cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Sylwester - Barcelona, Barcelona
1 / 1

Sylwester - Barcelona
star4
Hiszpania » Barcelona>

 • KOD OFERTY:
  TRV274104
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wyjazd weekendowy
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • nd, 29.12.2019
 • 09:15
 • Warszawa
 • nd, 29.12.2019
 • 12:25
 • Barcelona
 • Powrót:
 • śr, 01.01.2020
 • 13:10
 • Barcelona
 • śr, 01.01.2020
 • 16:15
 • Warszawa
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

****

Opis oferty

  Położenie:
Rafael Badalona **** (Badalona / k .Barcelony) lub podobny - nowoczesny hotel usytuowany w niewielkiej odległości od dzielnicy handlowej Calle del Mar oraz Starego Miasta. W okolicy hotelu znajduje się muzeum miejskie, w którym można odkryć pozostałości kultury rzymskiej po starożytnej osadzie Baetulo. Dogodna sieć kolei podmiejskich umożliwia częste połączenie z centrum Barcelony.
Uwaga! Istnieje możliwość zmiany hotelu na inny ***/**** położony poza Barceloną.
Do dyspozycji gości:
Recepcja, lobby, restauracja, bar i kafeteria, płatne centrum fitness, przechowalnia bagażu. Bezpłatny dostęp do Wi Fi.
Pokoje:
142 wygodnie urządzone pokoje 2 - os. (możliwość dostawki). W każdym łazienka (suszarka do włosów), klimatyzacja, TV-sat, mini bar (dodatkowo płatny), telefon.
Wyżywienie:
Śniadania w formie bufetu.
Kategoria lokalna:
****
Strona www:
Program
Dzień 1 - 29.12. Zbiórka w Warszawie, na lotnisku Chopina, stanowisko odpraw Rainbow (w strefie Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska) na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot do Barcelony (możliwa przesiadka). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: Po przylocie transfer do hotelu, zakwaterowanie. Po krótkim odpoczynku (dla chętnych, jeśli czas na to pozwoli - w zależności od godzin przelotów), wyjazd komunikacją miejską do centrum Barcelony - spacer po mieście skąpanym w świątecznej iluminacji.
Dzień 2 - 30.12. Po śniadaniu wycieczka do Girony, stolicy prowincji o tej samej nazwie. Zwiedzanie największej na świecie jednonawowej katedry gotyckiej oraz wspaniałej średniowiecznej dzielnicy żydowskiej. Następnie przejazd do pobliskiego Figueras, gdzie znajduje się jedyne w swoim rodzaju Muzeum - Teatr - hiszpańskiego surrealisty Salvadore Dali, z największą na świecie kolekcją jego prac. Wieczorem powrót do hotelu. Nocleg.
Dzień 3 - 31.01. Po późnym śniadaniu zapraszamy na całodniową wycieczkę po Barcelonie, stolicy Katalonii. Pomimo, że Barcelona ma swoją starówkę Ciutat Vella, to sławę miastu przyniosły niespełna stuletnie prace Antonia Gaudiego. Zobaczymy nigdy nieukończonąBazylikę Mniejszą -Sagrada Familia (w której pochowano Gaudiego) i Casa Mila - słynny dom z falującą fasadą. Zobaczymy także park Montjuic z wioską olimpijską, katedrę św. Eulalii i gotyckie stare miasto (wszystkie obiekty oglądane z zewnątrz). Przespacerujemy się najpiękniejszą ulicą Barcelony - deptakiem Las Ramblas. Powrót do hotelu (przejazdy komunikacją miejską).Następnie kolacja sylwestrowa w restauracji w pobliżu centrum Barcelony dla tych, którzy dopłacili do tego świadczenia (powrót do hotelu we własnym zakresie). Klientom, którzy nie wykupili kolacji sylwestrowej sugerujemy świętowanie nadejścia Nowego Roku na Plaza de Espana lub Plaza de Catalunya lub w jednym z barcelońskich pubów (przejazdy we własnym zakresie).
Dzień 4 - 01.01. Po śniadaniu wykwaterowanie i czas wolny. Transfer na lotnisko w Barcelonie lub (w zależności od rozkładu lotów) możliwość samodzielnego zwiedzania miasta. Przejazd na lotnisko w Barcelonie, wylot do Warszawy (możliwa przesiadka)na lotnisko im. F.Chopina.
Uwagi do programu - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. - Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów.
"
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot Warszawa - Barcelona - Warszawa(możliwa przesiadka), opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (3 rozpoczęte doby hotelowe ), śniadania (3), transfery hotel - lotnisko - hotel, program turystyczny j.w, opiekę pilota oraz ubezpieczenie TU Europa (NW, KL, CP, Assistance oraz bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych atrakcji, usługi lokalnych przewodników, napiwków dla obsługi (razem ok. 110 EUR/os., płatne obligatoryjnie na miejscu) dodatkowych posiłków, napoi do posiłków, kolacji sylwestrowej (za dopłatą), przejazdów komunikacja miejską, podatku lokalnego ok5 EUR/os. za pobyt (płatne obligatoryjnie na mscu w hotelu) oraz pozostałych nie ujętych powyżej kosztów.
KOLACJA SYLWESTROWA (za dodatkową dopłatą) Zorganizowana w restauracji w pobliżu centrum miasta: przekąski, dania ciepłe, sałatki, deser. Kawa, herbata, woda i lampka wina musującego na osobę o północy. Pozostałe napoje dodatkowo płatne. Muzyka elektroniczna, niewielki parkiet do tańca. Dokładny program kolacji sylwestrowej podany zostanie w listopadzie 2019 r. w osobnym komunikacie, który dostępny będzie w biurach agencyjnych i własnych Rainbow oraz na stronie internetowej: www R.pl.
META Description
Muzeum Salvadore Dali w Figueras! • Niesamowite budowle Gaudiego! • Las Ramblas w Barcelonie • Zabawa w sercu Barcelony • Plaza Catalunya i Plaza de Espana


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Sylwester - Barcelona? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego