cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Amsterdam, Amsterdam
1 / 1

Amsterdam
star3
Holandia » Amsterdam

 • KOD OFERTY:
  TRV355828
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wyjazd weekendowy
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • so, 27.10.2018
 • 07:00
 • Berlin Schonefeld
 • so, 27.10.2018
 • 08:30
 • Amsterdam Schiphol
 • Powrót:
 • wt, 30.10.2018
 • 21:30
 • Amsterdam
 • wt, 30.10.2018
 • 23:00
 • SXF
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

weekend lotniczy / hotel ***

Region

Amsterdam / Holandia

TFG

Od 26 listopada 2016 Uczestnicy naszych wycieczek są objęci obowiązkową składką ubezpieczeniową na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) - składka ta wynosi 10 zł/os, NIE JEST ZAWARTA W CENIE WYCIECZKI i ZOSTANIE DOLICZONA W OSTATNIM KROKU REZERWACJI!

WCZESNA REZERWACJA LATO 2018

Obecnie obowiązuje IV stopień promocji na wycieczki z sezonu letniego (1 kwietnia 2018 - 31 października 2018) - trwa on do wyczerpania się miejsc w promocyjnej cenie. IV stopień promocji obejmuje - Zniżka 100 zł/os od ceny katalogowej - Dodatkowa zniżka 50 zł/os dla Uczestników Programu Lojalnościowego Matimpex City Fun

PROGRAM RAMOWY

Amsterdam uważany jest przede wszystkim za miasto wolności i tolerancji, to jednak też miejsce, dla tych, którzy lubią odpocząć od stresu w świetnej atmosferze. Amsterdam położony jest częściowo poniżej poziomu morza i pocięte pajęczyną kanałów, z których podziwiać można charakterystyczne wysokie kamienice. To miasto pełne muzeów, w których zgromadzono bezcenne kolekcje oraz targów kwiatowych, gdzie wzrok przyciągają wszystkie kolory świata! W pachnącym kawą Amsterdamie warto spędzić kilka dni!

DZIEŃ 1

Zbiórka na wybranym lotnisku na 2 godziny przed wylotem, odprawa i przelot do Amsterdamu. Transfer do hotelu i złożenie bagażu. Krótki czas wolny na odpoczynek i przejazd na zwiedzanie Amsterdamu - w programie - Plac Dam - centralny plac Amsterdamu, który mieszkańcy miasta upodobali sobie na miejsce spotkań. Przy Placu Dam znajduje się Pałac Królewski - siedziba niderlandzkiej monarchii - Dawny targ rolny Nieuwmarkt oraz średniowieczny budynek Waag - dawna brama miejska - Begijnhof - zabytkowy placyk otoczony wysokimi kamienicami i wspaniale zachowany Drewniany Domek - jeden z dwóch drewnianych domów w mieście W czasie zwiedzania - przerwa na posiłek (średnia cena obiadokolacji w restauracji w Amsterdamie to ok. 15-20 €). Wieczorem powrót do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

DZIEŃ 2-3

Po śniadaniu zapraszamy na zwiedzanie Amsterdamu - w programie - Rejs po malowniczych kanałach Amsterdamu, podczas którego będzie można zobaczyć liczne barki mieszkalne oraz kilkupiętrowe wąskie kamienice, charakterystyczne właśnie dla Niderlandów - Zwodzony Chudy Most (Magere Brug) - najpiękniejszy z prawie 1300 mostów Amsterdamu; Most 15 Mostów, z którego roztacza się jeden z piękniejszych widoków w Amsterdamie oraz wzorowany na paryskich mostach Niebieski Most, przez który wchodziło się dawniej do Dzielnicy Żydowskiej - Muzeum Van Gogha, w którym znajdują się pamiątki po malarzu oraz bezcenna kolekcja obrazów słynnego impresjonisty oraz wiele prac współczesnych mu malarzy, m.in. Gauguina czy Lautreca - Wieczorny spacer dzielnicą de Wallen, znaną lepiej jako Dzielnica Czerwonych Latarni; położony w sercu dzielnicy Oudekerk - najstarszy kościół w mieście, z którym związany był Rembrandt. Dla chętnych wizyta w jednym z coffee shopów, które stanowią sporą atrakcję miasta - Heineken Experience - muzeum słynnego piwa, mieszczące się w zabytkowym wnętrzu dawnego browaru - multimedialna ekspozycja połączona z degustacją piwa - Szlifiernia i muzeum diamentów Coster Diamonds, gdzie będzie można zobaczyć cały proces obróbki tych szlachetnych kamieni - Bloemenmarkt - oszałamiająco kolorowy, pływający targ kwiatowy. Wzdłuż kanału z targiem kwiatowym znajdują się liczne sklepy z typowymi holenderskimi serami, gdzie będzie możliwość degustacji Dla chętnych wizyta w Rijksmuseum - holenderskim muzeum narodowym, gdzie znajduje się wspaniała kolekcja europejskiego malarstwa, na czele ze słynną Strażą Nocną Rembrandta (ok. 18 €) - W czasie zwiedzania będzie też możliwość spróbowania amsterdamskich specjałów kulinarnych, np. śledzi z cebulką i ogórkiem, które uważane są za najlepsze na świecie (ok. 3 €), frytek z różnorakimi sosami (ok. 3 €), podawanych na ciepło stroopwafli (ok. 3-4 €) czy stamppot - rodzaju jednogarnkowej potrawy z warzyw i boczku (ok. 15 €) W czasie zwiedzania - przerwa na posiłek. Wieczorami powrót do hotelu i nocleg.

DZIEŃ 4

Po śniadaniu wykwaterowanie i złożenie bagażu. Wyjście na zwiedzanie Amsterdamu - Artystyczna dzielnica Jordaan, w której znajduje się Westerkerk, charakteryzujący się najwyższą wieżą w Amsterdamie - zwiedzanie kościoła, w którym pochowany jest Rembrandt (jeśli będzie możliwość); niezwykle malowniczy Zaułek 9 Uliczek, gdzie znajdują się małe sklepiki z rękodziełem - Dla chętnych wizyta w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud's (ok. 22 €) W czasie zwiedzania - przerwa na posiłek. Po południu odbiór bagażu, transfer na lotnisko, odprawa i przelot do kraju.

HOTEL

Hotele 3* położone w miastach satelickich Amsterdamu (np. Haarlem, Zaandam, Zandvoost, Almere), w pobliżu stacji kolejowej, skąd do centrum Amsterdamu można bezpośrednio dojechać pociągiem (czas przejazdu ok. 20-30 minut). Wszystkie hotele oferują zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych (możliwość 1 dostawki - pokoje 3-osobowe dostępne tylko na zapytanie!) z łazienką, TV i telefonem.

WYŻYWIENIE

Śniadania kontynentalne

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE

- Przelot na wybranej trasie (wraz z opłatami lotniskowymi) - Bagaż podręczny (cena NIE zawiera bagażu głównego, istnieje możliwość dopłaty do dużej walizki) - Transfer lotnisko - hotel - lotnisko - 3 noclegi w hotelu 3* - Pokoje 2-osobowe z łazienkami - 3 śniadania - Opieka pilota - Ubezpieczenie podstawowe Signal Iduna (KL do 10.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP i bagaż do 1.000 zł) - Gwarancja niezmienności ceny

KOSZTY DODATKOWE

- Orientacyjny koszt realizacji programu zwiedzania to ok. 120-140 € (w zależności od wielkości grupy) kwota ta obejmuje przejazdy komunikacją miejską i podmiejską podczas realizacji programu, rejs po kanałach Amsterdamu, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztami ich rezerwacji (Muzeum Van Gogha, Heineken Experience), degustację sera oraz lokalnych przewodników. - Cena nie zawiera podatku miejskiego w wysokości ok. 2-3 €/os/noc. - Opcje dla chętnych (Rijksmuseum, Muzeum Madame Tussaud's) są dodatkowo płatne.

INFORMACJE DODATKOWE

- Dopłata za pokój 1-osobowy +550 zł (nie ma możliwości dokwaterowania) - Zniżka dla trzeciej osoby w pokoju -100 zł

BAGAŻ I REZERWACJA MIEJSC

- KLM - Cena wycieczki zawiera jedynie bagaż podręczny o wymiarach 55x35x25cm oraz dodatkowy bagaż podręczny o wymiarach 40x30x15 cm (obydwa bagaże o łącznej wadze max 12 kg) - Easyjet - Cena wycieczki zawiera jedynie bagaż podręczny o wymiarach 56x45x25 cm (bez limitu wagi) - Istnieje możliwość wykupienia bagażu głównego - ceny bagażu zależą od przewoźnika, trasy i terminu wycieczki, a dodatkowy bagaż przypisany jest do konkretnej osoby. Ze względów organizacyjnych prosimy o ostateczny wybór opcji bagażu najpóźniej na 4 dni robocze przed planowanym terminem wycieczki - po tym terminie dodanie bagażu on-line może nie być możliwe.

POZOSTAŁE UWAGI

- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, jednak wszystkie punkty programu zostaną zrealizowane. Pilot nie oprowadza grupy po wnętrzach muzeów (zwiedzanie muzeów z przewodnikiem lokalnym) - Spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w kraju lub w Amsterdamie po przylocie. W pojedynczych przypadkach transfer lotniskowy może być realizowany jedynie pod opieką lokalnego kierowcy - Transfery lotniskowe realizowane są busem/autokarem, przejazdy podczas zwiedzania odbywają się komunikacją miejską i podmiejską - Dokumenty podróży będą do odbioru na lotnisku (u pilota lub przedstawiciela naszego biura) lub zostaną wysłane wcześniej drogą mailową - w takiej sytuacji Klienci lecą sami, na podstawie kart pokładowych lub biletów. Na tydzień przed wylotem zostanie wysłane potwierdzenie ze wszystkimi informacjami dotyczącymi zbiórki i przekazania dokumentów - Dla osób niepełnoletnich nie będzie możliwości degustacji alkoholu w czasie wizyty w Heineken Experience

UBEZPIECZENIE

Podczas naszej wycieczki Uczestnicy są objęci podstawowym ubezpieczeniem Signal Iduna. Pakiet podstawowy zawiera ubezpieczenie od kosztów leczenia (KL do 10.000 €), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW do 15.000 zł), bagażu (do 1.000 zł), a także ubezpieczenie w przypadku chorób przewlekłych (CHP). Istnieje również możliwość skorzystania z opcji dodatkowego ubezpieczenia - Ubezpieczenie PLUS - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet PLUS zawiera ubezpieczenie KL do 20.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 1.000 zł - dopłata +20 zł; - Ubezpieczenie MAX - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet MAX zawiera ubezpieczenie KL do 30.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 2.000 zł - dopłata +60 zł; - Ubezpieczenie KR - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki - dopłata +3% wartości wycieczki; - Ubezpieczenie KRCHP - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki dla osób przewlekle chorych - dopłata +6% wartości wycieczki.


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Matimpex, jednego z pierwszych prywatnych biur podróży w Polsce z ponad 25-letnim doświadczeniem.

Biuro Podróży Matimpex współpracuje z zespołem najlepszych pilotów i przewodników, nieustannie ulepszając i powiększając swoją ofertę, wychodząc naprzeciw sugestiom i potrzebom rynku. Specjalizuje się w wycieczkach objazdowych do popularnych, najciekawszych zakątków i miast Europy - wycieczki do Rzymu, Barcelony, Budapesztu, madrytu, Paryżu i wielu innych.

Biuro Podróży Matipex słynie także z organizacji wycieczek na specjalne zamówienia grup, przygotowanych według ciekawych, zindywidualizowanych programów, których świadczenia ściśle dostosowane są do oczekiwań klientów. Wysoki standard oferowanych usług i zadowolenie klientów zostały potwierdzone certyfikatami "Dobre, bo Polskie" oraz "Najlepsze w Polsce".


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Amsterdam? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego