cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel BE Center Eilat, Ejlat
1 / 1

BE Center Eilat
star2
Izrael » Ejlat

 • KOD OFERTY:
  TRV589467
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • czw, 22.11.2018
 • 14:50
 • Warszawa Modlin
 • czw, 22.11.2018
 • 19:55
 • Eilat
 • Powrót:
 • czw, 29.11.2018
 • 20:30
 • VDA
 • czw, 29.11.2018
 • 23:55
 • Modlin
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Oferta

Oferta jest realizowana w systemie dynamicznego pakietowania, w oparciu o przeloty regularnymi liniami lotniczymi. Ceny przelotów są stale aktualizowane przez linie lotnicze, dlatego od chwili złożenia zapytania rezerwacyjnego przez Klienta/Agenta do momentu potwierdzenia przez Touroperatora, mogą ulec zmianie, co jest równoznaczne z możliwością zmiany ceny całego pakietu. Na miejscu turyści są pod telefoniczną opieką anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta i mogą być odwiedzani przez niego w hotelach. Transfer lotnisko-hotel-lotnisko odbywa się shuttle busem.

Nazwa

Be Center Hotel Eilat

Położenie

W centrum nadmorskiego kurortu Eilat, w pobliżu nadmorskiej promenady, ok. 60 km od portu lotniczego Ovda

Plaża

Piaszczysto-żwirowa, w odległości ok. 1 km, leżaki i parasole dodatkowo płatne

Hotel

Bezpłatne Wi-Fi. 52 pokoje, lobby z recepcją, przechowalnia bagażu, restauracja, bar Kategoria lokalna: W Izraelu nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Kategoria organizatora: 2* 

Pokoje

Pokój 2-osobowy (Standard) z możliwością dostawki (rozkładane łóżko/sofa) dla 1 osoby dorosłej lub 1 dziecka do 12 roku, klimatyzacja, łazienka (WC, wanna lub prysznic),TV-sat, zestaw do zaparzania kawy i herbaty.

Rekreacja, sport, atrakcje

Basen (czynny w godzinach wyznaczonych przez hotel; w miesiącach: styczeń, luty nieczynny - w zależności od warunków pogodowych), parasole, leżaki przy basenie bezpłatne, brodzik dla dzieci.

Wyżywienie

RO - bez wyżywienia BB - śniadania. Herbata i kawa do śniadania bezpłatne.

Przelot, bagaż, serwis

Uczestnik imprezy zobowiązany jest DO POTWIERDZENIA U TOUROPERATORA LUB AGENTA AKTUALNYCH GODZIN LOTU NA 48 H PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI, JAK I DO POLSKI). Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika. Wizzair - Cena oferty zawiera  1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach, które nie przekraczają 55x40x20 cm i maksymalnej wadze 10 kg (w taryfie standardowej bagaż będzie przewożony w luku bagażowym). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg o wymiarach 149,9x119,4x171,5 cm (cena uzależniona jest od terminu lotu i wynosi od 250 do 500 PLN). Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa. Ryanair - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach, które nie przekraczają 40x20x25 cm. Istnieje możliwość dokupienia drugiej sztuki bagażu podręcznego, którego wymiary nie przekraczają 55x40x23 cm i maksymalnej wadze 10 kg (w taryfie standardowej bagaż będzie przewożony w luku bagażowym - konieczne jest odprawienie bagażu przy stanowisku odprawy bagażowej). Do każdej rezerwacji istnieje również możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg (cena uzależniona jest od terminu lotu i wynosi od 225 do 400 PLN). Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika.Serwis pokładowy - zgodnie z warunkami przewoźnika. KLIENTOM ZALECA SIĘ DOKONANIE ODPRAWY ONLINE na stronie internetowej przewożnika zgodnie z terminami właściwymi dla danej linii lotniczej (odprawa na lotnisku będzie wiązała się z dodatkowymi kosztami). Odprawa lotniskowa rozpoczyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy Klient zobligowany jest do zgłoszenia się do odprawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.

Informacje dodatkowe

Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach wykupionego pakietu Goście otrzymują w hotelu. Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotel nie będzie miał wpływu.Organizator podaje przykładowe propozycje animacji i zabaw, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu, bagaż podręczny (zgodnie z warunkami przewozu wybranej linii lotniczej), transfer lotnisko-hotel-lotnisko, wyżywienie według oferty, opiekę przedstawiciela lokalnego kontrahenta, ubezpieczenie  TU Europa NNW, KLW w tym chorób przewlekłych, bagażu, OC Organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) w wysokości: 15 PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską); 13 PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę; 10 PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską), podatek, opłaty lotniskowe.

Cena nie zawiera

Bagażu rejestrowanego przy ofercie realizowanej na połączeniach regularnymi liniami lotniczymi, wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

Ważne informacje

Zgodnie z polsko-izraelską umową o ruchu bezwizowym obywatele RP, legitymujący się paszportem ważnym co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego wyjazdu z Izraela, mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Izraela bez wizy do 90 dni. Zdarza się jednak, że funkcjonariusze straży granicznej ograniczają czas pobytu polskich turystów, wydając wizy turystyczne na krótszy pobyt, np. do 1 miesiąca. Ruch bezwizowy nie dotyczy przyjazdów w celu innym niż turystyczny.

Izrael

Oferta jest realizowana w oparciu o przeloty regularnymi liniami lotniczymi - prosimy o sprawdzenie limitów bagażowych i warunków przewozu oraz odprawy linii lotniczych wybranej oferty. Na miejscu turyści są pod telefoniczną opieką anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta i mogą być odwiedzani przez niego w hotelach. Transfer lotnisko-hotel-lotnisko odbywa się shuttle busem.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę BE Center Eilat? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego