cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Last Minute
1 / 1

Sunny Coast Resort and Spa
star4
Malta

 • KOD OFERTY:
  TRV608824
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Neckermann, należącego do najstarszego i jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group, szczycącego się ponad 172-letnią tradycją. Na rynku polskim Neckermann zadebiutował 20 lat temu i od samego początku zajmuje stanowisko jednego z liderów wśród organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej.

Głównymi założeniami biura przy tworzeniu ofert jest innowacyjność i oferowanie usług wysokiej jakości, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów na polskim rynku. Letnia oferta Biura Podróży Neckermann obejmuje głównie kraje z regionu Basenu Morza Śródziemnego: Grecję, Hiszpanię, Turcję, Bułgarię, Włochy i Chorwację. Dostępna jest także bardzo bogata baza hoteli i apartamentów na dojazd własny praktycznie w każdym zakątku świata, także w Polsce. Zimowa oferta jest równie bogata - klienci mają do wyboru wiele atrakcyjnych alpejskich regionów narciarskich z dojazdem własnym, a oprócz tego mogą udać się na wakacje samolotem w najbardziej egzotyczne miejsca świata - Kuba, DOminikana, Meksyk, Jamajka, karaiby i wiele, wiele innych.

Wśród zróżnicowanej oferty biura warto zwrócić uwagę na aquamanię (grupę hoteli z parkami wodnymi), hotele z polskimi animacjami dla dzieci, parki rozrywki, rejsy statkami oraz ofertę fly & drive.


Wycieczki fakultatywne

POZNAJEMY MALTĘ

Wycieczka krajoznawcza o niezwykłych walorach krajobrazowych ukazująca piękno i przybliżająca historię wyspy. Trasa prowadzi przez najważniejsze na wyspie centrum rzemiosła Ta'Qali, gdzie będa mieli Państwo okazję obejrzeć tradycyjne wyroby maltańskiego rękodzielnictwa. Kolejnym punktem wycieczki będzie usytuowane na wzgórzu i otoczone średniowiecznymi fortyfikacjami "Spokojne Miasto" Mdina będące klejnotem w maltańskiej koronie. Na jej obraz składają się kręte uliczki, zaciszne aleje i piękne, odrestaurowane średniowieczne domy. Bogata historia miasta oraz wpływy rożnych okresów dziejowych znalazły odzwierciedlenie w urozmaiconej architekturze. W mieście Rabat, którego malowniczy krajobraz zdobią kopuły licznych kościołów i kaplic, zwiedzą Państwo katakumby św. Pawła oraz podziemne miejsce pochówku wczesnych chrześcijan.

 

GOZO

Wyspa Gozo, położona zaledwie 6 km od północnego wybrzeża Malty, uchodzi za jej miniaturę. Życie toczy się tu jednak wolniej i miejsce to przyciąga wielu spragnionych ciszy i spokoju turystów. Legenedarne miejsce pobytu więzionego przez piękną nimfę Kalipso Odyseusza zachwyca malowniczym, skalistym wybrzeżem i błękitną rozbijającą się o nie wodą. Podczas wycieczki zetkną się Państwo z wieloma osobliwościami jak na przykład: skałami Fungus czy znajdującymi się w miejscowości Xaghra starożytnymi świątyniami Ggantija. Dobrze zachowane ruiny tych prehistorycznych świątyń są najstarszymi, wolno stojącymi kaminnymi konstrukcjami, jakie do tej pory odkryto na świecie. Perłą stolicy wyspy - Victorii - jest XVII - wieczna, wzniesiona przez joannitów katedra z unikalnymi, barokowymi malowidłami oraz górująca nad miastem cytadela.

SYCYLIA

Zaledwie 90minut rejsu katamaranem dzieli Maltę od malowniczej Sycylii. Wycieczka będzie wspaniałą okazją do zetknięcia się z typowymi klimatem sycylijskich miasteczek i urokliwym krajobrazem wyspy. Jej trasa wiedzie przez barokowe miasta Modica i Ragusa. Atrakcją będzie przejazd przez drugi co do wysokości most w Europie, z którego roztacza się niepowtarzalny widok na niżej położone wioski oraz wąwóz górski. Główną atrakcją turystyczną wyspy jest wznosząca się na wysokości 3343m n.p.m. Etna, u podnóża której przewidziany jest czas wolny. W drodze powrotnej na wybrzeże, zwiedzą Państwo urokliwą Taormine słynącą m.in. z ruin starożytnego teatru i zabytkowych pałaców.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Sunny Coast Resort and Spa? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego