Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Imperial & SPA, Macedonia Zachodnia
1/
Hotel Imperial & SPA, Macedonia Zachodnia
2/
Hotel Imperial & SPA, Macedonia Zachodnia
3/
Hotel Imperial & SPA, Macedonia Zachodnia
4/
Hotel Imperial & SPA, Macedonia Zachodnia
5/
Hotel Imperial & SPA, Macedonia Zachodnia
6/
Hotel Imperial & SPA, Macedonia Zachodnia
7/
Hotel Imperial & SPA, Macedonia Zachodnia
8/
Hotel Imperial & SPA, Macedonia Zachodnia
9/
Hotel Imperial & SPA, Macedonia Zachodnia
10/
Hotel Imperial & SPA, Macedonia Zachodnia
11/
Hotel Imperial & SPA, Macedonia Zachodnia
12/
Hotel Imperial & SPA, Macedonia Zachodnia
13/
Hotel Imperial & SPA, Macedonia Zachodnia
14/
Hotel Imperial & SPA, Macedonia Zachodnia
15/
mapakliknij aby aktywować mapę

Imperial & SPA
star4
Macedonia Północna » Macedonia Zachodnia » Struga

 • KOD OFERTY:
  TRV806600
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • pn, 05.06.2023
 • 18:55
 • Katowice
 • pn, 05.06.2023
 • 20:45
 • OHD
 • Powrót:
 • pn, 12.06.2023
 • 21:45
 • OHD
 • pn, 12.06.2023
 • 23:35
 • Katowice
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 2319
 • 135
Opis oferty
 • Standard
  star
 • Lokalizacja
  Macedonia Północna » Macedonia Zachodnia » Struga

****Macedonia Północna/Macedonia Zachodnia

ATUTY

Dobre położenie niedaleko plażyKlimatyzowane pokojeW centrum miasta Struga  Do dyspozycji rozbudowana siłownia

NASZYM ZDANIEM

Hotel Imperial to komfortowy obiekt znajdujący się w centrum miejscowości Struga, która zapewni atrakcje dla wszystkich. Oferuje dobrze wyposażone centrum Fitness, bar oraz taras. Dogodna lokalizacja daje możliwość poznania miasta Struga, jej zabytków i deptaku z restauracjami oraz kawiarniami wdłuż Czarnego Drinu. 

POŁOŻENIE

W centrum miejscowości Strugaok. 200 metrów od najbliższej plażyok. 9 km od Lotniska w Ochrydzieok. 14 km od centrum Ochrydy 

PLAŻA

Publiczna piaszczysto-żwirkowa plaża położona ok. 200 metrów od obiektu. Zalecamy korzystanie z obuwia ochronnego w wodzie.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Bezpłatnie-  Centrum Fitness/siłownia , WIFI, recepcja 24h, winda, klimatyzowane pokoje, parking na terenie obiektu. Dodatkowo płatne- Restauracja A'la Carte

POKOJE

Hotel posiada pokoje dwuosobowe z możliwością dostawki , wyposażone w łazienkę i suszarkę do włosów oraz ręczniki, w pokoju znajduje się bezpłatna klimatyzacja, bezpłatne WIFI oraz TV, lodówka oraz balkon

UDOGODNIENIA

Dobrze wyposażone centrum Fitness/siłownia SuszarkaRęcznikiLodówka TVWinda RestauracjaBezpłatne WI-FI w całym obiekcieKlimatyzacjaRecepcjaBalkonPrzechowalnia bagażu

WYŻYWIENIE

Wyżywienie HB:Śniadanie - w formie bufetu: m.in. chleb, jajko sadzone, kiełbaski, masło, miód, dżem, szynka, salami, ser (żółty, biały), domidor, ogórek, marchew, oliwki. Do śniadania: mleko, kawa, herbata (głównie ziołowa), sok, wodaObiadokolacja - wybór jednego dania z dwóch (ankieta dzień przed): sałata, zupa, danie główne, deser. Przykłady dań głównych: ryba, pljeskavica, steak, pizza margarita, makarony z sosem, lasagne, tavce gravce, kurczak, cielęcina. Napoje są dodatkowo płatne

DODATKOWE INFORMACJE

Akceptowane karty Visa, MasterCardZwierzęta nie są akceptowane.Cisza nocna w Macedonii od poniedziałku-piątku jest w godzinach 00:00-06:00, w weekendy 01:00-06:00. 

CENA ZAWIERA

- Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,- Transport do miejsca docelowego (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym).- Bagaż - Opiekę rezydenta podczas pobytu (nie dotyczy oferty z dojazdem własnym)- Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,- Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy,- Podatek Vat,- Ubezpieczenie KL 30 000, NNW 3 000, bagaż 200, CPiN, ochrona 24 h od momentu wyjścia z domu i 24 h, do momentu powrotu do domu w zakresie NNW (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym)W przypadku lotów liniami LOT Charters bagaż podręczny (5 kg) oraz rejestrowany (20 kg) jest w cenie.

CENA NIE ZAWIERA

- Opłat klimatyczno-meldunkowych,- Wycieczek fakultatywnych,- Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,DLA DOJAZDU WŁASNEGO:- Transportu- Ubezpieczenia (możliwość dokupienia w datach pobytu)

OBOWIĄZKOWE OPŁATY

10 EUR - opłata klimatyczno-meldunkowaDzieci do 12 lat nie płacą.Nie dotyczy wycieczek objazdowych. 

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.

INFORMACJA DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI

Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

DODATKOWE UBEZPIECZENIE NA WYPADEK KWARANTANNY LUB IZOLACJI

Pomoc w przypadku izolacjiW przypadku nałożenia na Ubezpieczonego konieczności poddania się izolacji z powodu nagłego zachorowania na Covid-19 podczas pobytu za granicą zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową izolacją, jeżeli izolacja nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.Pomoc w przypadku kwarantannyW przypadku nałożenia na Ubezpieczonego przez lokalne służby sanitarne konieczności poddania się kwarantannie w związku z Covid-19 podczas pobytu za granicą, zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alrmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową kwarantanną, jeżeli kwarantanna nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych oraz koszty transportu powrotnego do Polski lub kraju rezydencji jeżeli przekraczają pierwotnie przewidziany czas podróży, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki. 


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Imperial & SPA? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

Zakres i cena oferty prezentowane są na podstawie danych Biur podróży dostarczanych za pośrednictwem elektronicznego systemu rezerwacyjnego. Ze względu na prezentację ofert w czasie rzeczywistym, uwzględniającą bieżącą dostępność i zmianę cen mogą one ulec zmianie. Ostateczny zakres i cena oferty określone są w przesłanej do akceptacji klienta umowie.