cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

 • Hotel Amsterdam, Amsterdam
1 / 1

Amsterdam
star3
Holandia » Amsterdam

 • KOD OFERTY:
  TRV355828
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wyjazd weekendowy
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • so, 12.02.2022
 • 07:45
 • Berlin
 • so, 12.02.2022
 • 09:15
 • Amsterdam
 • Powrót:
 • wt, 15.02.2022
 • 20:05
 • Amsterdam
 • wt, 15.02.2022
 • 21:30
 • Berlin
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 1716
 • 135
Opis oferty

Kategoria

weekend lotniczy / hotel ***

Region

Amsterdam / Holandia

PROGRAM RAMOWY

Amsterdam to miasto wolności i tolerancji i miejsce idealne dla tych, którzy chcą odpocząć od stresu w świetnej atmosferze. Położony częściowo poniżej poziomu morza Amsterdam pocięty jest pajęczyną kanałów, z których podziwiać można charakterystyczne wysokie kamienice. To miasto pełne muzeów, w których zgromadzono bezcenne kolekcje oraz targów kwiatowych, gdzie wzrok przyciągają wszystkie kolory świata! W pachnącym kawą Amsterdamie warto spędzić kilka dni!

DZIEŃ 1

Zbiórka na wybranym lotnisku na 2 godziny przed wylotem, odprawa i przelot do Amsterdamu. Transfer do hotelu, złożenie bagażu i wyjście na zwiedzanie miasta:- Szlifiernia i muzeum diamentów Coster Diamonds, gdzie będzie można zobaczyć cały proces obróbki tych szlachetnych kamieni- Bloemenmarkt - oszałamiająco kolorowy, pływający targ kwiatowy. Wzdłuż kanału z targiem kwiatowym znajdują się liczne sklepy z typowymi holenderskimi serami, gdzie będzie możliwość degustacji- Begijnhof - zabytkowy placyk otoczony wysokimi kamienicami i wspaniale zachowany Drewniany Domek - jeden z dwóch drewnianych domów w mieścieW czasie zwiedzania przerwa na posiłek (średnia cena obiadokolacji w restauracji w Amsterdamie to ok. 15-20 €).Popołudniu powrót do hotelu, odebranie bagażu, zakwaterowanie i nocleg.

DZIEŃ 2-3

Po śniadaniu zapraszamy na zwiedzanie Amsterdamu - w programie m.in.:- Plac Dam - centralny plac Amsterdamu, który mieszkańcy miasta upodobali sobie na miejsce spotkań. Przy Placu Dam znajduje się Pałac Królewski - siedziba niderlandzkiej monarchii- Dawny targ rolny Nieuwmarkt oraz średniowieczny budynek Waag - dawna brama miejska- Rejs po malowniczych kanałach Amsterdamu, podczas którego będzie można zobaczyć liczne barki mieszkalne oraz kilkupiętrowe wąskie kamienice, charakterystyczne właśnie dla Niderlandów- Zwodzony Chudy Most (Magere Brug) - najpiękniejszy z prawie 1300 mostów Amsterdamu; Most 15 Mostów, z którego roztacza się jeden z piękniejszych widoków w Amsterdamie oraz wzorowany na paryskich mostach Niebieski Most, przez który wchodziło się dawniej do Dzielnicy Żydowskiej- Muzeum Van Gogha, w którym znajdują się pamiątki po malarzu oraz bezcenna kolekcja obrazów słynnego impresjonisty oraz wiele prac współczesnych mu malarzy, m.in. Gauguina czy Lautreca- Położony w sercu dzielnicy de Wallen Oudekerk - najstarszy kościół w mieście, z którym związany był Rembrandt- Czas wolny do dyspozycji Uczestników- Dla chętnych wizyta w Rijksmuseum - holenderskim muzeum narodowym, gdzie znajduje się wspaniała kolekcja europejskiego malarstwa, na czele ze słynną Strażą Nocną Rembrandta (ok. 20 €); Heineken Experience - muzeum słynnego piwa, mieszczące się w zabytkowym wnętrzu dawnego browaru - multimedialna ekspozycja połączona z degustacją piwa (ok. 18 €) oraz wizyta w jednym z coffee shopów, które stanowią sporą atrakcję miastaW czasie zwiedzania przerwa na posiłek. Wieczorami powrót do hotelu i nocleg.

DZIEŃ 4

Po śniadaniu wykwaterowanie i złożenie bagażu. Przejazd na zwiedzanie Amsterdamu:- Artystyczna dzielnica Jordaan, w której znajduje się Westerkerk, charakteryzujący się najwyższą wieżą w Amsterdamie - zwiedzanie kościoła, w którym pochowany jest Rembrandt (jeśli będzie możliwość); niezwykle malowniczy Zaułek 9 Uliczek, gdzie znajdują się małe sklepiki z rękodziełem- Dla chętnych wizyta w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud's (ok. 25 €)W czasie zwiedzania przerwa na posiłek. Po południu odbiór bagażu, transfer na lotnisko, odprawa i przelot do kraju.

UWAGI DO PROGRAMU

- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, jednak wszystkie punkty programu zostaną zrealizowane. Pilot nie oprowadza grupy po wnętrzach muzeów (zwiedzanie muzeów z przewodnikiem lokalnym lub z systemem audioguide).- Spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w kraju lub w Amsterdamie po przylocie.- Transfery lotniskowe realizowane są busem/autokarem. W pojedynczych przypadkach transfer lotniskowy może być realizowany jedynie pod opieką lokalnego kierowcy.- Przejazdy podczas zwiedzania odbywają się komunikacją miejską.- W przypadku lotu powrotnego we wczesnych godzinach porannych, zamiast śniadania mogą zostać przygotowane pakiety śniadaniowe.- Ze względu na obostrzenia związane z COVID-19 niektóre udogodnienia / atrakcje turystyczne / serwis hotelu mogą działać w ograniczonym zakresie.

HOTEL

HOTELE 3* położone w niewielkim oddaleniu poza ścisłym centrum Amsterdamu, w pobliżu przystanku komunikacji miejskiej, skąd można dojechać do największych atrakcji miasta w ok. 30 minut. Wszystkie hotele oferują zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych (możliwość 1 dostawki, pokoje 3-osobowe tylko na zapytanie) z łazienką, TV i telefonem.

WYŻYWIENIE

Śniadania w formie bufetu kontynentalnego

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE

- Przelot na wybranej trasie (wraz z opłatami lotniskowymi)- Bagaż podręczny- Transfer lotnisko - hotel - lotnisko- 3 noclegi w hotelu 3*- Pokoje 2-osobowe z łazienkami- 3 śniadania- Opieka pilota- Ubezpieczenie podstawowe Signal Iduna (KL do 15.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP i bagaż do 1.000 zł)

KOSZTY DODATKOWE

- Składki na TFP i TFG (po 10 zł/os na każdy z funduszy) zostaną doliczone w ostatnim kroku rezerwacji.- Orientacyjny koszt realizacji programu zwiedzania to ok. 130-150 € - kwota ta obejmuje przejazdy komunikacją miejską podczas realizacji programu, rejs po kanałach Amsterdamu, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztami ich rezerwacji (Muzeum Van Gogha), degustację sera, słuchawki podczas zwiedzania oraz lokalnych przewodników.- Cena nie zawiera podatku miejskiego w wysokości ok. 2-3 €/os/noc.- Opcje dla chętnych (Heineken Experience, Rijksmuseum, Muzeum Madame Tussaud's) są dodatkowo płatne.- Z uwagi na konieczność wcześniejszej rezerwacji biletów wstępu do niektórych obiektów, osoby, które chciałyby zrezygnować ze zwiedzania któregoś z punktów programu, prosimy o kontakt najpóźniej na miesiąc przed wylotem. Po tym terminie może nie być możliwości rezygnacji z zakupionych biletów, a Uczestnik zostanie obciążony ich kosztem (w euro, przez pilota). Wcześniejsza rezerwacja nie dotyczy atrakcji dla chętnych.

INFORMACJE DODATKOWE

- Zniżka dla trzeciej osoby w pokoju -90 zł (pokoje 3-osobowe tylko na zapytanie)- Dopłata za pokój 1-osobowy +750 zł- Dokwaterowanie na RQ - osoby podróżujące w pojedynkę mogą skorzystać z opcji dokwaterowania do pokoju 2-osobowego (dokwaterowanie do osoby tej samej płci). Uwaga! Z przyczyn obiektywnych Organizator nie jest w stanie zagwarantować, że zgłosi się inna osoba na dokwaterowanie. W takiej sytuacji Uczestnik będzie zobowiązany do dopłaty za pokój 1-osobowy. Organizator powiadomi Uczestnika o konieczności ewentualnej dopłaty najpóźniej na 14 dni przed planowanym wylotem, zaś brak innej osoby na dokwaterowanie nie może być powodem do rezygnacji z wycieczki.- Gwarancja niezmienności ceny - dopłata +30 zł

BAGAŻ I REZERWACJA MIEJSC

- KLM - cena zawiera 1 sztukę bagażu podręcznego o wymiarach max 55x35x25 cm oraz 1 akcesorium o wymiarach max 40x30x15 cm (o łącznej wadze max 12 kg) na jednego pasażera- EASYJET - Cena wycieczki zawiera jedynie bagaż podręczny o wymiarach 45x36x20 cm, bez limitu wagi- BAGAŻ GŁÓWNY - Istnieje możliwość wykupienia innych opcji bagażowych - ceny bagażu zależą od przewoźnika, trasy i terminu wycieczki, a dodatkowy bagaż przypisany jest do konkretnej osoby. Ze względów organizacyjnych prosimy o ostateczny wybór opcji bagażu najpóźniej na 4 dni robocze przed planowanym terminem wycieczki - po tym terminie dodanie bagażu on-line może nie być możliwe. Z uwagi na zmieniające się stawki przewoźników, bagaż dodany po wykupieniu rezerwacji, może być droższy niż bagaż wykupiony przy wystawieniu biletu.

UBEZPIECZENIE

Podczas naszej wycieczki Uczestnicy są objęci podstawowym ubezpieczeniem Signal Iduna. Pakiet podstawowy zawiera ubezpieczenie od kosztów leczenia (KL do 15.000 €), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW do 15.000 zł), bagażu (do 1.000 zł), a także ubezpieczenie w przypadku chorób przewlekłych i nowotworowych (CHP). Istnieje również możliwość skorzystania z opcji dodatkowego ubezpieczenia- Ubezpieczenie PLUS - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet PLUS zawiera ubezpieczenie KL do 25.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 1.000 zł - dopłata +20 zł;- Ubezpieczenie MAX - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet MAX zawiera ubezpieczenie KL do 40.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 2.000 zł - dopłata +40 zł;- Ubezpieczenie KR - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki z rozszerzoną ochroną o COVID19 - dopłata +4% wartości wycieczki;- Ubezpieczenie KR z kwarantanną - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki z rozszerzoną ochroną o COVID19 i kwarantannę - dopłata +5% wartości wycieczki;- Ubezpieczenie KRCHP - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki dla osób przewlekle chorych z rozszerzoną ochroną o COVID19 - dopłata +5% wartości wycieczki;- Ubezpieczenie KRCHP z kwarantanną - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki dla osób przewlekle chorych z rozszerzoną ochroną o COVID19 i kwarantannę - dopłata +6% wartości wycieczki

POZOSTAŁE UWAGI

- Dokumenty podróży będą do odbioru na lotnisku (u pilota lub przedstawiciela naszego biura) lub zostaną wysłane wcześniej drogą mailową - w takiej sytuacji Klienci lecą sami, na podstawie kart pokładowych lub biletów. Na tydzień przed wylotem zostanie wysłane potwierdzenie ze wszystkimi informacjami dotyczącymi zbiórki i przekazania dokumentów- Posiadaczy paszportów tymczasowych mogą obowiązywać inne warunki wjazdowe. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym - prosimy o kontakt przed dokonaniem rezerwacji.- Zmian w wycieczkach opartych o loty rejsowe można dokonać w zakresie, na jaki pozwala przewoźnik.- Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu. Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień na temat zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę. Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie MSZ.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Jeśli Klient był na naszych wycieczkach przynajmniej dwa razy, zapraszamy do zapisania się do Programu Lojalnościowego Matimpex City Fun (formularz dostępny na stronie internetowej biura). Jeśli Klient ma już swój numer Uczestnika, prosimy o kontakt - dla Uczestników Programu mamy dodatkowe zniżki.


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Matimpex, jednego z pierwszych prywatnych biur podróży w Polsce z ponad 25-letnim doświadczeniem.

Biuro Podróży Matimpex współpracuje z zespołem najlepszych pilotów i przewodników, nieustannie ulepszając i powiększając swoją ofertę, wychodząc naprzeciw sugestiom i potrzebom rynku. Specjalizuje się w wycieczkach objazdowych do popularnych, najciekawszych zakątków i miast Europy - wycieczki do Rzymu, Barcelony, Budapesztu, madrytu, Paryżu i wielu innych.

Biuro Podróży Matipex słynie także z organizacji wycieczek na specjalne zamówienia grup, przygotowanych według ciekawych, zindywidualizowanych programów, których świadczenia ściśle dostosowane są do oczekiwań klientów. Wysoki standard oferowanych usług i zadowolenie klientów zostały potwierdzone certyfikatami "Dobre, bo Polskie" oraz "Najlepsze w Polsce".


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Amsterdam? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego