cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Cityhotel Champa Central, Male Atol
1/
Hotel Cityhotel Champa Central, Male Atol
2/
Hotel Cityhotel Champa Central, Male Atol
3/
Hotel Cityhotel Champa Central, Male Atol
4/
Hotel Cityhotel Champa Central, Male Atol
5/
Hotel Cityhotel Champa Central, Male Atol
6/
Hotel Cityhotel Champa Central, Male Atol
7/
Hotel Cityhotel Champa Central, Male Atol
8/
Hotel Cityhotel Champa Central, Male Atol
9/
Hotel Cityhotel Champa Central, Male Atol
10/
Hotel Cityhotel Champa Central, Male Atol
11/
mapakliknij aby aktywować mapę

Cityhotel Champa Central
star3
Malediwy » Male Atol » Male

 • KOD OFERTY:
  TRV816285
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • pn, 22.05.2023
 • 17:40
 • Warszawa
 • wt, 23.05.2023
 • 15:50
 • Malediwy
 • Powrót:
 • pn, 29.05.2023
 • 23:40
 • Malediwy
 • wt, 30.05.2023
 • 13:20
 • Warszawa
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 5881
 • 135
Opis oferty

Naszym zdaniem

Miejski hotel w stolicy Malediwów, odpowiedni dla gości, którzy chcą poznać tętniącą życiem główną wyspę archipelagu. Niedroga baza wypadowa na nurkowanie.   

Położenie

W centrum stolicy, przy ulicy Rahdhebai Magu, w odległości spaceru od słynnej alei handlowej Majeedhee Magu. Atrakcje turystyczne, takie jak Park Sułtana, Meczet Starego Piątku, Muzeum Narodowe i Galeria Sztuki, a także sztuczna plaża są w odległości 500-900 metrów od hotelu, międzynarodowe lotnisko - ok. 3,5 km. Plaża Southwest znajduje się ok. 3 km od hotelu.    

Wyposażenie

Lobby, recepcja, biblioteczka, bezpłatne łącza Wi-Fi, restauracja główna (dania kuchni azjatyckiej, międzynarodowej, bufety, a'la carte, barbeque), restauracja na tarasie dachowym (a'la carte, najwyżej usytuowana restauracja w mieście), room service, sala konferencyjna. 

Pokoje

Superior - pokój dwuosobowy z łazienką, TV sat, klimatyzacją, telefonem, minibarem, zestawem do kawy/herbaty, sejfem, łączami WiFi. Powierzchnia - ok. 20 m kw. Deluxe - pokój dwuosobowy z łazienką, TV sat, klimatyzacją, telefonem, minibarem, zestawem do kawy/herbaty, sejfem, łączami WiFi. Powierzchnia - ok. 25 m kw. Executive - pokój dwuosobowy z łazienką, TV sat, klimatyzacją, telefonem, minibarem, ekspresem do kawy, zestawem do kawy/herbaty, sejfem, łączami WiFi, balkonem. Powierzchnia - ok. 35 m kw. Usytuowanie na 9. piętrze.W pokojach deluxe oraz executive - możliwość dostawki. 

Wyżywienie

Bez wyżywieniaBB - śniadania w formie bufetówW hotelu nie serwuje się alkoholu.

Sport i rozrywka

Siłownia, sporty wodne oferowane przez lokalne agencje przy plażach, wycieczki po mieście, rejsy na wyspę Meeru (godzina łodzią motorową, na miejscu plaża, sporty, restauracje itp.).

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.Opiekunowie podróżujący z dzieckiem/dziećmi w wieku 0-2 lat zobowiązani są do uiszczenia opłaty Green Tax w kwocie 6 za dziecko za noc bezpośrednio w hotelu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny lokalny przedstawiciel, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

covid 19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Best Reisen działającego w Polsce już od 22 lat. Biuro zdobyło uznanie znacznej grupy klientów i agencji turystycznych, z którymi ma przyjemność współpracować. Jest członkiem międzynarodowej grupy Flash Tours, która prężnie działa w zakresie promocji i rozwoju turystyki. Biuro Podróży Best Reisen może poszczycić się certyfikatem rzetelna firma, oraz tytułem BIURO PODRÓŻY 2012 przyznanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

Dzięki wsparciu w działaniach i wieloletniemu doświadczeniu, Best Reisen oferuje wyjazdy na wysokim poziomie i dostosowane do oczekiwań swoich klientów. Specjalizuje się w organizacji wakacji w Egipcie, Tunezji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, choć stale poszerza swoją ofertę o doskonałe hotele w Grecji czy Bułgarii. Biuro Podróży Best Reisen jest także ekspertem w organizacji luksusowych wyjazdów egzotycznych - ich wakacje na Malediwach, Seszelach, Sri Lance czy w Tajlandii to gwarancja najwyższej jakości wypoczynku.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Cityhotel Champa Central? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego