cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

1 / 1

ASTERIAS VILLAGE RESORT
star4
Grecja » Kreta »

 • KOD OFERTY:
  TRV733874
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • nd, 24.10.2021
 • 18:50
 • Warszawa
 • nd, 24.10.2021
 • 22:50
 • HER
 • Powrót:
 • nd, 31.10.2021
 • 15:50
 • HER
 • nd, 31.10.2021
 • 17:50
 • Warszawa
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 1907
 • 135
Opis oferty

Opis kontrahenta

The aparthotel _ASTERIAS VILLAGE RESORT is located one mile from the beach. The city center is 1.5 km away. The distancia hasta el aeropuerto es de unos 25 km. This hotel is equipped with a 24-hour reception, WiFi conexion, Internet conexion, a pequea tienda para sus compras y aparcamiento. En la parte exterior, junto a un jardín, hay a swimming pool (abierto todo el ao). Aquí hay también a swimming pool for nios. Además, al aire libre you will find a terrace. Para su entretenimiento, the hotel offers a library / reading room. Para los nios hay un parque infantil. You can look at equipaje en la consigna of the hotel. Para la limpieza de su ropa hay a su disposición un service de lavandería (de pago). You desea explore the region of sus vacaciones, you can use the service of alquiler de coches and motorbikes next to the hotel (de pago). Animales domésticos as perros and gatos están permitidos in the hotel (bajo petición). Comidas Por la maana if you need a desayuno de bufé. If ofrecen platos también vegetarianas.Deportes y actividades para el tiempo libre Una ronda de tenis de mesa aportará variedad a sus vacaciones. En la zona de spá se ofrecen masajes (de pago). Los nios can be enjoyed in the hotel's own kids' club.

COVID 19

Pasażerowie lotów do Grecji ( komunikat Ambasady z dnia 3 października 2020 r.)  muszą okazać negatywny wynik testu molekularnego (PCR) dla COVID-19, wykonanego do 72 godzin przed wjazdem do Grecji (test RT-PCR z użyciem wymazu z jamy ustno-gardłowej lub nosogardłowego). Tylko osoby, które posiadają zaświadczenie o negatywnym wyniku testu RT-PCR, zostaną wpuszczone na teren kraju. Zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim, zawierać imię i nazwisko oraz numer dokumentu tożsamości osoby podróżującej. Przed wjazdem do Grecji (najpóźniej 24 h przed wylotem) turyści muszą wypełnić formularz podróżny (Passenger Locator Form, PFL) na stronie https://travel.gov.gr   W dokumencie należy podać dane osobowe, kraj pochodzenia, miejsce przekroczenia granicy, kraje do których się podróżowało w ostatnim czasie i długości pobytu w tych krajach oraz adres, pod którym będzie się przebywać w Grecji. System wygeneruje kod QR, który należy wydrukować lub zapisać na urządzeniu mobilnym - na lotnisku będzie on skanowany po wyjściu z samolotu, w przypadku podróży dojazdem własnym kod należy okazać służbom granicznym. Zaleca się, aby wymeldowanie z hoteli nastąpiło do 10 rano, a zameldowanie od godziny 15:00, aby pokoje zostały dokładnie wyczyszczone i zdezynfekowane oraz miały zapewnioną naturalną wentylację. Prosimy na bieżąco śledzić wszystkie obostrzenia na stronie rządowej - Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wytycznych i decyzje ministerialne.

HOTELE REGULACJE I ZMIANY PO COVID 19

W następstwie pandemii hotele wdrażają regulacje sanitarne mające na celu zapewnienie Klientom bezpiecznego wypoczynku. W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania  zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym. Obiekty działają zgodnie z wytycznymi władz danego kraju obowiązującymi w związku z przeciwdziałaniem epidemii COVID-19. Wszelkie zmiany wynikają z wdrażania przepisów sanitarnych, do których stosowania zobowiązane są hotele oraz turyści. Obowiązek dostosowania się do reżimu sanitarnego nie uprawnia Klienta do możliwości żądania odszkodowania. Prosimy każdorazowo o zapoznawanie się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe. Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób. Światowa Organizacja Zdrowia uznała epidemię wywołaną wirusem SARS-CoV-2 za pandemię. Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z ograniczeniami w ruchu lotniczym, w przypadku uzasadnionych podejrzeń wystąpienia SARS-CoV-2 z koniecznością pobytu w wyznaczonym przez władze kraju obiekcie lub szpitalu, z trudnościami w powrocie do kraju, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

PRZELOTY LINIAMI REJSOWYMI

Oferty z przelotem liniami rejsowymi/tanimi liniami lotniczymi (np.: LOT, WIZZAIR, RYANAI, Easy Jet, Corendon) pochodzą z DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA, ceny wszystkich przelotów są stale aktualizowane i zmieniane przez linie lotnicze, co oznacza, że cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie.  Uczestnik imprezy zobowiązany jest do potwierdzenia, u Organizatora lub Agenta, aktualnych godzin lotu 48 h przed wylotem (dotyczy zarówno wylotów jak i powrotów z wakacji). Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika.Warunki przewozów wybranych przewoźników: Wizzair - Cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: - bagażu podręcznego - Wizz Priority (1 sztuka bagażu podręcznego umieszczana pod fotelem, 1 podręczna walizka na kółkach na pokładzie, stanowisko odprawy priorytetowej i pierwszeństwo wejścia na pokład); - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach 55x40x20 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 20 kg i wymiarach 149,9x119,4x171,5 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 32 kg. Ryanair - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach, które nie przekraczają 40x20x25 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: dodatkowego bagażu o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach nieprzekraczających 55x40x23 cm (w taryfie standard będzie on przewożony jako bagaż rejestrowany - należy nadać go w punkcie odprawy przed kontrolą bezpieczeństwa; w taryfie z wykupioną usługą Pierwszeństwa wejścia na pokład bagaż dodatkowy będzie przewożony jako podręczny - dostępność usługi jest ograniczona na każdym locie) lub bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg. PL LOT - cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23) oraz małą torebkę (40x35x12). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 23 kg. CORENDON - cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 20 kg.Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Serwis pokładowy - zgodnie z warunkami przewoźnika. Ceny dodatkowych bagaży na każdej linii są aktualizowane w systemie rezerwacyjnym i zależą od wagi, kierunku, terminu lotu. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.

RODZAJ OFERTY - DYNAMICZNE PAKIETOWANIE

Oferta z przelotami samlotami liniowymi (regularne linie lotnicze) pochodzi z DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA. Ceny przelotów są stale aktualizowane przez linie lotnicze, dlatego od chwili złożenia zapytania/rezerwacji przez Klienta/Agenta do momentu potwierdzenia jej przez Touroperatora, cena oferty może ulec zmianie.  Klienci przylatujący do Grecji są pod telefoniczną opieką anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta (chyba że oferta wskazuje inaczej). Klienci mają możliwość kontaktu w języku polskim pod alarmowym numerem telefonu (szczegółowe informacje podawane są w dokumentach podróży). Oferta pochodząca z dynamicznego pakietowania nie oferuje standardowych spotkań informacyjnych z rezydentem. Klienci zobowiązani są podać właściwe dane Uczestników (imię, nazwisko, data urodzenia, płeć - zgodne z danymi w paszporcie/dowodzie). Po założeniu rezerwacji i potwierdzeniu jej nie ma możliwości bezpłatnej zmiany istotnych danych niezbędnych do zakupienia i wystawienia biletu. Oferta nie zawiera bagażu głównego. Warunki bagażu danej linii sprawdź w opisie oferty. Podstawa ceny nie zawiera transferu lotnisko-hotel-lotnisko.

POTWIERDZENIE REZERWACJI

Uwaga! Każda rezerwacja potwierdzona przez Agenta/Klienta - musi zostać dodatkowo potwierdzona przez Organizatora.


Wycieczki fakultatywne

Odwiedzić Grecje... Odbyć niesamowitą wyprawę na Kretę, kolebkę cywilizacji starożytnego świata. Czyż nie jest to spełnienie jednego z największych marzeń każdego z nas? Każdy, kogo los choć na krótki czas rzuci na tę ukochaną przez bogów ziemię, z pewnością przeżyje tam przygodę swojego życia...

 

Płaskowyż w Lasiithi

Położony, pośrodku masywu Dikte, zielony, żyzny płaskowyż Lassithi, jest jedną z ciekawszych atrakcji turystycznych Krety. Na specyficzny krajobraz tego regionu składają się między innymi niezliczone stare wiatraki. Zostały one skonstruowane przez inżynierów z Wenecji w 1464 roku, aby napędzać pompy z głębi ziemi i nawadniać tereny płaskowyżu. Z 10,000 wiatraków zachowało się tylko kilka. Obecnie są praktycznie nie używane, jednak atmosfera jaką tworzą jest niespotykana

 

Knossos

W 1894 roku brytyjski archeolog odkrył na Krecie jedne z największych skarbów cywilizacji minojskiej - pałac króla Minosa oraz ruiny labiryntu Minotaura. Miejsca znane nam wszystkim z lekcji języka polskiego, podczas pobytu na Krecie, są na wyciągnięcie reki. Odwiedzając Knossos mamy okazję zobaczyć obszerne, pałacowe komnaty, hole i dziedzińce. Szczęśliwie pałac króla Minosa, królowej Pazyfae i ich syna Minotaura - pół człowieka, pół byka zachował się w bardzo dobrym stanie. Także tutaj Dedal wybudował labirynt dla królewicza Minotaura, a po zwycięskim pojedynku z Minotaurem, Tezeuszowi udało się, dzięki słynnej nici Ariadny znaleźć drogę na zewnątrz. Po zwiedzaniu wspaniałych zabytków cywilizacji minojskiej, udajemy się do Heraklionu, gdzie można odwiedzić jeden z największych i najpiękniejszych kościołów w mieście, czy udać się na zakupy.

 

Agios Nikolaos - Spinalonga

Wycieczka autokarowa do uroczego miasteczka Agios Nikolaos, położonego nad malowniczą zatoką Mirebello. Wiele lat temu, malutka wioska rybacka, dziś stała się jednym z najprzyjemniejszych kurortów Krety. Po spacerze pełnymi sklepików i knajpek klimatycznymi uliczkami Agios Nikolaos, udamy się statkiem na wyspę Spinalonga. Wyspa została w 1579 roku przekształcona przez Wenecjan w warownię z imponującą twierdzą. Niecałe 150 lat później została przejęta przez Turków, a w 1903 władze greckie przekształciły ją w kolonię dla trędowatych. Osoby chore na trąd były zsyłane na wyspę aż do roku 1957. W drodze powrotnej grillowanie z winem na okolicznej wysepce.

 

Rethymnon - Chania

Wycieczka autokarowa na zachód od Heraklionu. Pierwszy przystanek to stare miasto Rethymnon, które zachwyca prowincjonalnym urokiem. Miasteczko jest z pewnością jednym z najbardziej urokliwych na Krecie. Tutaj na prawdę możemy poczuć i zobaczyć bogatą historię Krety. W krętych uliczkach Rethymnonu możemy napotkać budynki w stylu weneckim, ale też orientalne meczety i minarety – pamiątki po okupacji tureckiej. Dalsza część dnia to podróż drogą przy brzegu morza do drugiego co do wielkości miasta Krety – Chanii, gdzie odwiedzimy bazar z wyrobami skórzanymi i urokliwy targ i będziemy mogli skosztować typowo kreteńskich specjałów.

 

Tradycyjna Kreta

Wycieczka do słynnego z produkcji wina centralnego regionu wyspy. Pomiędzy Górami Dikti a Górami Ida, znajdują się największe kreteńskie winnice. Jednym z punktów programu jest oczywiście degustacja wina w tradycyjnej winiarni. Podczas wyjazdu odwiedzimy także zabytkowy, piękny klasztor, gdzie będziemy mieli możliwość zapoznania się z historią i tradycjami Greckiego Kościoła Ortodoksyjnego.

 

Rejs na Santorini

Doskonała okazja, aby zwiedzić jedną z najpiękniejszych greckich wysp – Santorini. Santorini położona jest ok. 80 km od Krety, ale zarówno fauna i flora, jak i architektura wyspy jest zupełnie odmienna. Santorini powstała na skutek erupcji wulkanu, przez co jej struktura jest bardzo specyficzna. Każdy kto oglądał, musical z Meryl Streep „Mamma Mia” marzy o zobaczeniu na własne oczy białych domków z niebieskimi dachami, położonych na czarnych, skalistych zboczach. Na Santorini jest to możliwe. W miejscowości Fira, stolicy wyspy, zobaczymy właśnie takie urocze domki i kościółki. Natomiast w Oia, która jest najbardziej znaną wioską na Santorini, będziemy mogli zachwycić się spektakularnym widokiem na wulkan i domy wydrążone w wulkanicznej skale. Rejs na Santorini, po cudownie lazurowych wodach Morza Kreteńskiego to z pewnością niezapomniane przeżycie.

 

Wieczór Kreteński

Wczesnym wieczorem zostaniemy przewiezieni autokarem do Kato Karouzanos, tradycyjnej klimatycznej wioski z urokliwym kościółkiem. Tam będziemy mogli zapozanać się z autentycznym greckim folklorem. Jest to wyjątkowe spotkanie z tańcem, muzyką i śpiewem. Skosztujemy kolacji złożonej z ogromnej ilości potraw greckich i pysznego kreteńskiego wina. Towarzyszyć nam będzie program artystyczny, pokaz tańca w strojach ludowych (zarówno kreteńskich, jak i narodowych), oraz muzyka grana na żywo na lokalnym instrumencie – Lirze i Bouzouki. Z pewnością zabawa ta zostanie na długo w Państwa pamięci!


Podobne oferty

Zdjęcia lokalizacji (Grecja / Kreta)
Malownicze miasteczko Agios Nicolaos nad zatoką Mirabello na wyspie Kreta
Niepowtarzalna, różowa plaża Elafonisi na greckiej wyspie Kreta
Hersonissos to jedna z bardziej popularnych i rozrywkowych miejscowości na Krecie
Pałac minojski Knossos na Krecie w którym mieszkał Minotaur
Wyspa Gramvousa, dawna twierdza piratów i urzekająca, dziewicza laguna Balos
Kreta, Rejs na Spinalonga, dawną wenecką fortecę zamienioną na wyspę trędowatych
Vai Palm Beach, przepiękna karaibska plaża na Krecie
Najdłuższy w Europie Wąwóz Samaria znajduje się na wyspie Kreta i liczy ponad 18 km

Masz pytania o ofertę ASTERIAS VILLAGE RESORT? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego