cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Legoland Pirateninsel, Bawaria
1 / 1

Legoland Pirateninsel
star4
Niemcy » Bawaria » Gunzburg

 • KOD OFERTY:
  TRV508059
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Region

Legoland - Günzburg, Niemcy

Położenie

hotel znajduje się obok parku rozrywki Legoland, do którego można się dostać osobnym wejściem dla gości hotelowych.

Wyposażenie

hotel został otworzony wiosną 2018 r. 142 pokoje rozmieszczone w 2 budynkach rozdzielonych na 2 skrzydła w kształcie litery L z otaczającym dużym boiskiem wyspowym z piracką łodzią.

Wyżywienie

bez wyżywienia lub śniadanie w formie bufetu.

Zakwaterowanie

pokoje z elementami klocków LEGO. Suszarka, prysznic. A2A/3A/4A: pokój rodzinny ok. 32 m kw. Cena zawiera noclegi ze śniadaniami oraz karty wstępu do parku (1 nocleg = 2-dniowy wstęp do parku (wstęp w dniu przyjazdu i kolejnym); dodatkowe noclegi nie zawierają wstępu do parku!). A2B/3B/4B/5B: pokój rodzinny (ok. 40 m kw.). Cena zawiera noclegi ze śniadaniami oraz karty wstępu do parku (1 nocleg = 2-dniowy wstęp do parku (wstęp w ciągu dwóch następujących po sobie dni; dodatkowe noclegi nie zawierają wstępu do parku!).

Parkowanie

w cenie.

Zwierzę domowe

nie.

Początek/koniec najmu

15:30/11:00.

Dla gości Neckermanna

2-dniowy bilet wstępu do Legolandu w cenie (do odbioru w recepcji). Oddzielne wejście dla gości hotelowych.Rezerwuj dodatkowe bilety wstępu do Legolandu– S 92001Bilety wstępu:1-dniowy dorośli S 92001 A1-dniowy dzieci (3-11 lat) S 92001 B2-dniowy dorośli S 92001 C2-dniowy dzieci (3-11 lat) S 92001 D2-dniowy bilet ważny w ciągu dwóch następujących po sobie dni. Bilety otrzymają Państwo w recepcji wybranego hotelu wieczorem w przeddzień pierwszego wstępu do parku.

Ważne informacje

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Neckermann, należącego do najstarszego i jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group, szczycącego się ponad 172-letnią tradycją. Na rynku polskim Neckermann zadebiutował 20 lat temu i od samego początku zajmuje stanowisko jednego z liderów wśród organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej.

Głównymi założeniami biura przy tworzeniu ofert jest innowacyjność i oferowanie usług wysokiej jakości, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów na polskim rynku. Letnia oferta Biura Podróży Neckermann obejmuje głównie kraje z regionu Basenu Morza Śródziemnego: Grecję, Hiszpanię, Turcję, Bułgarię, Włochy i Chorwację. Dostępna jest także bardzo bogata baza hoteli i apartamentów na dojazd własny praktycznie w każdym zakątku świata, także w Polsce. Zimowa oferta jest równie bogata - klienci mają do wyboru wiele atrakcyjnych alpejskich regionów narciarskich z dojazdem własnym, a oprócz tego mogą udać się na wakacje samolotem w najbardziej egzotyczne miejsca świata - Kuba, DOminikana, Meksyk, Jamajka, karaiby i wiele, wiele innych.

Wśród zróżnicowanej oferty biura warto zwrócić uwagę na aquamanię (grupę hoteli z parkami wodnymi), hotele z polskimi animacjami dla dzieci, parki rozrywki, rejsy statkami oraz ofertę fly & drive.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Legoland Pirateninsel? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego