Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Fihalhohi Island Resort, Male Atol
1/
Hotel Fihalhohi Island Resort, Male Atol
2/
Hotel Fihalhohi Island Resort, Male Atol
3/
Hotel Fihalhohi Island Resort, Male Atol
4/
Hotel Fihalhohi Island Resort, Male Atol
5/
Hotel Fihalhohi Island Resort, Male Atol
6/
Hotel Fihalhohi Island Resort, Male Atol
7/
Hotel Fihalhohi Island Resort, Male Atol
8/
Hotel Fihalhohi Island Resort, Male Atol
9/
Hotel Fihalhohi Island Resort, Male Atol
10/
Hotel Fihalhohi Island Resort, Male Atol
11/
Hotel Fihalhohi Island Resort, Male Atol
12/
Hotel Fihalhohi Island Resort, Male Atol
13/
Hotel Fihalhohi Island Resort, Male Atol
14/
Hotel Fihalhohi Island Resort, Male Atol
15/
Hotel Fihalhohi Island Resort, Male Atol
16/
Hotel Fihalhohi Island Resort, Male Atol
17/
Hotel Fihalhohi Island Resort, Male Atol
18/
Hotel Fihalhohi Island Resort, Male Atol
19/
Hotel Fihalhohi Island Resort, Male Atol
20/
mapakliknij aby aktywować mapę

Fihalhohi Island Resort
star4
Malediwy » Male Atol » Fihalholi

 • KOD OFERTY:
  TRV797525
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Fitness/Siłownia
 • Nurkowanie
 • Animacje dla dorosłych
 • Klimatyzacja
 • Dostęp do Internetu
 • Przy plaży
 • Dla rodzin z dziećmi
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • pt, 21.07.2023
 • 21:20
 • Warszawa
 • so, 22.07.2023
 • 14:55
 • Malediwy
 • Powrót:
 • pt, 28.07.2023
 • 09:55
 • Malediwy
 • pt, 28.07.2023
 • 19:55
 • Warszawa
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 10 698
 • 135
Opis oferty

Naszym zdaniem

Położony w cieniu palm kokosowych, przy pięknej plaży pośród egzotycznych pejzaży, jest idealnym zakątkiem do odkrywania uroków Malediwów i uprawiania sportów wodnych. Rajskie otoczenie, rafa koralowa 10 metrów od brzegu, bogactwo przyrody, cudowna atmosfera, wspaniała obsługa, kojące zabiegi w spa, architektura harmonijnie wkomponowana w koloryt wysepki - miejsce prawdziwie idylliczne. 

Położenie

Wyspa na południowym Atolu Male, 28 km kilometrów od lotniska. Transfer odbywa się łodzią motorową i trwa około 60 minut.

Wyposażenie

Recepcja (24 h), bezpłatne Wi-Fi, restauracja główna Palm Grove, bar główny, bar Blue Lagoon, bar przy plaży Beach Hut, restauracja a'la carte, room-service, punkt wymiany walut, sklep z pamiątkami, biblioteczka, gabinet lekarski.

Pokoje

Garden Ville (ex. Classic room) - na północy wyspy z widokiem na ogród. Wyposażenie: sypialnia, łazienka z prysznicem, klimatyzacja, wiatrak sufitowy, minibar, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, telefon, sejf, łącza internetowe Wi-Fi. Powierzchnia - ok. 25 m kw. Codziennie butelka wody dla każdej osoby w pokoju. Deluxe (ex. Comfort room) - na północy wyspy z widokiem na ogród, większa powierzchnia (ok. 27 m kw.), wanna z prysznicem. Pozostałe wyposażenie jak w pokojach Garden Villa. Codziennie butelka wody dla każdej osoby w pokoju.Pokoje Deluxe Sky położone  na piętrze, pokoje Deluxe Beach połozone na partarze.Premium Beach Villa (ex. Premium room) -  w północno-wschodniej części wyspy, wanna z prysznicem, szlafroki, kapcie oraz  telewizor LED TV sat., owoce na powitanie. Pozostałe wyposażenie jak w pokojach classic.  Powierzchnia - ok. 27 m kw. Codziennie butelka wody dla każdej osoby w pokoju.Water Villa - powierzchnia ok. 38 m kw. Wyposażenie takie jak w Premim Beach Villa. 

Wyżywienie

HB - śniadania i kolacje, woda do kolacji, inne napoje - odpłatnieFB - śniadania, obiady i kolacje, woda do obiadów i kolacji, inne napoje - odpłatnieAll Inclusive - śniadania (07.30-09.30), obiady (12.30-14.00) i kolacje 19.30-21.30) w formie bufetów - restauracja główna, podwieczorek (przekąski/ciasto) w barze Blue Lagoon, napoje bezalkoholowe (coce, fanta, soda, tonik, sprite, kawa, herbata) oraz alkoholowe (whisky, brandy, gin, wódka, rum, piwo z nalewaka, wino stołowe) serwowane w barze Blue Lagoon i w barze Fishermans od godz. 09 do północy. Pakiet all inclusive nie obejmuje cappuccino, espresso, soków ze świeżych owoców, minibaru, wina w butelkach i alkoholi spoza listy.  

Sport i rozrywka

Tenis stołowy, badminton, fitness center, siatkówka plażowa, Dj, muzyka na żywo, karaoke,  odpłatnie: bilard, centrum nurkowe i centrum sportów wodnych (m.in. windsurfing, kitesurfing, katamaran, parasailing, canoe), wyprawy nurkowe, wycieczki, rejsy, ośrodek spa (masaże, zabiegi kosmetyczne, sauna, jacuzzi).      

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.Opiekunowie podróżujący z dzieckiem/dziećmi w wieku 0-2 lat zobowiązani są do uiszczenia opłaty Green Tax w kwocie 6 za dziecko za noc bezpośrednio w hotelu.

Dla nowożeńców

Tylko z Best Reisen wyjątkowa niespodzianka  dla nowożeńców.Warunkiem otrzymania świadczeń jest zgłoszenie podróży poślubnej zaraz po dokonaniu rezerwacji, a także zabranie ze sobą oryginału lub kopii aktu zawarcia związku małżeńskiego. Dokument należy okazać na miejscu przy recepcji hotelowej. Podróż poślubna nie może odbyć się później niż 6 miesięcy od daty zawarcia małżeństwa.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Errata

Informujemy, że do dnia 20.12.2021 trwają w hotelu prace związane z renowacją wybrzeża.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

covid 19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html

Cena nie zawiera

podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wymagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

COVID

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Atrakcje na świeżym powierzu

Dostępność barów (np. bary przy plaży) oraz atrakcji usytuowanych na świeżym powietrzu jest uzależniona od warunków pogodowych oraz obłożenia hotelu. Decyzję o wyłączeniu obiektów z użytkowania podejmuje hotel bez konsultacji z Touroperatorem.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Best Reisen działającego w Polsce już od 22 lat. Biuro zdobyło uznanie znacznej grupy klientów i agencji turystycznych, z którymi ma przyjemność współpracować. Jest członkiem międzynarodowej grupy Flash Tours, która prężnie działa w zakresie promocji i rozwoju turystyki. Biuro Podróży Best Reisen może poszczycić się certyfikatem rzetelna firma, oraz tytułem BIURO PODRÓŻY 2012 przyznanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

Dzięki wsparciu w działaniach i wieloletniemu doświadczeniu, Best Reisen oferuje wyjazdy na wysokim poziomie i dostosowane do oczekiwań swoich klientów. Specjalizuje się w organizacji wakacji w Egipcie, Tunezji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, choć stale poszerza swoją ofertę o doskonałe hotele w Grecji czy Bułgarii. Biuro Podróży Best Reisen jest także ekspertem w organizacji luksusowych wyjazdów egzotycznych - ich wakacje na Malediwach, Seszelach, Sri Lance czy w Tajlandii to gwarancja najwyższej jakości wypoczynku.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Fihalhohi Island Resort? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

Zakres i cena oferty prezentowane są na podstawie danych Biur podróży dostarczanych za pośrednictwem elektronicznego systemu rezerwacyjnego. Ze względu na prezentację ofert w czasie rzeczywistym, uwzględniającą bieżącą dostępność i zmianę cen mogą one ulec zmianie. Ostateczny zakres i cena oferty określone są w przesłanej do akceptacji klienta umowie.