Przelot: Innsbruck (ok. 65 km), Memmingen (ok. 130 km), Monachium (ok. 130 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 10 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Garmisch-Classic, Zugspitze

Maks. wysokość: 2720 mMin. wysokość: 732 mWys. miejscowość: 758 mWyciągi łącznie: 29Orczyki: 15Krzesełka: 6Gondole: 8Trasy łącznie: 60 kmTrasy zielone/niebieskie: 19 kmTrasy czerwone: 31 kmTrasy czarne: 10 km

Region narciarski Tiroler Zugspitz Arena & Garmisch

Maks. wysokość: 2720 mMin. wysokość: 732 mWyciągi łącznie: 87Orczyki: 52Krzesełka: 21Gondole: 14Trasy łącznie: 213 kmTrasy zielone/niebieskie: 102 kmTrasy czerwone: 78 kmTrasy czarne: 33 kmTrasy do skialpinizmu: 7 km


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Snow Trex, które specjalizuje się w ofertach wyjazdów zimowych do najbardziej atrakcyjnych regionów narciarskich w Europie i w Ameryce Północnej. Biuro Podróży SnowTrex prężnie działa na rynku międzynarodowym od 2005 roku, obecnie obsługuje turystów w 15 krajach świata.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Biuro Podróży Snow Trex ma do dyspozycji szeroką bazę apartamentów i hoteli o różnym standardzie, a także pośredniczy w zakupie karnetów narciarskich na wybrane ski regiony. Dodatkowo isnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia kursów nauki jazdy na nartach czy snowboardzie.

Podczas wakacji w najpopularniejszych destynacjach klienci objęci są opieką rezydentów, którzy przygotowują animacje wieczorne i zabawy na śniegu. To właśnie stanowi o wyjątkowości oferty Snow Trex.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Pole kempingowe Zugspitze? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego