cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Equator Village, Addu Atol

Equator Village
star3
Malediwy » Addu Atol » Gan

 • KOD OFERTY:
  TRV796460
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Fitness/Siłownia
 • Nurkowanie
 • Tenis
 • Basen odkryty
 • Klimatyzacja
 • Dostęp do Internetu
 • Przy plaży
 • Dla rodzin z dziećmi
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • czw, 13.07.2023
 • 12:50
 • Kraków
 • pt, 14.07.2023
 • 09:20
 • GAN
 • Powrót:
 • czw, 20.07.2023
 • 23:00
 • GAN
 • pt, 21.07.2023
 • 11:50
 • Kraków
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 7258
 • 135
Opis oferty

Naszym zdaniem

Pełen uroku hotel położony na sporej wyspie, zatopionej w tropikalnej zieleni. Podczas II wojny światowej stacjonowały tu wojska alianckie, dziś jest tropikalną odskocznią dla tych, którzy marzą o egzotycznych wakacjach na końcu świata - bez przepychu i w kontakcie z lokalną społecznością. Świetne miejsce dla nurków (rafa, wrak).   

Położenie

Na atolu Addu, wysepka Gan (5 km długości i 3 km szerokości), ok. 90 minut lotem liniami krajowymi z lotniska Male na lotnisko Gan, skąd ok. 5 minut jazdy do hotelu.W przypadku przelotu międzynarodowego na lotnisko Gan - transfer naziemny.W pobliżu znajduje się kilka zamieszkałych wysepek, na które można dostać się małymi promami albo łodzią, dzięki temu jest możliwość poznać lokalną kulturę, zrobić zakupy, odwiedzić tamtejsze bary lub bazar. 

Wyposażenie

Recepcja, restauracja (kuchnia lokalna, europejska, orientalna), bar przy basenie, bezpłatne Wi-Fi w lobby, sala spotkań, biblioteczka, pralnia.      

Pokoje

Standard room - funkcjonalne pokoje w bungalowach pośród ogrodu; sypialnia, łazienka (prysznic, suszarka), klimatyzacja, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, telewizor, telefon, mała lodówka, sejf, weranda.   

Wyżywienie

BB - śniadania w formie bufetuHB - śniadania i kolacje (bufety), napoje płatneAll inclusive -  śniadania, obiady, kolacje (bufety), słodki podwieczorek, woda, wyznaczone napoje bezalkoholowe i napoje alkoholowe (wino stołowe, piwo, whisky, gin, koktajl dnia) do północy, bezpłatne rowery, wycieczka One Island z barbeque (przy minimum tygodniowym pobycie) i codziennie snorkeling trip (sprzęt własny lub odpłatny). 

Sport i rozrywka

Basen o nieregularnym kształcie z mostkiem, taras słoneczny, siatkówka plażowa, zabytkowy bilard, tenis, rzutki, piłkarzyki, siłownia, snurkowanie, rowery, masaże (także na świeżym powietrzu), zabiegi kosmetyczne,  okazjonalnie DJ lub występy. Przy hotelu działa centrum nurkowe Diverland (wyprawy, kursy) i centrum sportów wodnych.  W pobliżu leży wrak brytyjskiego statku zatopionego w 1946 r. Hotel organizuje wycieczki, rejsy i kursy kulinarne we współpracy z mieszkańcami wyspy. 

Dla dzieci

Brak infrastruktury dla dzieci.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.Opiekunowie podróżujący z dzieckiem/dziećmi w wieku 0-2 lat zobowiązani są do uiszczenia opłaty Green Tax w kwocie 6 za dziecko za noc bezpośrednio w hotelu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

covid 19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Best Reisen działającego w Polsce już od 22 lat. Biuro zdobyło uznanie znacznej grupy klientów i agencji turystycznych, z którymi ma przyjemność współpracować. Jest członkiem międzynarodowej grupy Flash Tours, która prężnie działa w zakresie promocji i rozwoju turystyki. Biuro Podróży Best Reisen może poszczycić się certyfikatem rzetelna firma, oraz tytułem BIURO PODRÓŻY 2012 przyznanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

Dzięki wsparciu w działaniach i wieloletniemu doświadczeniu, Best Reisen oferuje wyjazdy na wysokim poziomie i dostosowane do oczekiwań swoich klientów. Specjalizuje się w organizacji wakacji w Egipcie, Tunezji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, choć stale poszerza swoją ofertę o doskonałe hotele w Grecji czy Bułgarii. Biuro Podróży Best Reisen jest także ekspertem w organizacji luksusowych wyjazdów egzotycznych - ich wakacje na Malediwach, Seszelach, Sri Lance czy w Tajlandii to gwarancja najwyższej jakości wypoczynku.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Equator Village? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego