Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Finolhu, Baa Atol
1/
Hotel Finolhu, Baa Atol
2/
Hotel Finolhu, Baa Atol
3/
Hotel Finolhu, Baa Atol
4/
Hotel Finolhu, Baa Atol
5/
Hotel Finolhu, Baa Atol
6/
Hotel Finolhu, Baa Atol
7/
Hotel Finolhu, Baa Atol
8/
Hotel Finolhu, Baa Atol
9/
Hotel Finolhu, Baa Atol
10/
Hotel Finolhu, Baa Atol
11/
Hotel Finolhu, Baa Atol
12/
Hotel Finolhu, Baa Atol
13/
Hotel Finolhu, Baa Atol
14/
Hotel Finolhu, Baa Atol
15/
Hotel Finolhu, Baa Atol
16/
Hotel Finolhu, Baa Atol
17/
Hotel Finolhu, Baa Atol
18/
Hotel Finolhu, Baa Atol
19/
Hotel Finolhu, Baa Atol
20/
Hotel Finolhu, Baa Atol
21/
Hotel Finolhu, Baa Atol
22/
Hotel Finolhu, Baa Atol
23/
Hotel Finolhu, Baa Atol
24/
Hotel Finolhu, Baa Atol
25/
Hotel Finolhu, Baa Atol
26/
Hotel Finolhu, Baa Atol
27/
Hotel Finolhu, Baa Atol
28/
Hotel Finolhu, Baa Atol
29/
Hotel Finolhu, Baa Atol
30/
Hotel Finolhu, Baa Atol
31/
Hotel Finolhu, Baa Atol
32/
Hotel Finolhu, Baa Atol
33/
Hotel Finolhu, Baa Atol
34/
Hotel Finolhu, Baa Atol
35/
Hotel Finolhu, Baa Atol
36/
mapakliknij aby aktywować mapę

Finolhu
star5
Malediwy » Baa Atol » Kanifushi

 • KOD OFERTY:
  TRV798892
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Klimatyzacja
 • Dostęp do Internetu
 • Przy plaży
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • czw, 21.09.2023
 • 12:50
 • Kraków
 • pt, 22.09.2023
 • 07:25
 • Malediwy
 • Powrót:
 • czw, 28.09.2023
 • 23:40
 • Malediwy
 • pt, 29.09.2023
 • 11:50
 • Kraków
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 20 365
 • 135
Opis oferty

Naszym zdaniem

Luksusowy hotel, tropikalny raj pośród cudownej przyrody chronionej przez UNESCO. Unikatowy ekosystem biosfery, egzotyczne widoki, ekskluzywne wnętrza, świetnie zaaranżowane wille, piękne restauracje z wyborną kuchnią, bogata oferta rekreacyjna, atrakcje dla dzieci - wszystko w otoczeniu bajkowej scenerii.  

Położenie

Wyspa Kanufushi, Atol Baa uznany przez UNESCO za światowy rezerwat biosfery;Transfer z międzynarodowego lotniska Velana na głównej wyspie Male hydroplanem w ciągu dnia (ok. 30 minut). Dla gości podróżujących wieczornym lotem międzynarodowym (przylatujących do Male po godzinie 15:00) -  transfer lotem krajowym przez lotnisko Dharavandhoo na atolu Baa (ok. 20 minut), a następnie ok. 30 minut łodzią motorową do przystani hotelowej.Limit bagażu: 20 kg plus 5 kg podręczny. Każdy dodatkowy kilogram - opłata 5 USD/na miejscu.

Wyposażenie

Eleganckie lobby, całodobowa recepcja, bezpłatne łącza Wi-Fi, restauracja główna z tarasem przy plaży, restauracja azjatycka, rustykalna restauracja Crab Shack nad laguną, Arabian Grill z tarasem i siedziskami na plaży, bar Milk Lab, Beach Club przy basenie i plaży, sklepik z pamiątkami, przestrzeń działań artystycznych Art&Craft Studio, shisha lounge, biblioteczka, przezroczyste luksusowe bańki na nocleg pod gwiazdami z grillem i śniadaniem na plaży, usługi pralnicze, room service.   

Pokoje

Lagoon villa - elegancka sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, duża łazienka (kabina prysznicowa, wanna, suszarka), prysznic na zewnątrz, telefon, Wi-Fi, TV sat, klimatyzacja, wiatrak, sejf, minibar, duży, drewniany, wyposażony taras prowadzący do wody. Powierzchnia całkowita - ok. 145 m kw. Ocean pool villa - elegancka sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, duża łazienka (kabina prysznicowa, wanna, suszarka), prysznic na zewnątrz, telefon, Wi-Fi, TV sat,  klimatyzacja, wiatrak, sejf, minibar, duży, drewniany, wyposażony taras prowadzący do wody, prywatny basen. Powierzchnia całkowita - ok. 180 m kw.  2 bedroom water villa with pool - dwie sypialnie, dwie luksusowe łazienki, prysznic na zewnątrz, salon, telefon, Wi-Fi, TV sat,  klimatyzacja, wiatrak, sejf, minibar, pięknie urządzony duży, drewniany taras z prywatnym basenem, zejście bezpośrednio do wody. Powierzchnia całkowita - ok. 460 m kw. Znakomicie zaaranżowana przestrzeń dla maks. 4 dorosłych i 4 dzieci.  

Wyżywienie

BB - śniadania w restauracji głównej Beach Kichen (z wodą, kawą, herbatą)HB - śniadania i kolacje w restauracji głównej, napoje do kolacji płatneAll inclusive - śniadania, obiady, kolacje w restauracji głównej, pizza w Beach Club, kolacja a'la carte (przy min. 5 noclegach, wymagana rezerwacja), wyznaczone napoje bezalkoholowe i alkoholowe, niektóre napoje bezalkoholowe w minibarze, 30 proc. zniżki na napoje z listy all inclusive premium All inclusive premium - śniadania, obiady i kolacje w restauracji głównej (obiady i kolacje także w innych restauracjach, wymagana rezerwacja), pizza w Beach Club, napoje bezalkoholowe i alkoholowe z listy all inclusive premium, 40 proc. zniżki na wskazane napoje z sekcji exclusive, codziennie napoje i przekąski w minibarze, menu w Milk Lab. 

Sport i rozrywka

Basen z tarasem słonecznym, siłownia wewnętrzna i zewnętrzna, pawilon jogi, siatkówka, tenis ziemny, kajaki, stand up paddle, windsurfing. Odpłatnie: sporty wodne (surfing, łódź motorowa, łódź ze szklanym dnem, parasailing, fun tube, narty wodne, katamaran, diving center i inne), rejsy, tradycyjna łódź dhoni, wędkowanie, lekcje i kursy sportowe, symulator gry w golfa, domki spa w ogrodzie (masaże, zabiegi kosmetyczne, sauna, łaźnia, minibasen). 

Dla dzieci

Plac zabaw, brodzik z 2 minizjeżdżalniami, program animacyjny.

Dla nowożeńców

Tylko z Best Reisen wyjątkowa niespodzianka  dla nowożeńców.Warunkiem otrzymania świadczeń jest zgłoszenie podróży poślubnej zaraz po dokonaniu rezerwacji, a także zabranie ze sobą oryginału lub kopii zawarcia związku małżeńskiego. Dokument należy okazać na miejscu przy recepcji hotelowej. Podróż poślubna nie może odbyć się później niż 6 miesięcy od daty zawarcia małżeństwa.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.Opiekunowie podróżujący z dzieckiem/dziećmi w wieku 0-2 lat zobowiązani są do uiszczenia opłaty Green Tax w kwocie 6 za dziecko za noc bezpośrednio w hotelu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczna obsługa hotelowa, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku Green Tax (6 euro za noc) za każde dziecko w wieku od 0 do 2 lat

Aktualizacje COVID-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Cena nie zawiera

Podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wymagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

covid 19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html

COVID

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu. 


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Best Reisen działającego w Polsce już od 22 lat. Biuro zdobyło uznanie znacznej grupy klientów i agencji turystycznych, z którymi ma przyjemność współpracować. Jest członkiem międzynarodowej grupy Flash Tours, która prężnie działa w zakresie promocji i rozwoju turystyki. Biuro Podróży Best Reisen może poszczycić się certyfikatem rzetelna firma, oraz tytułem BIURO PODRÓŻY 2012 przyznanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

Dzięki wsparciu w działaniach i wieloletniemu doświadczeniu, Best Reisen oferuje wyjazdy na wysokim poziomie i dostosowane do oczekiwań swoich klientów. Specjalizuje się w organizacji wakacji w Egipcie, Tunezji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, choć stale poszerza swoją ofertę o doskonałe hotele w Grecji czy Bułgarii. Biuro Podróży Best Reisen jest także ekspertem w organizacji luksusowych wyjazdów egzotycznych - ich wakacje na Malediwach, Seszelach, Sri Lance czy w Tajlandii to gwarancja najwyższej jakości wypoczynku.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Finolhu? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

Zakres i cena oferty prezentowane są na podstawie danych Biur podróży dostarczanych za pośrednictwem elektronicznego systemu rezerwacyjnego. Ze względu na prezentację ofert w czasie rzeczywistym, uwzględniającą bieżącą dostępność i zmianę cen mogą one ulec zmianie. Ostateczny zakres i cena oferty określone są w przesłanej do akceptacji klienta umowie.