cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Am Kirchberg, Saksonia
1 / 1

Am Kirchberg
star2
Niemcy » Saksonia » Oberwiesenthal

 • KOD OFERTY:
  TRV603489
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty
 • Standard
  star
 • Lokalizacja
  Niemcy » Saksonia » Oberwiesenthal

Kategoria

**

Miasto

Oberwiesenthal

Kraj

Niemcy

Cel podróży

Poożone przy granicy czeskiej Oberwiesenthal jest najwyżej położonym miastem Niemiec (914 m n.p.m.). Tutaj znajduje się najwyższy szczyt Rudawy - Fichtelberg (1215 m), który zapewnia optymalne warunki dla narciarzy alpejskich. Jako baza olimpijska region wokół Oberwiesenthal uchodzi za centrum sportów zimowych w Rudawie i jest również wśród narciarzy biegowych bardzo popularny.Nawet jeśli miasto uchodzi za bardzo spokojne, zadowoli Państwa oprócz sportów zimowych bogatą ofertą zajęć w wolnym czasie: miłośnicy wędrówek i obcowania z naturą będą mieli do dyspozycji 20 km szlaków turystycznych. Ponadto będzie można wybrać się na wizytę w krajoznawczym muzeum lub Kościele Marcina Lutra. Ciekawy wgląd w tradycyjną sztukę rzemieślniczą, jak na przykład koronkarstwo czy sztuka w drewnie, będą mieli Państwo w rozmaitych pracowniach w tym regionie. Liczne restauracje i gospody zapraszają poza tym na przyjemny wieczór z międzynarodową lub regionalną kuchnią.

Teren narciarski

Karnet "Skiregion Fichtelberg/Klinovec" obejmuje teren narciarski wokół Fichtelberg (1215 m) o długości 15 km oraz 18 km tras na sąsiedniej czeskiej górze Klinovec. Na Fichtelberg dostaną się Państwo z Oberwiesenthal albo za pomocą najstarszej w Niemczech kolejki linowej (rok budowy 1924) albo dzięki nowoczesnemu 4-osob. wyciągowi krzesełkowemu.Z racji łatwych i średnich nartostrad teren narciarski Fichtelberg nadaje się świetnie na wyjazdy rodzinne. Szczególnie godna polecenia jest 2-kilometrowa trasa rodzinna oraz tor saneczkowy o długości 1,8 km. Ponadto na dzieci czekają tu specjalne miejsca do ćwiczeń, czarodziejski dywan i przedszkole narciarskie.Zaawansowani narciarze mogą skorzystać z trasy FISowskiej o długości 1,2 km, która znajduje się pod wyciągiem - wraz ze stokiem "Am Wäldchen" stanowi ona jedyną trasę FISowską we wschodnich Niemczech. U podnóża Kleiner Fichtelberg freestylerzy mają dostęp do funparku. Nowoczesne urządzenia naśnieżające (w sumie ponad 120 armatek śnieżnych) zadba o dobre warunki na stoku.Oddalony o zaledwie 5 km, teren narciarski Klínovec przyciąga odwiedzających swoją ofertą 18 km tras narciarskich i górą Klínovec (1244 m), najwyższym szczytem w Rudawach. Tutaj większość stoków jest dla średnio-zaawansowanych, a największą popularnością cieszą się zjazdy w lesie po stronie północno-wschodniej.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; cena nowo wybranej oferty obowiązuje z dnia dokonania ówczesnej rezerwacji; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Karnet narciarski - świadczenia dodatkowe.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "FREE SKI - SKIPASS W CENIE". Należy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem w cenie.

Położenie/wyposażenie

Rodzinnie prowadzony Hotel am Kirchberg znajduje się w centralnym położeniu, oddalony jest o ok. 150 m od rynku i ok. 450 m od dworca miejscowości Oberwiesenthal. Teren narciarski Fichtelberg oddalony jest o ok. 300 m, natomiast przystanek autobusowy dla narciarzy znajduje się bezpośrednio przed obiektem.Hotel należy do kompleksu "Rathaushotel", który składa się z Hotelu Rathaus i budynku sąsiedniego Hotel Keilberg znajdującego się na rynku miejscowości.Do wyposażenia budynku Hotel am Kirchberg należą pokój wypoczynkowy i Wi-Fi . Płatne miejsca parkingowe do dyspozycji gości. Strefa wellness w Hotelu Rathaus (ok. 150 m) z kompleksem saun, pokojem relaksacyjnym i pokojem masażu (za opłatą).PokojePrzytulnie urządzone pokoje posiadają prysznic/WC, TV kabl., suszarkę i biurko.WyżywienieWliczone w cenę wyżywienie HB obejmuje bufet śniadaniowy (07:30 - 10:00) i kolację (18:00 - 20:00). Wszystkie posiłki serwowane są w Hotelu Rathaus.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (w Hotelu Rathaus, wg opisu)

Opcjonalnie płatne na miejscu

MasażeMiejsca parkingowe (dostępność ograniczona)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,90 € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie (15,- € /dzień, bez karmy)

Zniżki

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają: 2 do 5 lat 100% 6 do 6 lat 60% 7 do 7 lat 40% 8 do 16 lat 5%

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

2 do 6 lat 25% 7 do 16 lat 5%

Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

2 do 6 lat 25% 7 do 16 lat 5%

Ważne wskazówki

Dzieci poniżej 6. roku życia w towarzystwie rodziców jeżdżą na nartach bezpłatnie.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB

przytulne pokoje z TV kabl.Dostawki przeznaczone są jedynie dla dzieci do 7. roku życia włącznie!

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB

przytulne pokoje z TV kabl.

Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB

przytulne pokoje z TV kabl.


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Snow Trex, które specjalizuje się w ofertach wyjazdów zimowych do najbardziej atrakcyjnych regionów narciarskich w Europie i w Ameryce Północnej. Biuro Podróży SnowTrex prężnie działa na rynku międzynarodowym od 2005 roku, obecnie obsługuje turystów w 15 krajach świata.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Biuro Podróży Snow Trex ma do dyspozycji szeroką bazę apartamentów i hoteli o różnym standardzie, a także pośredniczy w zakupie karnetów narciarskich na wybrane ski regiony. Dodatkowo isnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia kursów nauki jazdy na nartach czy snowboardzie.

Podczas wakacji w najpopularniejszych destynacjach klienci objęci są opieką rezydentów, którzy przygotowują animacje wieczorne i zabawy na śniegu. To właśnie stanowi o wyjątkowości oferty Snow Trex.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Am Kirchberg? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego