cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

 • Hotel Pole kempingowe Zugspitze, Grainau Last Minute
1 / 1

Pole kempingowe Zugspitze
star4
Grainau

 • KOD OFERTY:
  TRV766412
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 735
 • 135
Opis oferty

Kategoria

*****

Miasto

Grainau (Zugspitze)

Kraj

Niemcy

Cel podróży

700-letnia miejscowość Grainau położona jest w cieniu szczytu Zugspitze (2962 m) i znamiennego Waxenstein (2277 m) w paśmie górskim Wettersteingebirge. W obliczu malowniczego krajobrazu alpejskiego i dwóch przepięknych jezior górskich dolina Grainauer Tal ukazuje swoją naturalną, pierwotną doskonałość. Ta bawarska miejscowość dzieli się na Obergrainau i Untergrainau, i jest uosobieniem prawdziwej sielankowej idylli. Znakiem rozpoznawczym jest tutaj nowobarokowy kościół St. Johannes z charakterystyczną kopułą.Grainau jest oazą spokoju ze wspaniałą panoramą alpejską i dobrym połączeniem z żywotnym miasteczkiem Garmisch-Partenkirchen, które znajduje się zaledwie ok. 7 km na północny wschód. W Grainau oczekuje Państwa wiele zimowych atrakcji sportowych jak jazda na łyżwach po jeziorach Badersee i Eibsee, narciarstwo biegowe, jazda na sankach, przejażdżka kuligiem, czy oczywiście jazda na nartach na terenach narciarskich wokół Zugspitze.

Teren narciarski

Z karnetem "Top Snow Card" mogą Państwo korzystać z łącznie 89 wyciągów i 207 km tras narciarskich na wysokości pomiędzy 740 i 2720 m, m.in. w Garmisch-Patenkirchen i Mittenwald oraz po austriackiej stronie w Lermoos i Berwang (patrz region narciarski). W miejscowości Garmisch-Partenkirchen mają Państwo bezpośredni dostęp do terenu narciarskiego Classic Skigebiet (Hausberg, Kreuzeck i Alpstitz/Ostenfelder). Łącznie znajdą Państwo na tym terenie narciarskim ok. 40 km tras narciarskich. W Hausberg oczekuje Państwa urozmaicony teren ze znanym i bardzo wymagającym zjazdem Kandahar. Najdłuższą trasą jest zjazd do doliny z Osterfelderkopf o długości 8,8 km i różnicy wzsokoci 1330 m. Zugspitze zapewnia Państwu 20 km dobrze spreparowanych nartostrad i jest jednocześnie istnym eldorado dla miłośników freeride'u i jazdy w głębokim śniegu. Dzięki łagodnym oślim łączkom na terenie Zugspitze również początkujący narciarze nie będą musieli rezygnować z zimowej przyjemności jazdy na nartach na najwyższym szczycie w Niemczech. Z karnetem "Twin Ticket" mogą Państwo korzystać z terenów narciarskich Classic Skigebiet oraz Zugspitze. Tereny te znane są z takich wydarzeń sportowych jak Puchar Świata FIS czy coroczne skoki w Nowym Roku.

Gwarancja śniegu

Jeżeli na 10 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu liczba działających wyciągów, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będzie mniejsza niż 40 %, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; cena nowo wybranej oferty obowiązuje z dnia dokonania ówczesnej rezerwacji; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w termiach od 29.12.15 do 13.03.16).Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w wyznaczonym terminie (na 10 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w środę, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę).

Uwaga

Podczas procesu rezerwacji uzyskają Państwo informację, jakie świadczenia zawarte są w cenie .

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieKorzystanie z sauny (wg opisu)Karta gościa (wg opisu)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,50 € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zniżki

Miejsce parkingowe na przyczepę campingową, SC - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:do skończonych 3 lat 100%4 do 5 lat 90%6 do 15 lat 55%16 do 18 lat 5%

Miejsce parkingowe na przyczepę campingową, SC - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

do skończonych 3 lat 100%4 do 5 lat 90%6 do 15 lat 55%16 do 18 lat 5%


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Snow Trex, które specjalizuje się w ofertach wyjazdów zimowych do najbardziej atrakcyjnych regionów narciarskich w Europie i w Ameryce Północnej. Biuro Podróży SnowTrex prężnie działa na rynku międzynarodowym od 2005 roku, obecnie obsługuje turystów w 15 krajach świata.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Biuro Podróży Snow Trex ma do dyspozycji szeroką bazę apartamentów i hoteli o różnym standardzie, a także pośredniczy w zakupie karnetów narciarskich na wybrane ski regiony. Dodatkowo isnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia kursów nauki jazdy na nartach czy snowboardzie.

Podczas wakacji w najpopularniejszych destynacjach klienci objęci są opieką rezydentów, którzy przygotowują animacje wieczorne i zabawy na śniegu. To właśnie stanowi o wyjątkowości oferty Snow Trex.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Pole kempingowe Zugspitze? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego