cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Magia Dublina, Dublin
1 / 1

Magia Dublina
star3
Irlandia » Dublin

 • KOD OFERTY:
  TRV374271
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wyjazd weekendowy
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • pt, 20.09.2019
 • 22:50
 • Szczecin
 • so, 21.09.2019
 • 00:15
 • Dublin
 • Powrót:
 • pn, 23.09.2019
 • 18:10
 • Dublin
 • pn, 23.09.2019
 • 21:35
 • Szczecin
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kraj

IRLANDIA Dublin jako stolica Irlandii pozwala napawać się sztuką i architekturą, która owiana jest licznymi legendami i opowieściami, o silnym wpływie celtyckich korzeni Irlandczyków. Położone na zielonej wyspie miasto, otoczone jest dolinami i górami, a klifowe wybrzeże zachwyca o każdej porze dnia. Jeszcze większego uroku dodaje Dublinowi spora ilość pub'ów, w których zawsze można spotkać życzliwych mieszkańców stolicy.

Dzień 1

Odprawa na lotnisku i przelot do Dublina - stolicy Irlandii. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, czas wolny lub początek zwiedzania w zależności od godzin przylotu.

Dzień 2-3

Kolejne dwa dni to czas na poznanie wspaniałej atmosfery, fascynujących zabytków i najciekawszych atrakcji Dublina, takich jak - Katedra Św. Patryka jest największą katedrą w Irlandii i jednym z niewielu budynków, które zachowały się w Dublinie od czasów średniowiecza - Kościół Św. Audoena - najstarszy kościół parafialny w Dublinie, który nadal pełni funkcję sakralną - Trinity College - uczelnia założona przez królową Elżbietę I, powstała na terenie dawnego klasztoru augustianów, a jego absolwentem był Oscar Wild - Zamek Dubliński - wybudowany w miejscu dawnej fortyfikacji Wikingów, historyczne serce Dublina - O'Connell Street jest najszerszą ulicą w Europie i jedną z najbardziej reprezentacyjnych w Dublinie - Muzeum browaru Guinnessa - według Irlandczyków Guiness to synonim Irlandii - Temple Bar - to dzielnica kulturalna będąca mekką artystów, gdzie znajdują się liczne galerie sztuki, pracownie oraz sklepiki - Pałac Mansion House - budynek był świadkiem wielu historycznych wydarzeń oraz wszelkich ceremonii miejskich - Pałac Leinster House - dawniej był główną siedzibą królewskiej społeczności Dublina, a dziś jest budynkiem parlamentu Republiki Irlandii - Ratusz, którego wnętrze przyozdobione jest stuletnimi freskami prezentującymi historię miasta - Christ Church Cathedral - należy do najstarszych w Dublinie budowli sakralnych, niegdyś była drewnianą świątynią wikingów, a jej dzisiejsza forma pochodzi z XIX wieku - Iglica Dublina - uznana za najwyższą rzeźbę na świecie - Pałac Powerscourt Townhouse - dawniej służył jako dom lordowski, a dziś mieści centrum handlowe z licznymi butikami, galeriami antyków i restauracjami - Ely Place - ulica w centrum Dublina, na której znajdują się najlepiej zachowane budynki architektury georgińskiej - Ha'penny Bridge - najbardziej znany most w Dublinie i pierwszy z żelaznych mostów w Irlandii, gdzie wieszane są kłódki miłości - Merrion Square - nazywany sercem gruzińskiego Dublina park, w którym można odpocząć i napić się kawy siedząc na ławce, a spacerując zobaczyć leżącą na kamieniu rzeźbę Oscara Wilda oraz jego dom znajdujący się w pobliżu - Grafton Street - główna ulica handlowa Dublina Podczas przerw w zwiedzaniu proponujemy czas wolny na drobne zakupy oraz posiłek, podczas którego będzie możliwość spróbowania tradycyjnych irlandzkich potraw, takich jak irlandzki gulasz z kromką chleba sodowego, zupa z ziemniaków i pora oraz klasyczne ciasto na bazie whisky (płatne według indywidualnych zamówień).

Ponadto Dublin oferuje bogaty wachlarz atrakcji dodatkowych, realizowanych fakultatywnie w czasie wolnym, w którym każdy znajdzie coś dla siebie

- Muzeum Narodowe Historii Naturalnej - jeden z oddziałów irlandzkiego muzeum narodowego, które zostało otwarte dwa lata przed publikacją wielkiego dzieła Karola Darwina "O pochodzeniu gatunków"(wstęp wolny) - Narodowe Muzeum Krasnoludków, w którym interaktywne wystawy pozwolą lepiej poznać kulturę i irlandzkie mity oraz dowiedzieć się czy na końcu tęczy naprawdę jest garniec złota (ok. 16 euro/os.) - Muzeum Figur Woskowych - największy tego typu obiekt w Europie, w którym można przyjrzeć się z bliska m.in. gwiazdom muzyki, celebrytom oraz postaciom z filmów i bajek (ok. 16 euro/os.) - Wood Quay - obszar z pozostałościami osad wikingów, gdzie obecnie znajduje się budynek rady miasta oraz drewniana rzeźba, która kształtem przypomina dziób łodzi wikingów - Destylarnia whisky The Old Jameson Distillery, w której można poznać proces powstawania "wody życia" oraz spróbować rozmaitych jej rodzajów zaczynając od irlandzkiej, przez szkocką, a na amerykańskiej kończąc (ok. 15 euro/os.) - ZOO - należy do najstarszych na świecie, całość Ogrodów jest podzielona na kilka sekcji tematycznych dotyczących m.in. świata kotów, ssaków, zwierząt zamieszkujących akweny wodne, czy też tzw. City Farm oraz Pets Corner (cena ok. 18 euro/os)

Wieczorami proponujemy skorzystać, ze słynnych dublińskich rozrywek, które świetnie oddają ducha miasta (płatne indywidualnie wg zamówienia)

- Porterhouse - innowacyjny micro browar, w którym siedem dni w tygodniu można posłuchać muzyki na żywo i skosztować produkowanych tam różnych gatunków piw, w tym Plain Porter, czyli ciemne piwo górnej fermentacji, które przez właścicieli nazywane jest "klejnotem koronnym" browaru. - Garage Bar - jedyny w swoim rodzaju bar, w którego wnętrzu ustawione są na trocinowej podłodze pompy paliwa, opony i fronty samochodów, a zamiast stolików stare beczki po ropie - The Octagon Bar - popularny bar, którego właścicielami są członkowie grupy U2

Dzień 4

Wymeldowanie z hotelu, czas wolny w zależności od godzin wylotu, transfer na lotnisko, przelot do Polski.

Zakwaterowanie podstawowe

Hotele 3* - położone w pobliżu środków komunikacji miejskiej/podmiejskiej, w odległości kilku przystanków od największych atrakcji Dublina. Wszystkie hotele oferują wygodnie urządzone i zadbane pokoje 2 osobowe (możliwość 1 dostawki) z łazienką, TV i telefonem. Wyżywienie - śniadania kontynentalne.

Informacje dodatkowe

- Spotkanie z pilotem/przedstawicielem organizatora nastąpi na lotnisku w Polsce lub po przylocie w Dublinie. - Transfery z/na lotnisko są realizowane busem/autokarem lub komunikacją miejską i/lub podmiejską w zależności od wielkości grupy, natomiast przejazdy podczas zwiedzania komunikacją miejską i/lub podmiejską. - Kolejność dni zwiedzania może ulec zmianie. - Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów. - W przypadku wylotu z Dublina w godzinach porannych zamiast śniadania może być wydany pakiet śniadaniowy. - Linia lotnicza i godziny przelotów mogą ulec zmianie. - "Single" - bez dopłaty, przy dokwaterowaniu do pokoju 2 lub 3 osobowego (opcja na zapytanie). - "Zniżki dla dzieci" - dotyczą dziecka do 12 lat zakwaterowanego wspólnie z 2 osobami pełnopłatnymi.

WAŻNE

Bardzo prosimy o dokładne wypełnianie formularza rezerwacyjnego w szczególności podania pełnego nazwiska i imienia zgodnego z dokumentem, którym będą się Państwo posługiwali podczas podróży, daty urodzenia oraz obywatelstwa. Prosimy też o sprawdzenie terminu ważności tego dokumentu.

Cena zawiera

- przelot samolotem na wybranej trasie - opłaty i podatki lotniskowe - koszt przewozu bagażu podręcznego (WIZZAIR o wymiarach 40x30x20cm, waga do 10 kg, RYANAIR o wymiarach 40x20x25cm, waga do 10 kg) - 3 noclegi w hotelu 3* - zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym - 3 śniadania - opiekę polskojęzycznego pilota/przedstawiciela Regent - podstawowe ubezpieczenie KL, NNW, bagażu - gwarancję niezmienności ceny

Cena nie zawiera

- Orientacyjnego kosztu uczestnictwa w programie ramowym, na który należy przeznaczyć dodatkowo ok. 100 - 120 euro/osoba. Kwota ta obejmuje transfery z/na lotnisko, opłatę za podatek turystyczny, bilety wstępów do zwiedzanych atrakcji, bilety komunikacji miejskiej i/lub podmiejskiej podczas realizacji programu zwiedzania oraz usługi lokalnych przewodników. - Kosztu wycieczek fakultatywnych i atrakcji pozaprogramowych. - Kosztu posiłków zamawianych indywidualnie. - Kosztu usługi przewozu bagażu rejestrowanego, którego waga uzależniona jest od linii lotniczej realizującej przelot (WIZZAIR - do 10kg; RYANAIR - do 10kg o maksymalnych wymiarach 55x40x20cm;. Usługę tę można nabyć opcjonalnie dla wszystkich lub tylko wybranych podróżujących osób za dodatkową opłatą. - Kosztu usługi przewozu bagażu głównego (rejestrowanego), którego waga uzależniona jest od linii lotniczej realizującej przelot (WIZZAIR - do 20kg; RYANAIR - do 20kg. Usługę tę można nabyć opcjonalnie dla wszystkich lub tylko wybranych podróżujących osób za dodatkową opłatą. - Dopłaty do pokoju jednoosobowego (400 PLN/os.) Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Regent, które istnieje na polskim rynku od roku 1997 i specjalizuje się w organizacji wycieczek City Break. Dzięki wysokiemu poziomowi świadczonych usług, profesjonalizmowi i wykwalifikowanej kadrze przewodników oraz pilotów biuro zdobyło w Polsce pozycje lidera w ofertach krótkich wyjazdów.

W ofercie Biura Podróży Regent znajdują się liczne programy wycieczek do Barcelony, Mediolanu, Londynu, Paryża, Rzymu czy Lizbony. Niezapomniane wrażenia oraz spójny, ciekawy program gwarantowany. Jest to interesująca alternatywa dla osób, które oprócz wypoczynku lubia także spędzać czas aktywnie i poznawać kulturę odwiedzanego regionu.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Magia Dublina? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego