cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Sylwester - Paryż Dla Wygodnych, Paryż
1 / 1

Sylwester - Paryż Dla Wygodnych
star2
Francja » Paryż

 • KOD OFERTY:
  TRV505366
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wyjazd weekendowy
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • so, 29.12.2018
 • 07:50
 • Leszno
 • so, 29.12.2018
 • 09:30
 • Sylwester w Paryżu Dla Wygodnych
 • Powrót:
 • czw, 03.01.2019
 • 12:00
 • SPX
 • czw, 03.01.2019
 • 13:30
 • ZNO
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

**

Opis oferty

  Zakwaterowanie:
Hotele** klasy turystycznej -3 rozpoczęte doby hotelowe w obiekcie położonych na peryferiach Paryża, w pobliżu stacji metra lub kolejki RER oraz 1 nocleg tranzytowy na terenie Niemiec (np. Dortmund, Grevenbroich).
Pokoje: funkcjonalnie urządzone, 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z WC i łazienkami, telefonem i TV-sat.
Do dyspozycji gości:
W hotelu zazwyczaj znajduje się restauracja oraz bar
Wyżywienie:
śniadania kontynentalne (najczęściej rogalik, dżem, kawa lub herbata)
Kategoria lokalna:
**
Program
Dzień 1 - 29.12. Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez Niemcy. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. Nocleg tranzytowy. (Trasa ok. 600-700 km od granic Polski).
Dzień 2 - 30.12. Przyjazd do Paryża w godzinach popołudniowych. Zwiedzanie miasta: wjazd na Wieżę Eiffla- symbol Paryża i najbardziej znana na świecie żelazna budowla (program realizowany komunikacją miejską). Zakwaterowanie w hotelu i czas na odpoczynek po podróży lub na realizację indywidualnego programu. (Trasa ok. 500-600 km).
Dzień 3 - 31.12. Po śniadaniu zwiedzanie Paryża, zaczniemy od Wyspy Cite czyli najstarszej części miasta z Katedrą Notre Dame. Będzie też czas na zakupy pamiątkowe.Kolejnympunktem programu będzie jedno z największych muzeówna świecie -Luwr, w którym znajduje sięimponująca kolekcja dzieł sztuki europejskiej, między innymi Mona Lisa, Wenus z Milo czyNike z Samotraki. Następnie odwiedzimy La Defense - nowoczesna dzielnica biurowo-mieszkaniowa nazywana "Manhattanem Paryża". Wieczorem dla chętnych wyjazd autokarem do jednej z paryskich restauracjinakolację sylwestrową (od godziny 20.00), dla osób nie korzystających z kolacji wyjazd na Pola Elizejskie, gdzie każdego roku organizowana jest zabawa sylwestrowa. Powrót do hotelu około godziny 02.00.
Dzień 4 - 01.01. Późne śniadanie, a po południu ciąg dalszy zwiedzania Paryża: spacer po Cmentarzu Pere Lachaise - najsłynniejszej nekropolii Paryża z mauzoleum Abelarda i Heloizy, grobowcami Chopina, Walewskiej, Piaf, Balzaca i Morrisona. Kolejnym punktem programu będzie przejazd na Pola Elizejskie - najpiękniejszą ulicę Paryża ze wspaniałymi sklepami, salonami mody, kinami i restauracjami. Zobaczycie Państwo również Plac Gwiazdy i słynny napoleoński Łuk Triumfalny. Wieczorem proponujemy Państwu rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 5 - 02.01. Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i ciąg dalszy zwiedzania Paryża: (Uwaga! Program realizowany metrem). Zaczniemy od wizyty w Muzeum Figur Woskowych, gdzie zobaczycie Państwo 250 figur z wosku znanych aktorów, piosenkarzy, sportowców i polityków. Tego dnia chcielibyśmy również zaprosić Państwa do Muzeum Perfum firmy Fragonard - jednej z najstarszych francuskich wytwórni perfum (możliwość zakupienia słynnych zapachów po cenach fabrycznych). Wczesnym popołudniem proponujemy spacer po wzgórzu Montmartre: plac du Tertre, biała bazylika Sacre Coeur, kabaret Moulin Rouge oraz Plac Pigalle . Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje co kilka godzin.
Dzień 6 - 03.01. Przyjazd do Polski w godzinach rannych (Torzym ok. 09.00).
Uwagi do programu - Pilot nie oprowadza po muzeach. - Ze względu na okres świąteczny program może nieznacznie ulec zmianie.
Świadczenia
Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar i WC), zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe na terenie Paryża + 1 nocleg tranzytowy),4 śniadania, program turystyczny j. w., opieka pilota, ubezpieczenie Europa SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów metra, wstępów do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide (Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide) oraz dodatkowych posiłków. Orientacyjne ceny biletówwstępu i komunikacji miejskiej: ok. 170 EUR/os płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet.
KOLACJA SYLWESTROWA (dodatkowo płatna) Zorganizowana w godzinach 20.00 - 01.00 w restauracji w centrum miasta. Zimne przystawki i gorąca kolacja, kawa lub herbata. Butelka wina i pół butelki szampana na parę. Inne napoje dodatkowo płatne. Zabawa przy zespole muzycznym (mały parkiet do tańca).
META Description
Muzeum Luwru i Mona Lisa - Champs Elysees i Łuk Triumfalny - Moulin Rouge i Plac Pigalle - Katedra Notre Dame - kolacja sylwestrowa w restauracji
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie:


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Sylwester - Paryż Dla Wygodnych? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego