cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-19:00; sob.-nd. 10:00-16:00

 • Hotel Reethi Faru Resort, Raa Atol
1 / 1

Reethi Faru Resort
star4
Malediwy » Raa Atol » Baa Atol

 • KOD OFERTY:
  TRV664543
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

POŁOŻENIE

Hotel położony jest na atolu Baa.

HOTEL

Do dyspozycji Gości: * ogólne i usługi: recepcja, sejf, taras, butik, jubiler, pralnia, centrum biznesowe * bzpłatne WiFi w wyznaczonych, publicznych sterfach hotelu oraz pokojach * restauracje i bary: 5 restauracji: Vakaru - restauracja główna, Dhiyavaru, Huvandhu Garden, Reethi Grill, Raalhu Cafe, 5 barów: Haruge, Veyo bar, Nala bar, Sunset bar, Thari bar * sport i rekreacja: siłownia, squash, badminton, tenis stołowy, Spa, masaże, tenis, snorkling, windsurfing, kitesurfing, nurkowanie, yoga, kajaki, katamaran * dla dzieci: łóżeczka (na zapytanie)

ZAKWATEROWANIE

Pokoje tupu Garden Villa: położone we wschodniej części wyspu, wśród tropikalnej roślinności. w większości są to wolnostojące bungalowy o powierzchni 49m2.  Wyposażenie: lazienka (prysznic, suszarka), klimatyzacja, wiatrak sufitowy, TV Sat, zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, sejf, telefon, taras, leżaki. Pokoje tupu Deluxe Beach Villa: położone na na północno-zachodnich, północno-wschodnich i południowo-wschodnich plażach wyspy bungalowy o powierzchni 64m2. Wyposażenie: lazienka (prysznic, suszarka), klimatyzacja, wiatrak sufitowy, TV Sat, zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, sejf, telefon, taras, leżaki.

WYŻYWIENIE

BB - śniadanie HB - śniadanie i obiadokolacja. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne FB - śniadanie, obiad i kolacja. Napoje do obiadu i kolacji dodatkowo płatne. All Inlcusive: śniadanie (07:30-10:00), obiad (12:30 - 14:30), kolacja (19:30 - 21:30) w formie bufetu w restauracji głównej - Vakaru. Zniżka 25$ na kolację oraz zniżka 15$ na lunch w restauracji A la Carte - raz na pobyt. W restauracjach A la carte wymagana jest wcześniejsza rezerwacja w recepcji (24 h), potwierdzana w miarę dostępności miejsc. Napoje w restauracji głównej w trakcie posiłków. Napoje w barze głównym - Haruge (09:00 - do zamknięcia baru) Napoje wliczone w cenę: woda, napoje bezalkoholowe, kawa herbata, wino domowe, piwo z beczki, wybrane alkohole lokalne i drinki. 15 minut masażu na osobę raz na pobyt.  All Inclusive nie zawiera wysokojakościowych napojów alkoholowych, soków ze świeżych owoców, napojów energetycznych.  All Inclusive Premium: śniadanie (07:30-10:00), obiad (12:30 - 14:30), kolacja (19:30 - 21:30) w formie bufetu w restauracji głównej - Vakaru. Popołudniowa herbatka (16:00 - 17:30) serwowana codziennie w wybranych barach (buffet, kanapeczki, owoce, ciastka). Możliwość korzystania z restauracj A la Carte: Dhiyavaru, Raalhu Cafe, Reethi Grill (w wyznaczonych godzinach i w zależności od warunków pogodowych oraz dostępności miejsc, wymagana wcześniejsza rezerwacja - 24h). Napoje w restauracji głównej w trakcie posiłków. Napoje w barze głównym - Haruge (09:00 - do zamknięcia baru), Sunset bar* (11:00-23:00), Thari bar* (11:00-18:00), Nala Bar* (11:00 - 23:00), Raalhu Cafe* (11:00-20:00), Reethi Grill (w godzinach posiłków), Dhiyavaru Restauran (w godzinach posiłków) (* otwarte w zależności od warunków pogodowych). Napoje wliczone w cenę: woda, napoje bezalkoholowe, kawa herbata, wino domowe, piwo z beczki, wybrane alkohole lokalne i drinki. tenis, squash, badminton, siłownia, yoga, windsurfing, kajaki.

INFORMACJE DODATKOWE

* oferta obejmująca termin 24.12.2019r. zawiera w cenie kolację świateczną * oferta obejmująca termin 31.12.2019r. zawiera w cenie kolację sylwesrową * dla nowożenców: kosz owoców w dniu przyjazdu, raz na pobyt romantyczna kolacja przy świecach z butelką wina, 15 minut masażu w dniu przyjazdu, 10% zniżki w sklepie z biżuterią, 15% zniżki na sesję fotograficzną. Wymagane zgłoszenie informacji o podróży poślubnej przy dokonywaniu rezerwacji, podróż musi się odbyć nie później niż 12 miesięcy od zawarcia małżeństwa. Wymagany akt ślubu. * rocznice ślubu: raz na pobyt romantyczna kolacja przy świecach z butelką wina Wymagane zgłoszenie informacji  przy dokonywaniu rezerwacji, podróż musi się odbyć nie później niż 12 miesięcy od zawarcia małżeństwa. Wymagany akt ślubu. * stali klienci hotelu: kolacja z butelką wina

KONTAKT

https://www.reethifaru.com +960 4004000

CENA

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy dojazdu własnego), transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, VAT. Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC) 15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską) 13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę 10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera - dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych. Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom. W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE

*    Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych *    Wymagany paszport ważny 6 m-cy (ważność liczona od daty powrotu) *    Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie. *    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Prima Holiday, którego dewizą jest profesjonalizm, wysoka jakość świadczonych usług, solidność i wiarygodność. Organizowanie wakacji i wycieczek tylko do kilku wybranych destynacji sprawia, że Biuro Podróży Prima Holiday jest ekspertem w swojej kategorii..

Proponowane przez Biuro Podróży Prima Holiday hotele to obiekty rekomendowane na opiniotwórczych portalach turystycznych, posiadające przeważającą ilość pozytywnych opinii. Szeroki wybór wycieczek zapewnia dopasowanie do gustów, potrzeb i możliwości klienta. W swojej ofercie Biuro Podróży Prima Holiday posiada bardzo zróżnicowane produkty od rodzinnych wakacji all inclusive w hotelach z aquaparkami, poprzez propozycje komfortowe, budżetowe wczasy last minute po najbardziej luksusowe oferty. Nowością są wycieczki objazdowe do Izraela, Emiratów Arabskich oraz Tajlandii realizowane w kameralnych grupach wraz z wykwalifikowanym przewodnikiem.

Prima Holiday posiada gwarancję ubezpieczeniową przyznaną przez wiodącego ubezpieczyciela w Europie ERV – Europäische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Reethi Faru Resort? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego